Ką pamatyti Malmė? Geriausios lankytinos vietos mieste

Malmė yra didžiausias Švedijos miestas pietvakariuose, kuriame gyvena daugiau nei 300 tūkstančių žmonių. Tai yra puiki vieta kelionei, jei norite pamatyti daug kultūros, istorijos ir architektūros. Malmė yra ne tik turistų lankoma vieta, bet ir svarbus Švedijos pramonės centras. Šiame mieste yra daug vietų, kurių verta aplankyti, o kelionė čia gali būti ne tik įdomi, bet ir neprilygstama patirtis.

Malmė yra viena iš populiariausių turistų vietų Švedijoje, kuri yra įsikūrusi netoli Danijos sienos. Šis miestas yra žinomas savo architektūra, kultūra ir istorija, todėl jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti daugiau nei tik populiarius turistinius objektus. Malmė taip pat yra viena iš geriausių vietų, kuriose galite išbandyti vietinę virtuvę ir sužinoti daugiau apie Švedijos kultūrą.

Jei planuojate kelionę po Europą, Malmė yra vienas iš miestų, kurį turėtumėte aplankyti. Šis miestas yra ne tik turistų lankoma vieta, bet ir svarbus Švedijos pramonės centras, todėl čia galite pamatyti daugiau nei tik turistinius objektus. Malmė yra puiki vieta, kurioje galite praleisti savo laiką, mėgautis vietine kultūra ir patirti neprilygstamą kelionės patirtį.

Malmės Istorija

Malmė yra vienas seniausių Švedijos miestų, kuris turi gausybę istorinių vietų ir paminklų. Šis miestas yra turtingas savo istorija ir kultūra, o tai patvirtina ir jo senovės pastatai.

Vienas iš žymiausių Malmės istorijos paminklų yra renesanso pilies liekanos. Ši pili yra viena iš didžiausių ir gražiausių Švedijoje. Ji buvo pastatyta XV a. ir buvo naudojama kaip karališka rezidencija. Po to, kai pilią užėmė danai, ji buvo naudojama kaip kareivinė ir kalėjimas.

Taip pat reikia paminėti Malmės pilies istoriją. Ši pili yra dar viena svarbi Malmės istorijos vieta. Ji buvo pastatyta XVII a. ir buvo naudojama kaip karališka rezidencija. Po to, kai pilią užėmė danai, ji buvo naudojama kaip kareivinė ir kalėjimas.

Malmė yra senovės miestas, kuriame yra daug istorinių paminklų, todėl turistams rekomenduojama aplankyti šį miestą.

Architektūra Malmėje

Malmė yra miestas, kuriame galima pamatyti įspūdingą modernią ir senovinę architektūrą. Šiame straipsnyje aptarsime tris svarbiausias architektūros paminklas Malmėje: Turning Torso, Šv. Petro Bažnyčia ir Eresundo tiltas.

Turning Torso

Turning Torso yra 190 metrų aukščio daugiaaukštis pastatas, kuris yra vienas iš aukščiausių pastatų Švedijoje. Pastatas yra pastatytas pagal architekto Santiago Calatrava projektą ir yra vienas iš Malmės žymiausių simbolių.

Pastato forma yra unikali, nes jis yra sukurtas kaip sukimosi bokštas. Pastatas yra suskirstytas į 54 aukštus ir yra pastatytas ant pagrindo, kuris yra 9,5 metrų aukščio. Pastato forma yra taip pat įspūdinga, kad pastatas yra matomas iš bet kurio miesto taško.

Šv. Petro Bažnyčia

Šv. Petro Bažnyčia yra senovinė bažnyčia, kuri yra pastatyta XIII amžiuje. Bažnyčia yra pastatyta romaniško stiliaus ir yra viena iš seniausių pastatų Malmėje.

Pastato architektūra yra labai įspūdinga, nes jis yra pastatytas iš raudonos plytos ir turi didelius langus. Pastato viduje yra daug meno kūrinių, įskaitant paveikslus ir skulptūras.

Eresundo Tiltas

Eresundo tiltas yra vienas iš didžiausių tiltų Malmėje. Tiltas yra pastatytas per Eresundo upę ir yra vienas iš svarbiausių transporto kelio Malmėje.

Tilto architektūra yra labai įspūdinga, nes jis yra pastatytas iš geležies ir turi daugybę detalių. Tilto ilgis yra 7,8 km ir jis yra vienas iš ilgiausių tiltų Švedijoje.

Visi šie architektūros paminklai yra įspūdingi ir verti dėmesio tiems, kurie domisi architektūra. Malmė yra miestas, kuriame galima pamatyti daugybę įspūdingų pastatų ir paminklų, kurie yra verti dėmesio.

Lankytinos Vietos

Malmė yra miestas, turintis daugybę lankytinų vietų. Šiame straipsnyje aptarsime kelias iš jų.

Lilla Torg

Lilla Torg yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Malmėje. Tai senovės aikštė, kurią apsupti pastatai, kuriuose yra kavinės, restoranai ir parduotuvės. Aikštė yra labai graži, ypač vakare, kai visi pastatai apšviesti. Turistai čia gali rasti daugybę suvenyrų parduotuvių ir garsiosios Malmės kavos.

Stortorget

Stortorget yra didžiausia aikštė Malmėje. Tai yra viena iš seniausių aikščių mieste, kurioje yra daug istorinių pastatų. Aikštė yra puikus turistų pritraukimo taškas, nes čia gali būti rastas daugybė restoranų, parduotuvių ir kavinės. Turistai čia gali mėgautis senovės architektūra ir garsiuoju Malmės ledais.

Pildammsparken

Pildammsparken yra didžiausias parkas Malmėje. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasivaikščioti ar pabėgti nuo miesto triukšmo. Parkas yra labai gražus ir turi daugybę skulptūrų, fontanų ir kitų paminklų. Ten taip pat yra daugybė žaidimų aikščių ir takų, kurie yra ideali vieta sportuoti ar tiesiog pasivaikščioti.

Kungsparken

Kungsparken yra dar vienas didelis parkas Malmėje. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasivaikščioti ar pabėgti nuo miesto triukšmo. Parkas yra labai gražus ir turi daugybę skulptūrų, fontanų ir kitų paminklų. Ten taip pat yra daugybė žaidimų aikščių ir takų, kurie yra ideali vieta sportuoti ar tiesiog pasivaikščioti.

Slottsparken

Slottsparken yra didžiausias parkas Malmės pilyje. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasivaikščioti ar pabėgti nuo miesto triukšmo. Parkas yra labai gražus ir turi daugybę skulptūrų, fontanų ir kitų paminklų. Ten taip pat yra daugybė žaidimų aikščių ir takų, kurie yra ideali vieta sportuoti ar tiesiog pasivaikščioti.

Malmė taip pat turi daug kitų lankytinų vietų, tokias kaip Malmės pilis, Šv. Petro bažnyčia ir kt. Tačiau, šiame straipsnyje aptarėme tik kelias iš jų.

Kultūra ir Pramogos

Malmė yra vienas iš geriausių miestų Lietuvoje, kuriame galima mėgautis kultūra ir pramogomis. Šis miestas pasižymi turtinga kultūrine paveldu, kurioje yra daug vietų, kurias reikia aplankyti.

Viena iš geriausių vietų, kurias reikia aplankyti, yra Malmės kultūros centras. Čia galima mėgautis įvairiomis kultūros renginiais, tokiais kaip koncertai, parodos ir teatro spektakliai. Be to, centras siūlo įvairias kūrybines dirbtuves, kuriose galima mokytis ir tobulinti savo meno įgūdžius.

Muzikos gerbėjams Malmėje yra daug vietų, kur galima mėgautis gyva muzika. Vienas iš geriausių variantų yra „Kultūros baras”, kuriame reguliariai vyksta koncertai su vietiniais ir tarptautiniais atlikėjais. Be to, daugelyje miesto kavinių ir klubų taip pat vyksta muzikos renginiai.

Malmė yra taip pat žinoma dėl savo kavinių kultūros. Mieste yra daug kavinių, kuriose galima mėgautis skaniu maistu ir geru kavos puodeliu. Vienas iš populiariausių variantų yra „Kavos namai”, kuriame siūloma didelė kavos ir arbatos įvairovė, taip pat skanūs užkandžiai.

Visų šių vietų aplankymas suteiks ne tik malonumą, bet ir leis geriau pažinti Malmės kultūros ir pramogų pasirinkimą.

Kelionės Į Malmę

Malmė yra vienas iš populiariausių Švedijos miestų turistų tarpe, turintis daugybę vietų, kuriuos galima pamatyti ir patirti. Šiame skyriuje bus pateikti patarimai ir informacija apie transporto priemones, reikalingas kelionei į Malmę, ir kaip geriausiai pasinaudoti savo laiku ten.

Transporto Priemonės

Malmė yra gerai pasiekiama iš kitų Švedijos miestų ir Europos šalių. Lankant Malmę turistai gali naudoti skrydžius, traukinius, autobusus arba automobilius. Vienas iš populiariausių būdų pasiekti Malmę yra skrydis į Kopenhagą ir tada traukiniu arba automobiliu keliauti per Oresund tiltą į Malmę.

Malmės oro uostas yra mažas, tačiau jame yra daugybė skrydžių iš kitų Europos miestų. Be to, yra daugybė traukinių ir autobusų, kuriuos galima naudoti, norint pasiekti Malmę iš kitų miestų.

Patarimai

Norint pasiekti Malmę, geriausia yra planuoti kelionę iš anksto. Geriausiai pasiruošti kelionei yra apsilankant kelionių agentūrose arba pasinaudojant internetu. Rekomenduojama pasirinkti viešąjį transportą, kadangi tai yra pigiausias ir patogiausias būdas keliauti po miestą.

Turistams, norintiems pamatyti daugiau Malmės, siūloma apsilankyti pažintinėse kelionėse, kurios apima daugybę vietų, kurias verta pamatyti. Taip pat, turistams, norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo miesto triukšmo, siūloma pasirinkti poilsines keliones, kurios apima keliones į miškus, kalnus ir kitus gamtos grožybius.

Rekomenduojama turistams planuoti savo kelionę iš anksto ir pasirinkti keliones, kurios atitinka jų poreikius ir interesus. Tai leis jiems geriau ir efektyviau išnaudoti savo laiką Malmėje.

Malmės ir Kopenhagos Santykiai

Malmė ir Kopenhaga yra du svarbūs Švedijos ir Danijos miestai, kurie yra tik kelias valandas kelionės atstumu vienas nuo kito. Šie miestai turi glaudžius santykius, kurie siejasi su jų istorija, kultūra ir prekyba.

Vienas iš pagrindinių santykių tarp Malmės ir Kopenhagos yra tiltas, kuris jungia šiuos du miestus. Šis tiltas yra vienas iš ilgiausių tiltų Europoje ir yra vadinamas Oreso tiltu. Jis yra 7,8 km ilgio ir yra vienas iš svarbiausių kelių, jungiančių Švediją ir Daniją.

Be to, Malmė ir Kopenhaga turi glaudžius kultūrinius santykius. Šie miestai yra žinomi savo menine ir muzikine kultūra. Daugelis žymiausių Švedijos ir Danijos kultūros renginių vyksta būtent šiose vietose. Be to, Malmė ir Kopenhaga yra žinomi savo prekyba. Šie miestai yra svarbūs prekybos centrai, kuriuose galima rasti daugybę prekių ir paslaugų.

Visa tai reiškia, kad Malmės ir Kopenhagos santykiai yra glaudūs ir svarbūs. Šie miestai turi daug bendro, o jų glaudūs santykiai yra naudingi abiejų šalių gyventojams.

Malmės Turgus

Malmės turgus yra vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų. Tai yra vienas iš seniausių turgų Švedijoje, esantis senamiestyje. Turgus siūlo įvairias prekes, įskaitant šviežias žuvis, vaisius, daržoves, gėles ir daugiau.

Turgus yra atviras kasdien, išskyrus pirmadienius, ir pradeda savo veiklą anksti ryte. Lankytojai gali rasti įvairių vietinių produktų, o kai kurie iš jų gali būti sunkiai rasti kitur. Taip pat yra keletas restoranų ir kavinių, kurias galima apsilankyti po apsipirkimo.

Viena iš populiariausių vietų turguje yra Skonė. Tai yra maisto prekių parduotuvė, kurioje galima rasti įvairių Švedijos ir kitų šalių produktų. Skonė taip pat siūlo įvairius užkandžius ir kavą, kurie yra puikus būdas atsipalaiduoti po ilgo apsipirkimo.

Turgus yra labai lankomas, todėl rekomenduojama apsilankyti anksti ryte, kad išvengtumėte didelės eilės. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į savo asmeninį turtą, kadangi turgus yra gausiai apgyvendintas ir gali būti pavojinga aplinka. Vis dėlto, Malmės turgus yra vieta, kurioje verta apsilankyti, kad pamatytumėte vietinių gyventojų kasdieninį gyvenimą ir patirtumėte vietinę kultūrą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios yra Malmės lankytinos vietos?

Malmė yra miestas, kuriame yra daugybė lankytinų vietų. Šiame mieste galite apsilankyti senamiestyje, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše, Malmės pilyje, katedroje, modernioje menų galerijoje, o taip pat ir daugybėje kitų vietų.

Ką galima pamatyti Malmėje?

Malmė yra miestas, kuriame yra daugybės lankytinų vietų. Šiame mieste galite pamatyti senamiestį, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše, Malmės pilį, katedrą, modernią menų galeriją, o taip pat ir daugybę kitų vietų.

Kur verta apsilankyti Malmėje?

Verta apsilankyti senamiestyje, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše, Malmės pilyje, katedroje, modernioje menų galerijoje, o taip pat ir daugybėje kitų vietų.

Kokie yra Malmės turistiniai objektai?

Malmės turistinių objektų sąrašas yra ilgas. Šiame mieste galite apsilankyti senamiesčio, Malmės pilioje, katedroje, modernioje menų galerijoje, o taip pat ir daugybėje kitų vietų.

Ką rekomenduojate pamatyti Malmėje?

Rekomenduojame pamatyti senamiestyje, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše, Malmės pilį, katedrą, modernią menų galeriją, o taip pat ir daugybę kitų vietų.

Kurie Malmės objektai yra populiariausi turistams?

Populiariausi Malmės objektai yra senamiestis, Malmės pilis, katedra, moderni menų galerija, o taip pat ir daugybė kitų vietų, kurias verta pamatyti.

Naudingos nuorodos

Jeigu norite sužinoti daugiau apie Malmę, jums gali būti naudingos šios nuorodos:

 • Malmės turizmo informacijos centras
  • Čia galite rasti informaciją apie miesto lankytinas vietas, renginius ir ekskursijas. Taip pat siūlomi turistams skirti maršrutai ir patarimai.
 • Malmės dvarų kelias
  • Tai maršrutas, kuriame galite aplankyti Malmės apylinkėse esančius dvarus ir susipažinti su jų istorija. Šiame puslapyje taip pat pateikiamos kitos naudingos informacijos apie šį maršrutą.
 • Malmės meno muziejus
  • Tai vienas iš didžiausių Švedijos meno muziejų, kuriame galite pamatyti tiek šiuolaikinio, tiek klasikinio meno kūrinius. Muziejuje organizuojami ir įvairūs renginiai, ekskursijos ir edukacinės programos.
 • Malmės botanikos sodas
  • Tai vienas iš didžiausių Švedijos botanikos sodų, kuriame galite pamatyti daugiau nei 4000 rūšių augalų iš viso pasaulio. Sode taip pat organizuojami ekskursijos ir renginiai.

Šios nuorodos gali būti naudingos visiems, kurie nori geriau susipažinti su Malmės miestu ir jo kultūra.

Kiti straipsniai apie Švediją – https://kelioniupatarimai.lt/category/svedija/

Pasidalinkite

Susiję straipsniai