Viešbutis ant kalno šlaito – Utopia World hotel Alanija

By admin 1 comment

Utopia World -Alanija – Turkija viešbutis

Susigulejus visoms emocijoms po atostogų galiu parasyti apie visų diskutuojamą Utopia World. Jam tinka vienas žodis-tobula 😍 Gyvenom viloje su tobulu vaizdu 3-ame aukšte. Labai arti pagrindinio pastato. Gyvent arti aqua parko nenorėčiau, kadangi vaikščioti reikia išties daug. Kai toks karštis šiek tiek alina. Atvykus kambaryje radom vaisius ir vyną.

Gimtadienio dieną radome tą patį plius dar sveikinimo atvirutė. Personalas paslaugus. Gerimai kokių tik nori. Šampanas, viskis, brendis, tekila….žodžiu padarys viską ko tik užsigeisi.

Maistas keitėsi kasdien, skanu belenkaip. Jūros gėrybės, vistiena grilinta mėsa….žodžiu viskas ir dar daugiau. Animatoriai puikūs. Vakarinės programos ir vakarėliai. Putų šou, pool party ir t.t.Restorane padavėjai paslaugūs, o davus eurą vos tik pamatę tave, nesa tavo gėrimus. Labai daug turkų, rusų, na ir lietuvių labai daug. Jau ir animatoriai pramokę lietuviškai.

Su Mustafa Erkut vykom į žydrąją arką. Tobula ekskursija. O jau kokie vaizdai…. o Mustafa su savo bajeriukais išvis fainuolis. Rekomenduoju šį žmogų iš visos širdies. Tobulai praleista diena. Žodžiu, jei kas paklaustų ar čia vykčiau dar ir dar kartą???? Atsakyčiau net nedvejodama – TAIP. Tie vakaro vaizdai išliks ilgam. Tobulas vaizdas, tobulas oras, tobula nuotaika, tobulas viešbutis….Tobulos atostogos.

Vaizdas pro kambario langą

1 Comment

Simas

Spa 10, 2019, 12:17 pm Atsakyti

Mes lankemes rugpjuti. Labai grazu, programos geros , tik Kaip ir sakiau , maisto daug , bet neskaniai paruosta . Suki ratus ir nera Ka isideti. As megstu kokybiska ir gera maista , tai tik tas aspektas mane nuvyle🤪Na , ir kartais smarve valgomajame. Bet visakita tikrai aukstoko lygio🙂ir tinginiukus ispeju , reikes nemazai pavaikscioti , daug laiptu . As tai priemiau , Kaip privaluma nepriaugti svorio. Bet senyvam zmogui gali buti isukis gyventi vilose . Teko gyventi pagrindiniam pastate tai gavome beveik toki kambari, kai moteris ikele, tik su 3 lovom. Pagrindiniam pastate kambariai aukstesnenio lygio. Vilose truputeli prasciau.
Visumoje tikrai , gan neblogai , bet Manau neskubesime grizti i tapati . Reikia isbandyti , Dar daug nauju viesbuciu , saliu 🙂
Man isvis nesuprantama, grizimai i tapati viesbuti

Parašykite komentarą