Dviračių laikikliai ant bagažinės, ką reikia žinoti?

Dviračių laikikliai ant bagažinės, ką reikia žinoti?

Dviratis – tai labai populiari keliavimo priemonė. Juos renkasi žmonės keliaudami gamtoje ir išskirtinai gražiose vietose, kur privažiuoti automobiliu nelabai patogu, bet taip norisi pasimėgauti išskirtinės gamtos grožio vaizdais. Kelione dviračiu sveika ir ekologiška, ji neteršia gamtos, na o tuo pačiu labai sveika žmogaus sveikatai, nes judėjimas gryname ore, o tuo pačiu ir fizinis krūvis juo važiuojant gerina mūsų savijautas.

Susiplanavus kelionę tolimesniame Lietuvos ar kitos šalies dalyje su dviračiu iki ten nenuvažiuosi, nes tai per daug ekstremalu ir reikalauja daug jėgų ir gero fizinio krūvio. Tokiu atveju dauguma žmonių renkasi dviračius vežtis ant savo automobilio, o kad dviratis laikytųsi ir saugiai būtų transportuojamas iš vienos vietos į kitą, tam reikia įsigyti dviračių laikiklius automobiliui.

Dviračių laikiklių būna įvairiausių:

  1. Montuojami ant stogo skersinių.
  2. Montuojami ant bagažinės.
  3. Montuojami ant automobilio kablio.

Ant vieno automobilinio dviračio laikiklio galima primontuoti, net iki keturių automobilių, o tai reiškia, kad keliauti dviračiais gali visa Jūsų šeima, net ir mažiausi šeimos nariai, kurie jau moka dviračiu važiuoti.

Patys populiariausi automobilių dviračių laikikliai yra montuojami ant kablio ir ant automobilio bagažinės. Laikikliai kokybiški ir patikrinti, kad tarnautų žmogui daug metų ir atlaikytų įvairiausias oro sąlygas ir nepakistų jų išvaizda, bei savybės. Šiuos dviračių laikiklius gamina Švedijoje, na o tai jau pabrėžia jų techninių savybių ypatumus, nes Švedijoje gaminami daiktai pasižymi ilgaamžiškumu.

Neapsisprendžiate kokio laikiklio Jums reikia, ir koks tiktų Jūsų automobiliui, (nes kai kuriais atvejais, tik kai kurie laikiklių modeliai tinka vienos ar kitos rūšies markės automobiliams) nedelsiant kreipkitės į šias paslaugas teikiančius konsultantus, kurie ne tik kad patars kurį modelį Jums pasirinkti, bet ir pasirūpins, kad Jūs jį gautumėte greitai ir kad kuo greičiau galėtumėte vykti į savo suplanuotą kelionę.

Na ir pagaliau – daiktai sukrauti, automobilis paruoštas, ant laikiklių kabo Jūsų šeimos dviračiai ir Jūs su gera nuotaika pasiruošę nuotykiams ir pačiai šauniausiai kelionei Jūsų gyvenime.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai