Granada Luxury Beach atsiliepimai Turkija

Granada Titulnis

 Granada Luxury Beach atsiliepimai

▪️Viešbutis – geras, modernus, šiuolaikiškas, įrengtos naujausios technologijos. Teritorija maža, bet viskas puikiai apgalvota. 🙂 kitoje gatvės pusėje yra milžiniškas turgus.
▪️Kambarys – kambarys geras, vietos užtenka. Erdvus vonios kambarys, didelė dušo kabina. Kambaryje taip pat yra virdulys, mini baras (cola, sprite, fanta, alus, vanduo, kava, riešutai – papildoma kasdien.) Rankšluosčius keičia kiekvieną diena ir tvarko kambarius ( tik reikia paspausti mygtuką, kad sutvarkytu🙂)
▪️Baseinai – 1 didelis, 1 mažas baseinas su 2 čiuožyklom ir 1 mažas vaikams. Gultų daug, bet po 10h atėjus jau gultų nerasi. Dar yra vidaus baseinas ir džiakuzi (vietos visada rasi).
▪️Paplūdimys – gultų yra prie jūros ir ant tilto. Bet taip pat atėjus po 10h sunkiai rasi. Jūra iškart labai gilėjanti.
▪️Maistas – Barų daug, maistas geras, visą parą rasi ką pavalgyti😃
▪️ Personalas malonus, draugiškas, kalba rusiškai ir angliškai. Animatoriai prigalvoję visokių pramogų, žaidimai, mankštos, putų šou t.t…

Kai mes buvom, tai viešbutį kažkur 80% sudarė rusai.

Kad viešbutyję neužsisedėti, pasiėmėm dar kelias ekskursijas į Pamukkalę ir naktinę Alaniją. Rekomenduoju aplankyti Pamukkalę ir Saldos ežerą. Granada Luxury beach atsiliepimai yra subjektyvi keliautojo nuomone.

Granada vaizdai Granada laukas Granada koridorius Granada Titulnis Granada kambariai

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=8HsiN6W5XoM

Daugiau viešbučių Turkijoje rasite: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai