NoxInn Deluxe atsiliepimai Alanija Turkija

NoxInn deluxe atsiliepimai Alanija

NoxInn Deluxe 5* UAI, Konakli/ Alanya. Ilsėjomės jame 06.23-06.30, pasibaigus atostogoms kasdien sulaukiu žinučių įvairiais klausimais apie šį viešbutį, tad čia paminėsiu subjektyvius atsakymus į dažniausiai gautus klausimus. Noxinn Deluxe atsiliepimai.

ORO UOSTAS-VIEŠBUTIS. Skrydžiai organizuojami į Antalijos oro uostą, kelionė iki viešbučio nuo oro uosto su pervežimu trunka apie 2 valandas, pakeliui yra sustojama 15 minučių (į WC, ledų ir t.t.).

Aplinka

ATVYKUS Į VIEŠBUTĮ. Mūsų skrydis vėlavo, tad viešbutyje buvome tik apie 22:00 vakare. Kambariai jau buvo paruošti, tad ilgai laukti nereikėjo, Vykome 2 suaugę, gimtadienių proga buvome užsisakę standartinį kambarį su vaizdu į jūrą, tačiau atėję į kambarį pamatėme laiptus, kadangi realiai gavome turbūt kitąmet būsiantį dublex kambarį su neįrengtu antru aukštu (grindų net nebuvo, tik medžio plokštės su pjuvenomis).

Kadangi kambarys buvo viršutiniame aukšte ir jūrą mačiau net nuo lovos, neįrengtas antras aukštas mums netrukdė ir kambario nusprendėme nekeisti. Nesąmonė, tačiau duodama tik viena kambario kortelė, nesvarbu, kiek žmonių gyvena kambaryje.

STANDARTINIS KAMBARYS. Kambaryje yra realiai viskas, kas buvo rašoma kelionių agentūros aprašyme (pirkome per AirGuru) – mini baras (atvykimo diekną sultys, soda ir vanduo, vėliau – tik vanduo), seifas, plaukų džiovintuvas, muilas, šampūnas, kondicionierius, šlepetės. Kambaryje kondicionierius veikė idealiai, TV, jei aktualu, turškiški, vokiški, rusiški ir pora angliškų kanalų, šiaip nemažas pasirinkimas.

ŠVARA. Pats viešbutis tikrai tvarkingas ir švarus, tačiau kambarių tvarkymas tragiškas. Ateina, pakloja lovą, jei nebūnam pakloję, ir viskas, atseit sutvarkė. Rankšluosčius keitė tik į atostogų pabaigą, kai jau numečiau visus ant žemės, kad aiškiai matytų, jog prašom pakeist, tačiau vėliau paliko tik vieną rankšluostį  iš pradžių šiaip palikinėjom arbatpinigių, tačiau tvarkymas buvo vienodas, tad paskui jau nebepalikom. Kaimyniniam kambariui po savaitės miegojimo ant nekeistos patalynės kambarinė siūlė pasikeisti patiems ir palikti skudurą su šluota, kad svečiai patys galėtų susitvarkyt kaip nori (na jau tikrai per daug, sorry).

Dėl statybos broko besimaudant duše visos grindys tualete būna vanduo, kadangi nėra paaukštinimo, kad neišbėgtų vanduo, per savaitę nei karto turbūt nevalė dušo, kadangi į pabaigą besimaudant duše užsikimšo nutekėjimo anga ir draugas pats atkimšinėjo ją vidurnaktį, kadangi buvau tik su rankšluosčiu, paskui aš valiau grindis, nes putos nuo galvos plovimo išėjo į pasivaikščioti net už tualeto durų į miegamąjį.

Maitinimas

MAISTAS IR GĖRIMAI. Maisto pasirinkimas pagrindiniame restorane mažesnis nei kai kuriuose kituose viešbučiuose, tačiau pats maistas skanus, alkani nebuvom  Restorane taip pat yra ir vaikų kampas. Jūros gėrybių nebuvo visai, tačiau 1 kartą nemokamai galima apsilankyt a la carte žuvies restorane (registruotis patarčiau iškart, kadangi vietų nedaug, tai laisvų vietų beveik savaitę į priekį nebūna, mes užsirašėme į eilę ir vieniems atsisakius pasiūlė mums, maistas skanus, patiekiama skaniausia Antalijos regione pagaunama žuvis). Visą naktį taip pat yra kur pavalgyti, jei atvykstama vėlai, išvykstama anksti ar tiesiog išalkot.

Dienos metu taip pat užkandžiai baruose prie baseino ir jūros, ledai kasdien 14:00-16:00. Alkoholiniai gėrimai įvairūs, tačiau vietinės gamybos tik. Kokteilių nemoka daryt, vis kažko neturi, tokiu atveju privaro alkoholio į kokteilį tiek, kad net gert šlykštu. Geriausia imt grynus gėrimus, tai kad ir lėtai, tačiau bent jau skaniau gersis, o nuo 02:00 nakties iki 10:00 ryto alkoholiniai gėrimai apmokestinti.

Yra 3 vandens kalneliai, 2 baseinai (1 be vaikų) plius tas baseinas, kur kalneliai nusileidžia. Baseinai mažoki, nors kai dviese, tai gultų atrasdavome (ne tiek jau daug ir gulėjome prie baseino, kadangi 2 dienas buvom Antalijoj ir 1 dieną ekskursijose Alanijoje).

Yra ir vaikų baseinas, bet jau mažiems vaikams. Rankšluosčiai tiek į pliažą, tiek baseinui paimami SPA centre paliekant rankšluosčio kortelę, vakare iki 19:00 reikia juos grąžinti, iki kažkurios valandos dienos metu leidžiama pasikeisti šlapius rankšluosčius.

PLIAŽAS. Iš pliažo foto neturiu, daugumoj krantas akmenuotas, tačiau šone yra ir žvyro krantas padarytas, žvyro krante maudžiausi, niekas nedūrė, tačiau akmenuotam krante nedrįsau, dideli ir slidūs akmenys. Iki jūros per kelią eiti nereikia, yra tunelis iš viešbučio.

Pramogos

Užimtumo suaugusiems mažoka, waterpolo po pietų, rytinė mankšta, rytinė ir popietinė vandens gimnastika ir viskas, atrodo, arba nematėm. Vaikų daug, tam tikromis valandomis veikia vaikų klubas, vakare vaikų diskoteka berods 21:15 prasidėdavo scenoje prie paplūdimio baro, po jos vykdavo vakarinė programa, kurią dažniausai ir vedė patys animatoriai (iš 7 vakarų tik 2 vakarus buvo atvežtiniai pasirodymai). Diskotekos viešbutyje nėra, geriausia važiuoti į Alaniją, ten apie 10km iki jos.

Naktinė Alanija yra vadinama Viduržemio jūros pakrantės vakarėlių centru, tai visi ras kažko savo skoniui. Beje, iš viešbučio 3 kartus dienos metu nemokamai autobusu veža į Alaniją. Jei kam aktualus tikras turgus, mes jo neieškojome, tačiau vaikštinėdami Konakli ir nematėme, turbūt artimiausias Alanijoje.

WI-FI. Internetas labai blogas, dažniausiai jo nebuvo, nors mums tai netrukdė, kadangi jei atostogos, tai atostogos ir nuo interneto 

Žodžiu šiaip viskas buvo gerai, maistas, kad ir pasirinkimas mažesnis, labai skanus, personalas, išskyrus kambarines, labai paslaugus ir besistengiantis, tačiau pati esu ne vieną sezoną dirbusi Turkijoje 5* viešbučiuose, todėl žinau, kas yra 5*. Šis viešbutis kol kas net nekvepia 5* ir nors atostogos visumoje buvo puikios, antrą kartą į šį viešbutį turbūt negrįžtume. Tokie jau buvo mūsų Noxinn Deluxe  atsiliepimai iš Turkijos.

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=ZHQJYibTntw

Daugiau viešbučių Turkijoje rasite čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai