Kaya Side atsiliepimai Turkija

Kaya sedine aplinka

Dalinuosi įspūdžiais iš „Kaya side” atsiliepimai

Tvarkinga aplinka, kambariai liuks naujoviški, tvarkomi kas dieną.beje virsbutis yra ant jūros kranto, iš kitos pusės yra ežeras, kur gali pasivaikščioti. aptarnavimas nu tiesiog nerealus, visi pildo tavo norus, šokinėja aplink tave.

Poilsis tiems kurie nemėgsta pompastikos ir didelių teritorijų viešbučio, nes viešbučio teritorija tikrai nėra labai labai didelė, bet tikrai užtenka. Viešbutis skirtas keliautojams kurie mėgsta tvarka, minimalistika.

Maistas geras, bet kaip ir visur atsibosta tikriausiai nieko naujo  snack”ai nu nerealus burgeriai, picos, kebabu mėsa, daugiau valgėm snacku nei restorane

Paplūdimys tvarkingas, atėjus 12h rasdavom vietų, priėjimas prie jūros geras, tik minusas jei nemoki plaukt – staigiai gilėjantis krantas.

Alkoholis: kokteilių meniu yra, bet padarys ką tik nori ir pina colada, ir cuba libre viską ką nori.
Vienintelis minusas yra tas, kad jei nori pramogų vakarais, tai jų per mažai, ugnies šou ten tikrai nebus, nera amfiteatro, tiesiog speciali erdvė renginiams šalia viešbučio.

Rekomendacijos : nuvažiuoti į Sidės senamiestį leidžiantis saulei, nerealus vaizdas nuo pat viešbučio iki senamiesčio veža autobusas už 1 eur, tad dar vienas pliusas labai patogus susisiekimas su Side ir Manavgat. Tokie mūsų Kaya Side atsiliepimai iš Turkijos.

Kaya side baseinas

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=_PHpdQRPBrQ

Daugiau Turkijos viesbuciu rasite cia: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai