Lonicera world turkija viešbutis atsiliepimai

Atostogos Loniceroje

Pasistengsiu pateikti kokie Lonicera World atsiliepimai, maitinimas ir visa kita info kuri reikalinga prieš keliaujant ir būtų naudinga pasiskaityti.

TERITORIJA IR VEIKLOS

Labai labai didelė viešbučio teritorija. Galima naudotis viskuo, nepaisant to, kuriame viešbutyje gyveni – 4* ar 5* (tik negali naudotis pagrindiniu restoranu, turi eiti tik į to viešbučio, kuriame esi apsistojęs). Teritorija tikrai tvarkinga, graži, žalia, švari, personalas greitai viską sutvarko. Teritorijoje viskuo pasirūpinta nuo A iki Z. Labai daug baseinų, barų, restoranų. Yra 2 vidiniai baseinai, vandens parkas (veiklos ras ir vaikas, ir suaugęs). Yra vieta rūkyti kaljaną (papildomai kainuoja 10 EUR. Ten, taip pat, galima įsigyti ir nealkoholinių gėrimų, tačiau jie kainuoja papildomai). Yra nemažai parduotuvėlių,.

Dėl gultų prie jūros, baseinų. Net atėjus apie 7:30, beveik visi gultai būdavo užimti. Nežinau, kada turi keltis ir eiti užsiimti gultą, kad ir tau liktų😁

NUMERIAI – gyvenome Family numeryje F korpuse.

Numeris nėra erdvus. 2 kambariai atskirti durimis: viename – dvigulė lova, makiažo staliukas su veidrodžiu, oro kondicionierius, kitame – 2 viengulės lovos, makiažo staliukas su veidrožiu, oro kondicionierius, mini baras (atvykus gaivieji gazuoti gėrimai ir vanduo, po to pildomas tik vandeniu), labai mažas balkonas (tiesiai vaizdas į kitą gyvenamąjį pastatą, kitų numerių balkonus, iš šono matomas vandens parkas).

F korpusas įsikūręs šalia mini zoo, vandens parko. Dieną didelio triukšmo nėra, vakarais labai girdimi gyvūnų skleidžiami garsai, rytais – taip pat.

Numeriai tvarkomi labai atmestinai. Išvalomos grindys, paklojamos lovos, pakeičiami rankšluosčiai, papildomas mini baras. Teigiama, kad patalynė keičiama kas 3 dienas – patalynė nebuvo keičiama nei vieną dieną. Taip pat, nei kart nebuvo papildomi: dušo želė, šampūnas ir pan. Dėl šito kreipiamės į Guest Relation, jie pažadėjo viską papildyti ir pakeisti patalynę. Viskas buvo papildyta, pakeista tik paklodė. Teko vėl kreiptis į Guest Relation ir tik pasakius, kad esame labai pikti ir nepatenkinti, jie sugebėjo pakeisti visą patalynę pilnai. Aplamai Lonicera World atsiliepimai visur paskaičius yra teigiami.

Maitinimas

MAISTAS IR GĖRIMAI – labai daug restoranų, barų. Maisto ir gėrimų gali rasti 24 val. per parą. 2 a la carte restoranai – turkų ir žuvies. Restoranai kainuoja 5 EUR/asm. Buvome tik žuvies. Tikrai labai verta! Rezervuojant vietą, išsirenkama 1 iš 5 žuvų kaip pagrindinis patiekalas. Įsikūręs nuostabioje vietoje prie jūros, labai skanus maistas.

Apskritai restoranuose, asmeniškai man, maistas nebuvo skanus (patiko tik žuvies a la carte maistas). Retai kada rasdavau ką pavalgyti, nors kiti asmenys buvę su manimi visuomet rasdavo ir teigdavo, kad maistas jiems tikrai skanus. Tad čia jau pagal kiekvieno skonį. Dėl gėrimų: sultys iš miltelių, yra šviežiai spaustų apelsinų sulčių (jas galima pačiam išsispausti dienos metu), visi pagrindiniai gazuoti gaivieji gėrimai.

Dėl alkoholio: alkoholis nėra labai skanus. Pradžioje prašydavome daryti kokteilius, vėliau prašydavome, kad viską paduotų atskirai, kadangi barmenai padaro labai labai stiprius kokteilius, kurių gerti nėra įmanoma.

ANIMACIJA – animacija labai aktyvi. Įvairios veiklos ir pasirodymai ryte, dieną, vakare. Animacija tinkama tiek vaikams, tiek suaugusiems.

WI-FI RYŠYS – tikrai geras. Tiek visoje viešbučio teritorijoje, tiek ir numeriuose (bent jau F korpuse, kaip kitur – nežinau).

SVEČIAI – pagrindiniai viešbučio svečiai – rusakalbiai. Taip pat, sutikome ir nemažai lietuvių. Dar girdėjomoe kalbant vokiškai, lenkiškai. Žinoma, pagrinde tai šeimos su vaikais.

ŠALIA VIEŠBUČIO – šalia viešbučio labai daug įvairių parduotuvėlių, kur galima įsigyti visko nuo marškinėlių iki virtuvinių rankšluosčių. Tikrai galima leistis į derybas ir beveik visi sumažina kainą.

EKSKURSIJOS – buvome vienoje ekskursijoje, įsigijome per appsą: Get Your Guide. Keliavome į Sapadere kanjoną. Tai visos dienos ekskursija (išvykome apie 8:30, grįžome apie 19-20 val). Tikrai verta, likome labai patenkinti!

Apibendrinus: į šį viešbutį antrą kartą nevažiuočiau, bet rekomenduočiau šeimoms su vaikais iki 13-14 metų. Taip pat, tiems, kurie neskiria didelio dėmesio numeriams, jų tvarkai ir tiems, kuriems patinka diena iš dienos atostogų metu užsiimti kažkokia veikla, o ne tik ramiai, tyloje gulėti paplūdimyje ar baseine.

Aplamai prisimenu atostogas  Lonicera World Turkijoje, tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

Video rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=DrQL6Gsursw

Jei neįtiko šis viešbutis galite paieškoti kitų : https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Jums gali patikti