Kurią kelionės kryptį verta rinktis, jei planuojama keliauti dviese?

Kurią kelionės kryptį verta rinktis, jei planuojama keliauti dviese?

Norite pamatyti pasaulį, patirti naują kultūrą, paragauti kitokios virtuvės ir pamatyti pasaulinio lygio meną? Apsispręsti, kur keliauti, iš pradžių gali būti sunku. Visame pasaulyje yra begalė vertingų vietų, nesvarbu, ar norite pasimėgauti nuostabia gamta, ar patirti nepamirštamą kultūrinę kelionę. Kaip suprasti, kur norite keliauti, kai jūsų laukia tiek daug vietų? Svarbiausia yra suskirstyti planavimo procesą į valdomus žingsnius ir išsiaiškinti, kas jums svarbiausia ir ką norite pasiekti kelionės metu.

Šiame įraše padėsime jums pradėti. Pasidalinsime svarbiausiais svarstymais, kaip pasirinkti patenkinamą, džiaugsmo kupiną kelionę, atitinkančią jūsų unikalius pageidavimus ir situaciją. Netrukus išvažiuosite į kelią, pakilsite į dangų ir plauksite jūra. Surinkite savo vadovus ir pasiruoškite planuoti.

Pagalvokite apie laiką

Pirmas žingsnis sprendžiant, kur keliauti, yra nustatyti, kiek laiko turite kelionei.

Mėnesiai: jei galite skirti kelis mėnesius kelionei, galite aplankyti kelias vietas. Jei nesate dideliame mieste, kuriame vyksta daug renginių, jums gali pritrūkti visko, ką veikti vienoje vietoje per visą tą laiką. Keliaudami kruizu pakeiskite savo paskirties vietas. Nuvykti iš vienos paskirties vietos į kitą jau bus suplanuota, todėl jums nereikės skaičiuoti kelių transportavimo išlaidų.

Savaitės: kelios savaitės gali turėti tokį patį mėnesių poveikį, nes, priklausomai nuo to, kur vykstate, galite išnaudoti reikalingų darbų sąrašą. Šiuo atveju trumpesnis kruizas gali būti geriausias pasirinkimas, nes net ir per trumpesnį laiką pamatysite daugybę vietų. Tai puikus pasirinkimas, ypač jei norite pamatyti keletą netoliese esančių vietovių.

Savaitė: viena savaitė yra idealus laikas tyrinėti vieną vietą, ypač didesnę. Galite pavalgyti keliose vietose, pamatyti visas lankytinas vietas ir neskubėti. Jei vis tiek norite ribotą laiką pamatyti daugiau pasaulio dalių, tai įmanoma per savaitę. Pasirinkę tinkamą maršrutą, galite aplankyti kelias vietas. Vėlgi, trumpesnis kruizas gali būti tobulas. Pamatysite svarbiausius kiekvienos vietos akcentus, į kuriuos visada galėsite sugrįžti kitos didelės kelionės metu, kad galėtumėte nuodugniai ištirti.

Kelios dienos: jei kelionėms turite mažiau nei savaitę, į savo maršrutą neįtraukite per daug veiklos. Tarp ekskursijų norėsite turėti laiko pailsėti, kad išlaikytumėte savo sveikatą ir energijos lygį. Taip pat norėsite sulėtinti tempą ir mėgautis kiekviena akimirka. Daug labiau mėgausitės savo laiku, jei neskubėsite.

 

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai