Ką pamatyti Kemere? Geriausi lankytini objektai ir patarimai

Kemeras yra viena iš populiariausių Turkijos vietų, kurią verta aplankyti. Šiame mieste yra daugybė lankytinų vietų, kurias turistai gali patirti ir mėgautis. Kemeras yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško atostogų, kurių metu galima ne tik pailsėti, bet ir atrasti naujų dalykų.

Kemere yra daugybė vietų, kurias verta aplankyti. Pavyzdžiui, viešbutis Seven Seas Hotel Life Kemere yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško prabangių atostogų. Taip pat, Kemere yra unikalus ir retas reginys – Chemeros kalnas. Ant šio kalno, Jūsų laukia nuostabūs gamtos vaizdai, kai iš žemės plyšių veržiasi gamtinės dujos, kurios liepsnoja. Ši vieta turkiškai vadinama „Yanartash“, o tai reiškia „degantis akmuo“.

Kemero Miestas

Kemeros miestas yra nedidelis, tačiau labai gražus ir jaukus. Miestas yra pritaikytas prie turistų poreikių, todėl čia galima rasti daugybę kavinių, restoranų, parduotuvių ir kitų pramogų. Kemeras išties nėra didelis miestas ir pagrindinius, vertus dėmesio objektus galima laisvai apeiti pėsčiomis.

Centrinė Kemero Aikštė

Centrinė Kemero aikštė yra vieta, kurioje susitinka visi miesto gyventojai ir turistai. Aikštė yra puikus pasirinkimas norint pasimėgauti miesto gyvenimu ir pamatyti vietinių žmonių kasdienybę. Čia galima rasti daugybę kavinių, restoranų, parduotuvių ir daugybę kitų pramogų. Aikštė yra puikus pasirinkimas norint praleisti laiką su draugais ar šeima.

Laikrodžio Bokštas

Baltas laikrodžio bokštas yra vienas iš pagrindinių Kemero simbolių. Bokštas yra pastatytas 1998 m. ir yra 30 metrų aukščio. Jis yra pastatytas ant kalno ir yra matomas iš visų miesto vietų. Laikrodžio bokštas yra puikus pasirinkimas norint pasimėgauti nuostabiu miesto vaizdu.

Senamiestis

Kemeros senamiestis yra vieta, kurią verta aplankyti norint pamatyti miesto kultūrinį paveldą. Senamiestyje galima rasti daugybę istorinių pastatų, kuriuos verta apžiūrėti. Senamiestis yra puikus pasirinkimas norint pasimėgauti miesto gyvenimu ir pamatyti vietinių žmonių kasdienybę.

Kemeros miestas yra puikus pasirinkimas norint praleisti laiką su draugais ar šeima. Čia galima rasti daugybę pramogų ir pamatyti miesto kultūrinį paveldą.

Gamta ir Kraštovaizdžiai

Paplūdimiai

Kemeras yra žinomas dėl savo 46 km ilgio auksinės pakrantės, kurioje yra daugybė paplūdimių, tinkamų tiek šeimoms, tiek jauniems poilsiautojams. Populiariausias iš jų yra Cleopatra paplūdimys, kurio smėlis yra baltas kaip sniegas, o vanduo yra kristalinis ir švarus. Kitas populiarius paplūdimys yra Moonlight paplūdimys, kuriame yra daugybė vandens sporto galimybių ir kuriame galima pasimėgauti nuostabiu saulėlydžiu.

Kalnai

Kemeras yra apsuptas Tauro kalnų grandinės, o aukščiausias kalnas yra Tahtalı kalnas, kuris yra 2365 m aukštyje. Nuostabus vaizdas iš viršaus atsiveria nuo viršūnės, o kelionė į viršų yra nuostabi patirtis. Taip pat galima pasivaikščioti po kalnų takus ir mėgautis nuostabia gamta.

Eko Parkas

Kemeras yra žinomas dėl savo gamtos grožio ir yra daugybė eko parkų, kurie yra puikios vietos pasivaikščiojimui ir mėgavimuisi gamta. Olympos Beydağları Eko Parkas yra vienas iš populiariausių eko parkų Kemere. Jame yra daugybė gyvūnų ir augalų rūšių, o taip pat galima pasivaikščioti po kalnų takus ir mėgautis nuostabia gamta.

Iš visų vietų Kemere, kurias verta aplankyti, gamtos ir kraštovaizdžių grožis yra nepakartojamas. Kemeras yra puikus pasirinkimas tiek tiems, kurie mėgsta paplūdimius, tiek tiems, kurie mėgsta kalnus ir gamtą.

Lankytinos Vietos

Kemeras yra turtingas lankytinų vietų, kurias verta aplankyti, miestas. Šiame skyriuje bus aptariamos pagrindinės lankytinos vietos, kurias turistai turėtų apsilankyti savo kelionėje į Kemerą.

Griuvėsiai

Kemero regione yra daug senovinių griuvėsių, kurie yra verti dėmesio. Sidė yra senovinis miestas, kuriame buvo pastatyta daugybė gražių pastatų, o dabar jie yra griuvėsiais. Turistai gali aplankyti senovinius teatrų ir stadionų kompleksus, kuriuos pastatė senovės graikai.

Muziejus

Kemere taip pat yra keletas muziejų, kuriuose galima susipažinti su regiono istorija ir kultūra. Kemero archeologijos muziejus yra vienas iš populiariausių muziejų, kuriame yra eksponuojami senovės laikų radiniai, taip pat galima susipažinti su senovės graikų ir romėnų istorija.

Faselis

Faselis yra senovinis miestas, kuris yra vertas dėmesio. Jame galima pamatyti senovės laikų pastatus, tokius kaip teatras, stadionas ir t.t. Taip pat galima pasivaikščioti po senovinį miestą ir pasimėgauti nuostabiu vaizdu.

Olimpo Kaimelis

Olimpo kaimelis yra nuostabi vieta, kurioje galima pasimėgauti gamta ir pasivaikščioti po nuostabias miško takas. Taip pat galima pasivažinėti ant arklių ir pasimėgauti nuostabiu vaizdu.

Tekirova

Tekirova yra žinoma savo paplūdimiais ir nuostabiais vaizdais. Tai yra puiki vieta, kurioje galima pasimėgauti saule ir jūros vandeniu. Taip pat čia yra daugybė restoranų, kuriuose galima paragauti vietinių patiekalų.

Chimera

Chimera yra gamtos stebuklas, kuris yra vertas dėmesio. Tai yra vieta, kurioje nuolat dega gamtinės dujos, kurios sukuria nuostabų vaizdą. Turistai gali pasivaikščioti po mišką ir pasimėgauti nuostabiu vaizdu.

Apžvalgos Aikštelė

Apžvalgos aikštelė yra vieta, kurioje galima pamatyti nuostabų vaizdą į Kemero regioną. Tai yra puiki vieta, kurioje galima pasimėgauti nuostabiu vaizdu ir padaryti puikias nuotraukas.

Šios vietos yra tik kelios iš daugybės lankytinų vietų, kurias verta aplankyti Kemere. Tai yra puiki vieta, kurioje galima pasimėgauti gamta ir senovės istorija.

Pramogos

Kemere yra daugybė pramogų, kurias galima išbandyti atostogų metu. Šiame skyriuje bus aptarti keli pagrindiniai pramogų tipai, kurie yra populiarūs Kemere.

Restoranai

Kemere yra daugybė restoranų, kuriuose galima ragauti vietinių patiekalų ir gėrybių. Kiekvienas restoranas turi savo specialybę ir meniu, todėl rekomenduojama išbandyti kelis restoranus, kad būtų galima palyginti skonius ir patirtis. Kai kurie populiariausi restoranai Kemere yra:

 • „Seraser Fine Dining Restaurant” – restoranas, kuriame galima ragauti vietinių patiekalų ir gėrybių, taip pat pasimėgauti nuostabia vaizdu į kalnus.
 • „Beydagi Restaurant” – restoranas, kuriame galima ragauti tradicinių turkiškų patiekalų ir gėrybių, taip pat pasimėgauti nuostabiu vaizdu į kalnus.
 • „Kemer Marina Restaurant” – restoranas, kuris yra prie pat jūros, todėl galima ragauti šviežių jūros gėrybių ir pasimėgauti nuostabiu vaizdu į jūrą.

Koncertai

Kemere yra daugybė vietų, kuriose vyksta muzikos renginiai ir koncertai. Tai gali būti vietiniai muzikantai arba žinomi tarptautiniai atlikėjai. Kai kurie populiariausi renginiai Kemere yra:

 • „Kemer Jazz Festival” – festivalis, kuris vyksta rugsėjo mėnesį ir kurio metu galima pasimėgauti jazz muzika iš viso pasaulio.
 • „Kemer Folk Music Festival” – festivalis, kurio metu galima pasimėgauti tradicinėmis turkiškomis muzikos ir šokių pasirodymais.
 • „Moonlight Beach Festival” – festivalis, kuris vyksta ant paplūdimio ir kurio metu galima pasimėgauti muzika ir šokiais.

Automobilio Nuoma

Kemere yra daugybė automobilių nuomos paslaugų, kurios leidžia turistams patogiai keliauti po miestą ir jo apylinkes. Automobilių nuomos paslaugos gali skirtis kainomis ir automobilių pasirinkimu. Kai kurios populiariausios automobilių nuomos paslaugos Kemere yra:

 • „Avis” – tarptautinė automobilių nuomos paslauga, kuri turi kelias padalines Kemere.
 • „Europcar” – dar viena tarptautinė automobilių nuomos paslauga, kuri turi padalinius Kemere.
 • „Kemer Car Rental” – vietinė automobilių nuomos paslauga, kuri turi platų automobilių pasirinkimą ir konkurencingas kainas.

Kemero Kurortai

Kemeros kurortinis rajonas yra išsidėstęs palei pakrantę 70 km ir skirstomas į nedideles turistų gyvenvietes: Beldibi, Goiniuk, Kiriš, Čamjuva, Tekirova ir patį Kemero miestą. Pagrindinė šio kurorto gamtinė ypatybė – kalnai ir pušynai.

Viešbučiai

Kemero kurortas yra pasiruošęs priimti visus svečius, nes čia yra daugybė viešbučių, kurių kainos ir kokybė yra skirtingos. Kai kuriuose viešbučiuose yra prabangūs kambariai, o kiti siūlo paprastesnes patalpas. Taigi, kiekvienas turistas gali pasirinkti viešbučio kategoriją pagal savo poreikius ir finansines galimybes.

Jachtų Prieplauka

Kemero kurortas yra populiarus ne tik dėl savo nuostabios gamtos, bet ir dėl jachtų prieplaukos. Tai yra puiki vieta, kur turistai gali pasimėgauti jūra ir vaizdais, o jachtų savininkai gali pasinaudoti prieplauka ir palikti savo laivą. Jachtų prieplauka yra saugi ir patogi, todėl čia dažnai susirenka jachtų mėgėjai iš viso pasaulio.

Kemeros kurortai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pabėgti nuo kasdienio gyvenimo ir pasimėgauti nuostabia gamta. Viešbučių pasirinkimas yra didelis, o jachtų prieplauka yra puiki vieta, kur turistai gali pasimėgauti jūra ir vaizdais.

Ekskursijos

Kemerą aplanko tūkstančiai turistų, o vienas iš populiariausių būdų praleisti laiką šiame kurorte yra dalyvauti ekskursijose. Šiame straipsnyje bus pristatytos trys populiariausios ekskursijos, kurios siūlomos turistams Kemerą lankančiams.

Prieplauka

Viena iš populiariausių ekskursijų Kemere yra kelionė laivu iš uosto. Ši ekskursija sukelia didelį susidomėjimą turistų tarpe, nes leidžia mėgautis nuostabia gamta ir puikiu vaizdu į jūrą. Kelionė trunka apie 4 valandas ir yra puiki proga pamatyti vietinius paplūdimius, kuriuose galima pasimėgauti maudymusi. Taip pat ekskursijos metu galima pamatyti gražias uolų formacijas ir vietines kaimynystes.

Alanija

Kitas populiarus ekskursijos pasirinkimas yra kelionė į Alaniją. Tai yra puiki proga pamatyti šį gražų miestą ir sužinoti daugiau apie vietinę kultūrą. Ekskursijos metu turistai gali pamatyti vietines lankytinas vietas, tokiu kaip istorinės vietos, turgai ir daugybė kitų vietų. Taip pat ekskursijos metu galima apsilankyti vietinėse restoranuose ir paragauti vietinių patiekalų.

Antalija

Antalija yra dar viena populiari ekskursijos vieta. Tai yra didelis miestas, kuris yra žinomas savo gražia architektūra, istorinėmis vietomis ir daugybe kitų lankytinų vietų. Ekskursijos metu turistai gali pamatyti vietines lankytinas vietas, tokiu kaip senamiestis, turgai, parkai ir daugybė kitų vietų. Taip pat ekskursijos metu galima apsilankyti vietinėse kavinių ir restoranuose ir paragauti vietinių patiekalų.

Kemerą lankančių turistų pasirinkimas yra didelis, todėl rekomenduojama pasirinkti ekskursijas, kurios atitiktų jų lūkesčius ir poreikius. Kelionių pasiūlymai gali skirtis, todėl geriausia iš anksto susipažinti su siūlomomis ekskursijomis ir pasirinkti tą, kuri geriausiai atitiks jūsų lūkesčius.

Kemeros Tradicijos

Kemera yra vienas iš Turkijos pietų pakrantės kurortų, kuriame išsaugota daugybė senovinių tradicijų. Vietos gyventojai yra labai pasižymintys savo kultūra ir papročiais, kurie perduodami iš kartos į kartą.

Viena iš pagrindinių Kemeros tradicijų yra šventimo dienos, kurios yra labai svarbios vietos gyventojams. Šventimo dienų metu gyventojai švenčia savo religinius ir kultūrinius šventinius renginius, kurie yra pilni muzikos, šokių ir tradicinių maisto patiekalų.

Be to, Kemeros gyventojai išlaiko senovinius amatininkų darbus, tokiais kaip rankų darbo kilimai, rankų darbo mediniai dirbiniai ir kt. Vietos amatininkai taip pat garsėja savo keramikos gamyba.

Kemeros tradicinė virtuvė yra labai įvairi ir skanu. Vietos žmonės labai mėgsta jautieną, veršieną ir paukštieną. Be to, Kemeros virtuvė taip pat garsėja savo saldumynais, tokiais kaip baklava ir lokum.

Visi šie senoviniai Kemeros papročiai ir tradicijos yra vertos išbandyti ir pamatyti, kad geriau suprastumėte vietos kultūrą ir gyvenimo būdą.

Atostogos Kemere

Kemer yra vienas iš populiariausių Turkijos kurortų, kuris garsėja savo nuostabiais paplūdimiais ir turtinga istorija. Tai puiki vieta, kur galima praleisti atostogas su šeima ar draugais. Kemer yra žinomas ne tik dėl savo paplūdimių, bet ir dėl įvairių pramogų, kurios ten siūlomos.

Viena iš populiariausių pramogų Kemer yra laivų kelionės. Tai puiki galimybė pamatyti Kemerą iš kitos perspektyvos. Laivų kelionės prasideda nuo Kemerio uosto ir trunka apie 3-4 valandas. Kelionės metu galite pasimėgauti nuostabiu vaizdu į jūrą ir kalnus, taip pat aplankyti netoliese esančius paplūdimius ir mažus miestelius.

Be laivų kelionių, Kemer siūlo daugybę kitų pramogų, tokių kaip vandens sportas, slidinėjimas ant kalnų, žirgų lenktynės ir daugelis kitų. Kemer yra puiki vieta, kur galite praleisti savo atostogas, jei ieškote aktyvių pramogų.

Jei norite pabėgti nuo triukšmo ir šurmulio, Kemer turi daugybę ramybės ir tylėjimo vietų. Galite pasimėgauti nuostabiu vaizdu į kalnus ir miškus arba tiesiog pasivaikščioti po miestą ir mėgautis vietine kultūra. Kemer yra puiki vieta, kur galite rasti viską, ko reikia jūsų atostogoms Turkijoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra populiariausi Kemero turistiniai objektai?

Kemeras yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių ir kalnų vaizdų. Tarp populiariausių turistinių objektų yra Kemero nacionalinis parkas, kuris garsėja mineraliniais vandenimis ir gydomuoju purvu. Taip pat verta aplankyti Kemero senamiestį su senovės architektūra, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Ar verta aplankyti Kemero delfinariumą?

Kemero delfinariumas yra vienas iš populiariausių turistinių objektų. Čia galite pamatyti delfinus, jūros liūtus ir kitus jūros gyvūnus. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad delfinai gyvena laisvėje, o delfinariumas yra tik laikina jų buveinė.

Kaip sužinoti oro temperatūrą Kemere balandžio mėnesį?

Oro temperatūra Kemere balandžio mėnesį paprastai svyruoja nuo 15 iki 20 laipsnių Celsijaus. Norint sužinoti tikslų laiką ir temperatūrą, galite naudoti vietinių oro sąlygų prognozę arba interneto svetaines, kuriose pateikiama aktualiausia informacija.

Kokios yra lietuviškos ekskursijos iš Kemero?

Kemere yra įvairių ekskursijų pasirinkimas, tačiau lietuviškų ekskursijų nėra. Vis dėlto, dauguma ekskursijų gali būti organizuojamos ir anglų kalba, o vietiniai gali kalbėti ir rusiškai.

Koks yra vidutinis oras Kemere rugpjūčio mėnesį?

Rugpjūčio mėnesį Kemere vidutinė oro temperatūra svyruoja nuo 25 iki 30 laipsnių Celsijaus. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad gali būti ir karščio bangų, kai temperatūra gali pakilti iki 35 laipsnių Celsijaus.

Ką galima pamatyti Kemero turguje?

Kemero turgus yra vienas iš populiariausių vietų, kur galima įsigyti vietinių produktų ir rankų darbo suvenyrų. Tarp populiariausių produktų yra vietiniai vaisiai, daržovės, medus, raudonmedžio šaknys ir kt. Be to, turgus taip pat garsėja savo skaniu maistu, kuris yra vertas paragavimo.

Naudingi puslapiai turistui

Kai planuojate savo kelionę į Kemerą, naudinga susipažinti su vietiniais puslapiais, kuriuose rasite daug naudingos informacijos apie miestą ir jo aplinką. Štai keletas rekomendacijų:

 • Kemer Travel Guide – tai vietinio turizmo biuro puslapis, kuris teikia informaciją apie miestą, lankytinas vietas, renginius ir ekskursijas. Taip pat galite užsisakyti ekskursijas tiesiogiai iš šio puslapio.
 • TripAdvisor – tai populiari kelionių svetainė, kurioje galite rasti daug rekomendacijų apie lankytinas vietas, viešbučius ir restoranus Kemere. Be to, galite skaityti atsiliepimus ir rekomendacijas iš kitų turistų, kurie jau lankėsi mieste.
 • Kemer Belediyesi – tai Kemero savivaldybės puslapis, kuriame rasite informaciją apie miesto infrastruktūrą, viešbučius, restoranus ir kitas naudingas nuorodas. Taip pat galite susipažinti su miesto istorija ir kultūra.
 • Kemer Marina – tai vietinės uostamojo miesto Kemeras marinos puslapis. Čia rasite informaciją apie marinos paslaugas, ekskursijas, sporto ir pramogų galimybes jūroje. Taip pat galite užsisakyti kelionę jūra tiesiogiai iš šio puslapio.
 • Kemer National Park – tai Turkijos nacionalinio parko puslapis, kuriame rasite informaciją apie parką, jo fauna ir flora. Be to, galite susipažinti su parko renginiais ir ekskursijomis.

Šie puslapiai yra naudingi turistams, kurie nori susipažinti su Kemero miestu ir jo aplinka. Jie suteikia daug informacijos apie lankytinas vietas, renginius, infrastruktūrą ir kitas naudingas nuorodas.

Patiko mūsų tekstai? Daugiau apie Turkiją rašome čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Pasidalinkite

Susiję straipsniai