Viešbutis ant kalno šlaito – Utopia World hotel Alanija

Kelionių patarimai Utopia viešbutyje

Susigulejus visoms emocijoms po atostogų galiu parasyti apie visų diskutuojamą Utopia World ( Žinomas kaip Utopija) . Jam tinka vienas žodis-tobula  Gyvenom viloje su tobulu vaizdu 3-ame aukšte. Labai arti pagrindinio pastato.Tai yra vienas populiariausių viešbučių tarp Lietuvių, net administracijoje yra viena dirbanti mergina lietuvė.

Patarčiau vykti tik į Gasipašo oro uostą,mažiau vargo ir greit būsite viešbutį. tik Tez Tour į jį neskraidiną,mes skridom su Novaturu

Teritorija

Gyvent arti aqua parko nenorėčiau, kadangi vaikščioti reikia išties daug, tačiau yra žmonės kuriems patinka daug vaikščioti. Kai toks karštis šiek tiek alina. Atvykus kambaryje radom vaisius ir vyną.

Tad pasirinkome pagrindinį pastatą, kraštovaizdis tiesiog žodžiais neapsakomas, foto niekaip neperteiksite šio vaizdo. Teritorija be galo didelė, užsiiėmimų ras ir įnoriausias klientas. Animatoriai linksmi bendraujantys ir tikrai išmanantys savo darbą, rengia turnyrus netgi su prizais kaip mini čempionatai. Putų šou, pool party ir visa kita.

Aptarnaujantysis personalas visada padės jeigu reikia pagalbos, tačiau įkyriai nesisiūlo taip kaip Egipte. Kambarys švarus, gražus, be jokių defektų, reguliariai papildomas mini baras, kas vakarą vis skirtingą programa – šou

Taip sutapo, kad buvo vienos draugės gimtadienis. Viešbutis pasveikino su tortu ir sveikinimais plius papildomai didžiausios atvirutės, tokios mielos smulkmenos sukuria jaukumo jausmą pačiame viešbutiyje.

 Gerimai

Šampanas, viskis, brendis, tekila….žodžiu padarys viską ko tik užsigeisi. Neskiesti tiek vietiniai tiek importiniai gėrimai.

Maistas

Keitėsi kasdien, skanu belenkaip. Jūros gėrybės, vistiena grilinta mėsa….žodžiu viskas ir dar daugiau. . Putų šou, pool party ir t.t.Restorane padavėjai paslaugūs, o davus eurą vos tik pamatę tave, nesa tavo gėrimus. Labai daug turkų, rusų, na ir lietuvių. Na tokia ta Utopia ( Kitaip Utopija). Jautėmėsl yg pasakoje.

Su Mustafa Erkut vykom į žydrąją arką. Tobula ekskursija. O jau kokie vaizdai…. o Mustafa su savo bajeriukais išvis fainuolis. Rekomenduoju šį žmogų iš visos širdies. Tobulai praleista diena. Žodžiu, jei kas paklaustų ar čia vykčiau dar ir dar kartą???? Atsakyčiau net nedvejodama – TAIP. Tie vakaro vaizdai išliks ilgam. Tobulas vaizdas, tobulas oras, tobula nuotaika, tobulas viešbutis….Tobulos atostogos.

Kitų viešbučių aprašymus pas mus rasite https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Lietuvių video šiame viešbutyjehttps://www.youtube.com/watch?v=9JNaBCKrrsE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1d-Y58YGF2ajq6s8GOJLj8AWHPFsSNzaICuIti9ie5pq4hIW6Vt3idZw8

Vaizdas pro kambario langą
Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai