Kaip sutaupyti nuomojantis automobilį?

Daugeliui vairuotojų automobilio nuoma yra patogiausias ir ekonomiškiausias būdas išlikti mobiliems be nereikalingo diskomforto. Automobilių nuoma leidžia sutaupyti laiko ir pinigų asmeninio automobilio priežiūrai, pakeisti jį techninei priežiūrai ar remontui, taip pat laisvai judėti po miestą verslo ar turistinių kelionių metu.

Ne visada nuomos paslauga reikalauja didelių pinigų. Be to, yra daugybė sutaupymo galimybių, kurios padoriai sumažins nuomos kainą.

Štai kelios pagrindinės taisyklės, kurių žinojimas leis sutaupyti pinigų:

  • Mažose nuomos įmonėse išlaidos yra mažesnės nei organizacijose, turinčiose garsų vardą.
  • Pigiausi automobilių modeliai: ekonominė klasė su mechanika.
  • Kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo pigesnė paros kaina, plačiau: sitandgo.lt
  • Į kainą įtrauktas draudimas yra saugumo garantija ir jokių papildomų išlaidų.
  • Daugelis automobilių nuomos kompanijų siūlo ekonomiškus tarifų planus.
  • Jei dažnai nuomojatės automobilius, rinkitės įmonę su premijų programa nuolatiniams klientams.

Ką reikia žinoti norint ekonomiškai išsinuomoti automobilį?

  1. Ankstyvas užsakymas

Pasirūpinkite nuoma iš anksto. Tai tiesiogiai nesutaupys jūsų pinigų (nebent, žinoma, nuomotojas sumažins išlaidas iš anksto užsisakius), tačiau tai garantuoja, kad nebrangus modelis bus užsakytas iš anksto. Kai kurios įmonės taiko nuolaidas išankstiniam mokėjimui arba atsiskaitymui internetu.

  1. Ekonominės klasės automobilio pasirinkimas

Verslo ir VIP automobiliai yra brangus malonumas. Turite mokėti už prestižą, o dažnai ir padorią sumą. Be to, jūs turite būti pasirengę tam, kad reikės sumokėti didelį užstatą.

Ekonominės klasės automobiliai kainuos daug pigiau, tuo pačiu atitiks visus saugumo ir komforto standartus. Jie tinkami kasdieniam naudojimui, sunaudoja minimaliai degalų, reikalauja mažesnio užstato.

  1. Sutaupykite papildomoms parinktims

Automobilio nuomos kaina priklauso nuo jo komplektacijos. Pavyzdžiui, mechaninis automobilis yra pigesnis nei automatinis. Jei atsisakysite kitų papildomų parinkčių ir pirmenybę teiksite ne pačio galingiausio variklio automobilio modeliui, daug sutaupysite.

Atkreipkite dėmesį, ar į nuomos kainą įeina navigacijos sistema, benzinas, vaikiška kėdutė (jei reikia). Dažniausiai nuomos įmonės siūlo jais naudotis už tam tikrą mokestį. Tokiu atveju galite pasiruošti ir savo komfortu pasirūpinti iš anksto.

  1. Nuomos tarifai

Nuomos kaina gali būti koreguojama priklausomai nuo sezono, trukmės, nuolaidų programos. Peržiūrėkite dabartinius įmonių pasiūlymus: galbūt rasite sau tinkamą.

Populiariausios akcijos: sumažintos nuomos kainos darbo dienomis, tam tikro sezono metu (pavyzdžiui, žiemą), nuolaidos konkretaus modelio nuomai, taip pat visokios premijos nuolatiniams klientams.

Taip pat galioja ir taisyklė: kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo pigesnės dienos išlaidos.

Jums gali patikti