Ką pamatyti Korfu? Geriausi vietų pasirinkimai

Korfu yra Graikijos salos, kurios grožis ir įvairovė patraukia tūkstančius turistų kiekvienais metais. Tai yra viena iš Graikijos populiariausių vietų, kurios siūlo daugybę pamatytinų vietų. Čia galite pamatyti ne tik nuostabius vaizdus, bet ir susipažinti su salos kultūra, istorija ir tradicijomis.

Viena iš populiariausių vietų Korfu saloje yra senamiestis, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Senamiestis garsėja savo istoriniais pastatais, siaurais gatvelėmis ir nuostabiais vaizdais į jūrą. Čia taip pat galite aplankyti garsiausias salos bažnyčias, įskaitant Agios Spyridonas bažnyčią, kurioje laikomas šventasis Korfu salos globėjas.

Be senamiesčio, Korfu saloje yra daugybė kitų vietų, kurias verta aplankyti. Tai apima Achilleion rūmų kompleksą, kurį pastatė Austrijos imperatorė Elžbieta, ir kuriame galite pamatyti gražius skulptūrų ir parkų kompleksus. Taip pat verta aplankyti Paleokastritsa kurortą, kuris garsėja savo nuostabiais paplūdimiais ir kristalinio vandens baseinais.

Korfu Sala

Korfu sala yra žavia Graikijos sala, kuri yra labai populiarus turistų atostogų tikslas. Sala yra žinoma savo nuostabiais paplūdimiais, turistiniais objektais ir įspūdinga gamta.

Klimatas Korfu saloje yra subtropinis, tad vasaros yra labai karštos ir sausos, o žiemą saloje yra drėgna ir šalta. Turistai dažniausiai renkasi atostogas Korfu saloje nuo birželio iki rugpjūčio mėnesių, kai oras yra labai malonus.

Turistams, norintiems patogiai ir lankstai keliauti po Korfu salą, siūloma automobilio nuoma. Tai yra puiki galimybė patogiai pasiekti visus salos kampelius ir aplankyti populiarius turistinius objektus.

Korfu saloje yra daugybė vietų, kuriuos verta aplankyti, tokių kaip senamiestis, katedra, tvirtovė ir daugybė muziejų. Be to, turistai gali mėgautis nuostabiais paplūdimiais, kuriuose galima plaukioti, degintis saulėje ar tiesiog ilsėtis.

Galutinai, Korfu sala yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško gražios ir įspūdingos atostogų vietos. Turistai gali mėgautis nuostabia gamta, kultūra ir laisvalaikiu, o automobilio nuoma leidžia patogiai keliauti po salą ir lankytis populiariausiuose turistiniuose objektuose.

Istorija ir Kultūra

Korfu yra vienas seniausių ir turtingiausių Graikijos miestų, kuriame sutelktos įspūdingos istorinės ir kultūrinės vietos. Šio miesto istorija siekia atgal iki senovės laikų, kuomet jis buvo aukščiausio rango Korfu salos miestas.

Senamiestis

Korfu senamiestis yra viena iš pagrindinių vietų, kurią turistai nori pamatyti. Tai yra UNESCO pasaulio paveldo objektas, kuris yra žinomas dėl savo venecijietiškos architektūros ir siaurų gatvių. Senamiestis yra pilnas aikštelių, kavinių, parduotuvių ir restoranų, kurie siūlo vietinius patiekalus.

Rūmai ir Pilies

Korfu mieste yra daug rūmų ir pilių, kurie yra verti dėmesio. Angelokastro pilis yra vienas iš įspūdingiausių Korfu mieste. Tai yra senoji tvirtovė, kuri buvo pastatyta ant uolos, ir kuri suteikia nuostabų vaizdą į jūrą. Taip pat verta aplankyti Listonas aikštę, kurioje yra daug kavinių ir restoranų, ir Achilion rūmus, kuriuose gyveno Austrijos imperatorė Sisi.

Muziejai

Korfu mieste yra daug muziejų, kuriuose galima pamatyti daugybę paveikslų, skulptūrų ir kitų meno kūrinių. Azijos meno muziejus yra vienas iš įspūdingiausių Korfu mieste. Jame yra daugybė meno kūrinių iš Azijos. Archeologijos muziejus yra taip pat vertas dėmesio, nes jame yra daugybė senovės Graikijos eksponatų.

Korfu mieste yra daug vietų, kurias verta aplankyti, kad pamatytumėte jo istoriją ir kultūrą. Tai yra vienas iš gražiausių miestų Graikijoje, kuriame yra daug vietų, kurias verta pamatyti.

Gamta

Korfu yra salos regione, esančiame Viduržemio jūros vakaruose. Ši salyno gamta yra įspūdinga ir turtinga įvairiomis formomis. Čia yra nuostabūs kalnai, paplūdimiai, įlankos ir uolėtos pakrantės.

Paplūdimiai

Korfu yra žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių. Loggas paplūdimys yra vienas iš populiariausių ir gražiausių paplūdimių Korfu. Tai yra smėlio paplūdimys, esantis tarp uolų, kurios apsaugo jį nuo vėjo. Messonghi paplūdimys taip pat yra puikus pasirinkimas, ypač šeimoms su vaikais.

Kalnai

Pantokrator kalnas yra vienas iš aukščiausių Korfu kalnų, o jo viršūnė yra 906 metrų aukštyje. Tai yra puikus pasirinkimas turistams, kurie mėgsta keliauti, nes jie gali mėgautis nuostabiu vaizdu į salą. Kalnas taip pat yra geras pasirinkimas turistams, kurie mėgsta kalnų dviračiais važinėti.

Įlankėlės ir Uolėtos Pakrantės

Korfu taip pat yra žinoma dėl savo nuostabių įlankų ir uolėtų pakrančių. Tai yra puikus pasirinkimas turistams, kurie mėgsta keliauti ir mėgautis natūralia salos grožybe. Įlankės yra puikus pasirinkimas plaukiant jachta ar valtimi, o uolėtos pakrantės yra geras pasirinkimas turistams, kurie mėgsta keliauti pėsčiomis ir mėgautis nuostabiu vaizdu į jūrą.

Oro temperatūra Korfu yra labai maloni visą metų laiką, taigi turistai gali mėgautis gamta bet kuriuo metų laiku.

Lankytinos Vietos

Korfu saloje yra daugybė lankytinų vietų, kurias verta pamatyti. Štai keletas iš jų:

Sidari ir Meilės Kanalas

Sidari yra turistų lankoma vietovė, kurioje galima pasimėgauti nuostabia jūros panorama ir aplankyti Meilės Kanalą. Meilės Kanalas yra natūrali uolų skylė, kurią supa smėlio paplūdimiai. Vietoje yra daugybė kavinių ir restoranų, kur galima paskanauti vietinės virtuvės patiekalų.

Paleokastritsa

Paleokastritsa yra viena iš žymiausių Korfu salos vietų. Vietovė garsėja savo nuostabiais paplūdimiais ir kristalinio vandens lagūnomis. Ten taip pat galima aplankyti vieną iš seniausių Korfu vienuolynų.

Perithia Kaimelis

Perithia Kaimelis yra senovinis kaimelis, įsikūręs Korfu salos šiaurinėje dalyje. Tai viena iš retų vietų, kuriose galima pamatyti tradicinę Korfu architektūrą. Kaimelyje yra daugybė restoranų, kuriuose galima paskanauti vietinių patiekalų.

Gastouri

Gastouri yra vienas iš seniausių Korfu miestelių. Ten galima aplankyti Achilleion rūmus, kurie yra puikus pavyzdys Korfu architektūros. Rūmuose yra daugybė meno kūrinių ir skulptūrų, o aplinkui yra nuostabūs sodai.

Visos šios vietos yra puikus pasirinkimas tiek suaugusiems, tiek vaikams, kurie nori pamatyti Korfu salos grožį ir kultūrą.

Pramogos

Korfu yra ne tik žavinga gamta, bet ir puiki vieta leisti laiką su šeima ar draugais. Šiame skyriuje aptarsime populiariausias pramogas, kurias galite rasti Korfu saloje.

Vandens Parkas

Korfu vandens parkas yra puiki vieta praleisti dieną su šeima ar draugais. Vandens parkas yra įsikūręs netoli Agios Ioannis Peristeron miestelio ir yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu arba automobiliu. Vandens parkas turi daugybę atrakcijų, pradedant nuo vandens čiužinių, baigiant didžiuliais vandens kalnais. Čia taip pat yra daugybė kavinių ir restoranų, kur galite pailsėti ir pasimėgauti maistu.

All Inclusive Viešbučiai

Korfu yra žinoma dėl savo prabangių viešbučių, kurie siūlo all inclusive paslaugas. Šie viešbučiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori viską turėti vienoje vietoje. All inclusive viešbučiai siūlo ne tik nakvynę, bet ir valgyklos, kavines, barus, baseinus ir daugybę kitų pramogų. Šie viešbučiai yra ypač patrauklūs tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius.

Kavos ir Ipsos

Kavos ir Ipsos yra garsios Korfu vietos, kur galite rasti daugybę kavinių, barų ir klubų. Tai yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta linksmybes ir naktinį gyvenimą. Kavos yra žinoma dėl savo garsaus „Bar Street”, kurioje galite rasti daugybę barų ir klubų. Ipsos taip pat yra garsus savo naktinio gyvenimo, tačiau čia yra daugiau kavinių ir barų, kur galite pailsėti ir pasimėgauti gėrimais.

Pelekas

Pelekas yra nuostabi vieta, jei ieškote ramybės ir gamtos. Tai yra vienas iš Korfu salos aukščiausių taškų, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir salą. Čia taip pat yra daugybė takų, kuriuose galite vaikščioti ir mėgautis gamta. Pelekas taip pat yra garsus savo saulėlydžiais – tai yra puiki vieta stebėti saulėlydžius ir pasimėgauti nuostabiu vaizdu.

Korfu saloje yra daugybė pramogų, kurias galite atrasti. Atvykę į Korfu, būtinai apsilankykite vandens parke, išbandykite all inclusive viešbučius, aplankykite Kavos ar Ipsos ir raskite laiko apsilankyti Pelekase.

Vietos Kulinarija

Korfu yra viena iš Graikijos salų, turinčių savitą virtuvę. Vietos kulinarija yra gausi ir įvairi, o tai yra dėl to, kad ši sala yra buvusi daugelio kultūrų įtakos centre.

Viena iš populiariausių Korfu patiekalų yra sofrito. Tai yra jautienos patiekalas, kuriame jautiena yra marinuota vynu ir garinama su česnakais, svogūnais ir petražolėmis. Sofrito yra gausiai paskaninta citrinų sultimis ir yra paprastai patiekiama su bulvytėmis arba ryžiais.

Be sofrito, Korfu virtuvė taip pat gali pasiūlyti kitus patiekalus, tokius kaip pastitsadu, tai yra makaronų patiekalas, kuriame yra padažas iš jautienos, pomidorų ir prieskonių. Taip pat yra ir bourdeto – žuvies sriuba, kurią gamina suvartojant vietinį vyną ir padažą iš pomidorų.

Vietinės salos kulinarijos tradicijos taip pat apima gausų desertų pasirinkimą. Populiariausi yra kumquat pyragas, kurio pagrindą sudaro kumquat vaisiai, ir mandarinų pyragas, kurio pagrindą sudaro vietiniai mandarinai. Be to, Korfu turi gausią vyno gamybą, o garsiausias vietinis vynas yra kaltsovitis.

Korfu virtuvė yra gausi ir įvairi, o vietiniai patiekalai tikrai verti pamėginti.

Religija

Korfu yra gausi religinių paminklų ir vietų. Šiame mieste yra daug bažnyčių, kurios atspindi Korfu krikščioniškąjį paveldą.

Bažnyčios

Viena iš populiariausių bažnyčių Korfu yra Šv. Spyridono bažnyčia, kuri yra dedikuota šventajam Šv. Spyridonui, kurio relikvijos laikomos šioje bažnyčioje. Bažnyčios interjeras yra dekoruotas puošniais freskomis ir paveikslais. Šv. Spyridono bažnyčia taip pat yra žinoma dėl savo varpinės bokšto, kuris gali būti matomas iš viso miesto.

Kitos populiarios bažnyčios Korfu yra Panagia Mandrakina, kuri yra dedikuota Dievo Motinai, ir Agios Ioannis Theologos, kuris yra dedikuotas Šv. Jonui Teologui. Be to, mieste yra keletas kitų bažnyčių, kurių interjerai yra dekoruoti įspūdingais paveikslais ir freskomis.

Korfu taip pat yra gausus istorinių palaikų miestas. Kai kurios iš šių vietų yra susijusios su religija. Pavyzdžiui, Angelokastro tvirtovė yra senovės tvirtovė, kuri yra susijusi su Bizantijos laikais. Ši tvirtovė yra dedikuota Šv. Michalui arba Šv. Gabrieliaus arkangelui.

Be to, Korfu taip pat yra gausi religinių renginių miestas. Kasmet vyksta Šv. Spyridono šventė, kuri yra didžiausia Korfu renginys. Ši šventė yra dedikuota Šv. Spyridonui ir apima religinius procesijas ir kitus renginius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra Korfu salos turistiniai objektai?

Korfu saloje yra daug turistinių objektų, kuriuos verta aplankyti. Tai apima senovės tvirtoves, muziejus, bažnyčias, parkus ir kitus istorinius ir kultūrinius objektus. Populiariausi objektai yra:

 • Senovės tvirtovė Korfus mieste
 • Achilleion rūmai
 • Paleokastritsos kaimas ir vienuolynas
 • Angelokastro tvirtovė
 • Korfos miesto laukas

Kokios yra populiariausios ekskursijos Korfu saloje?

Korfu salos ekskursijos siūlo daugybę galimybių, kad galėtumėte geriau pažinti salą. Populiariausi maršrutai yra:

 • Korfu miesto turas
 • Paleokastritsos turas
 • Sidari ir Canal d’Amour turas
 • Paxos ir Antipaxos salų turas
 • Pachys vandenyno kelionė

Kur galima pasimėgauti vaizdingomis Korfu salos vaizdais?

Korfu saloje yra daugybė vietų, kur galima pasimėgauti vaizdingomis salos vaizdais. Populiariausi vaizdingi taškai yra:

 • Paleokastritsos paplūdimys
 • Canal d’Amour paplūdimys Sidariame
 • Loggas paplūdimys
 • Porto Timoni paplūdimys
 • Angelokastro tvirtovės viršūnė

Kokios yra geriausios vietos pamatyti Korfu salos istoriją?

Korfu sala yra turtinga istorija, o jos istoriniai objektai yra verti dėmesio. Geriausios vietos pamatyti Korfu salos istoriją yra:

 • Senovės tvirtovė Korfus mieste
 • Achilleion rūmai
 • Paleokastritsos kaimas ir vienuolynas
 • Angelokastro tvirtovė
 • Korfos miesto laukas

Kur galima pasimėgauti ramia ir nespaudžiančia atmosfera Korfu saloje?

Jei ieškote ramios ir nespaudžiančios atmosferos, Korfu saloje yra daugybė vietų, kur galite pailsėti ir mėgautis salos grožiu. Populiariausi taškai yra:

 • Ermones paplūdimys
 • Glyfada paplūdimys
 • Agios Gordios paplūdimys
 • Pelekas kaimas ir paplūdimys
 • Kontogialos paplūdimys

Kokios yra geriausios vietos pamatyti Korfu salos gamtą?

Korfu sala yra turtinga gamta, o jos grožis yra vertas dėmesio. Geriausios vietos pamatyti Korfu salos gamtą yra:

 • Korfu miesto parkas
 • Sidari ir Canal d’Amour paplūdimys
 • Paleokastritsos kaimas ir vienuolynas
 • Erimitis vandens takas
 • Acharavi paplūdimys

Naudingi puslapiai turistui

Korfu yra gražus ir turtingas istorija salos, tad turistams gali būti sunku apsispręsti, ką pamatyti ir kur eiti. Norint padėti turistams, yra keletas naudingų puslapių, kurie gali padėti planuojant kelionę į Korfu.

Vienas iš naudingiausių puslapių yra tripadvisor.com, kuriame galima rasti daugybę rekomendacijų dėl vietų, kuriuos verta aplankyti Korfu saloje. Ši svetainė taip pat turi atsiliepimus apie įvairius viešbučius, restoranus ir kitas paslaugas, kurios gali būti naudingos turistams.

Kitas naudingas puslapis yra visitgreece.gr, kuris yra oficiali Graikijos turizmo organizacijos svetainė. Ši svetainė turi daug informacijos apie Korfu salą, įskaitant rekomendacijas dėl vietų, kurias verta pamatyti, ir kitas naudingas kelionių patarimų.

Be to, turistams gali būti naudinga apsilankyti corfu.gr, Korfu salos oficialioje svetainėje. Ši svetainė turi daug informacijos apie Korfu salą, įskaitant istoriją, kultūrą, tradicijas ir kitus reikšmingus faktus.

Galiausiai, turistams gali būti naudinga apsilankyti lonelyplanet.com, kuriame galima rasti rekomendacijas dėl vietų, kurias verta pamatyti Korfu saloje, taip pat kelionių patarimų ir kitos naudingos informacijos.

Visi šie puslapiai gali būti naudingi turistams, planuojantiems kelionę į Korfu salą. Į juos verta atkreipti dėmesį, norint maksimaliai išnaudoti savo kelionę ir pamatyti viską, ko nori.

Pasidalinkite

Susiję straipsniai