Įtalų naras Enzo Mallorca išgelbėjo neščią delfinę ir…

Išgelbėto nėščio delfino istorija:

Garsus italų naras Enzo Maiorca nardė jūroje netoli Sirakūzų kartu su dukra Rossana. Pasinėręs pajuto, kad kažkas lengvai smogė jam į nugarą. Pasisukęs pamatė delfiną.
“Tada supratau, kad jis nenori žaisti, o kažką nori pasakyti.” Gyvūnas nėrė, o Enzo sekė paskui. Maždaug 12 metrų gylyje apleistam tinkle buvo įkliuvęs dar vienas delfinas. Mallorca greitai paprašė dukros nardymo peilio. Ir per kelias minutes jiems pavyko išlaisvinti delfiną, kuris paskutinėmis jėgomis skleidė „beveik žmogaus šauksmą“.

Atsidėkojimas nuo gyvūno pribloškė

Delfinas gali išgyventi po vandeniu iki 10 minučių, paskui nuskęsta. Išlaisvinta, vis dar apsvaigusi delfiną Enzo, Rossanos ir dar vieno delfino pagalba iškėlė į paviršių. Ir tada paaiškėjo: tai buvo delfinė, kuri netrukus pagimdė delfinuką. Delfinas – tėvas padarė ratą, nuplaukė prie Enzo, palietė jo skruostą (tarsi bučinys) – dėkingumo gestas ir nuplaukė.
Po viso to, kas nutiko, Enzo Maiorca pasakė: „Kol žmogus neišmoks gerbti gamtos ir bendrauti su gyvūnų pasauliu, jis niekada nesužinos savo tikrojo vaidmens Žemėje“.

Video reportažas iš Italijos apačioje

Jeigu turite daugiau tokiu istorijų susisiekite: https://kelioniupatarimai.lt/kontaktai/
Video reportazas italu kalba: https://www.youtube.com/watch?v=o30ma7Es_BI

Parašykite komentarą