Ką veikti Vilniuje? Dalinamės neatrastomis vietomis

vilnius

Neatrastos Vilniaus vietos

 

Vilnius – vienas didžiausias Lietuvos miestas, žinomas kaip sostinė. Kiekvienas nori jį aplankyti ir pamatyti dar nematytų vaizdų ir atrasti netikėčiausias vietas. Tad ką veikti Vilniuje, ką galima įdomaus pamatyti ir kokias neatrastas vietas aplankyti? O jei norisi papietauti ir pavakarieniauti, kur būtų galima tai padaryti?

 

Lankytinos vietos, kurias verta aplankyti Vilniuje

Atvykus į Vilnių, aišku, svarbu aplankyti ir pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, apžiūrėti populiariausius architektūrinius pastatus, tokius kaip Vilniaus Katedra, Gedimino pilis ar rotušės aikštė. Bet ne vien Vilnius garsėja tik šiomis vietomis. Galime rekomenduoti jums aplankyti vieną iš įdomiausių muziejų visoje Lietuvoje, tai yra Iliuzijų muziejus. Tai nestandartinis muziejus, kuriame galite pamatyti netikėčiausių meno kūrinių, kurie jus tikrai nustebins. Pagrindinė šio muziejaus idėja yra pateikti meną, kuris yra susipynęs su fizika ar optika. Tad jei turėsite laisvą popietę, tikrai vertą jį aplankyti. Kita ne ką mažiau įspūdinga vieta būtų Stiklo kvartalas. Tai ne taip jau senai įkurtas kvartalas, kuris savo kompozicijomis ir puošmenomis traukia ne vieną praeivio žvilgsnį. Čia galėsite pasidaryti nepaprasto grožio nuotraukų, kurios primins šią nepaprastą gatvę.

Kur papietauti ar pavakarieniauti  Vilniuje

Vilnių ne tik svarbu pamatyti meno ar architektūrinius kūrinius, bet ir papietauti ar pavakarieniauti įdomesnėse vietose. Taigi viena iš patrauklesnių vietų galėtų būti Panama Food Garden. Tai netoli miesto centro įsikūręs restoranas, kuris yra unikalus tuo, kad jūs pietauti ar vakarieniauti galite šiltnamyje. Ši vieta įkurta labai jaukiai, apsupta begalės augalijos, kurios suteiks jausmą, kad pietaujate visai ne Vilniaus širdyje. Maistas šiame restorane taip pat nuostabus, iš pateikto menu galės išsirinkti net ir pats išrankiausias klientas. Kita ne ką mažiau patraukli vieta būtų Downtown Forest Hotel. Pavadinimas gali šiek tiek klaidinti, bet šioje vietoje galėsite puikiai pavalgyti, o ne tik apsistoti nakvynei. Ši maitinimo vieta gali pasiūlyti išsikepti savus atsineštus kepsnius. Jums tereikia iš jų išsinuomoti grilį ir galite kepti ką tik panorėję. Tai puiki vieta susiburti gerai draugų kompanijai ar čia praleisti popietę su šeima.

 

Kitos Vilniaus vietos, kurias verta pamatyti

Vilniaus mietas taip pat pasižymi įspūdingo grožio bažnyčiomis ar sodais ir parkais. Tad pamatyti keletą iš jų tikrai verta. Be to, jei jums trūksta idėjų, ką galite pamatyti Vilniuje, galime jums rekomenduoti apsilankyti internetinėje svetainėje https://tobuladovana.lt/vilnius/ . Čia galėsite surasti nemažai idėjų, kurios padės praleisti puikų savaitgalį ar popietę su draugais ar šeima

Jums gali patikti