Viešbučio VOGUE HOTEL BODRUM prisiminimai

Viešbutis: VOGUE HOTEL BODRUM. Keliautojai: 4 suaugę ir vaikas 10 m.
Laikas: gegužės 10-17 d.
O dabar viskas nuo pradžių: GetJet – viskas puikiai, sklandžiai ir laiku. Jokių nusiskundimų.

Bodrumas – sužavėjo be proto: savo žaluma, kalnais, įlankomis ir nuostabiais vaizdais. Turkijoje 6 kartą ir labai gailimės, kad Bodrumą atradome tik dabar . Bet tikimės, kad ne paskutinį kartą.

Viešbutis – kambarius gavome pagrindiniame pastate su vaizdu į nepakartojamą savo grožiu įlanką, jūrą ir kalnus. Pranoko mūsų lūkesčius. Pats viešbutis – tik vieni pliusai: maistas nerealus, vaikams pramogų apstu, vandens parkas, atrakcionų parkas, vaikų miestas, dinozaurų parkas – viskas vaikams. Apie ledus, gėrimus, jų blynus, spurgas ir t.t. jau nešneku, visko su kaupu. Pats viešbutis prabangus, skoningai įrengtas, kambariai gražūs, mini barai pildomi kasdiena, kambariai tvarkomi gerai.

Personalas lengvai „apsnūdęs”, bet paslaugus. Gal, kad sezono pradžia. Tiesa, kam aktualu rusų kalba, tai ne kas su šiuo reikalu . Pagrinde anglų, na žinoma ir turkų, jei mokate . Viešbučio aplinka milžiniška, gražiai sutvarkyta, tikrai yra kur pasivaikščioti. Beje, iki vandens ir atrakcionų parkų vežioja autobusiukai. Galiu drąsiai rekomenduoti kiekvienam šį viešbutį, tikrai nepasigailėsite .
p.s. aišku, tai tik mūsų subjektyvi nuomonė, nes gali būti ir kitokių.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai