Kur keliauti vasario mėnesį: geriausios kelionės pasirinkimai

Vasario mėnuo yra laikas, kai žmonės pradeda galvoti apie savo kelionių planus. Nors oras gali būti šaltas ir neprisiminus pavasario, vis dar yra daug vietų, kur galima keliauti ir mėgautis šia žiemos sezono dalimi.

Viena iš galimybių yra pasinaudoti slidinėjimo kurortų paslaugomis. Lietuvoje yra keletas slidinėjimo trasų, kurias galima aplankyti vasario mėnesį. Žmonės taip pat gali keliauti į užsienio slidinėjimo kurortus, kurie siūlo daugiau pasirinkimo galimybių ir yra garsūs savo kalnų vaizdais ir šilumos baseinais.

Planavimo patarimai

Optimalus kelionės laikas

Vasario mėnesį kelionė yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori išvengti didelio turistų srauto ir mėgautis ramia kelione. Tačiau, reikia atsiminti, kad vasario mėnesį yra žiemos sezonas, todėl reikia apsirengti šilčiau ir pasiruošti sniegui. Taip pat, reikia nepamiršti, kad vasario mėnesį yra žiemos atostogų metas, todėl reikia planuoti kelionę iš anksto, kadangi viešbučių ir transporto bilietų kainos gali būti pakankamai didelės.

Biudžeto sudarymas

Planuojant kelionę vasario mėnesį, reikia atsižvelgti į kelionės biudžetą. Geriausias būdas sutaupyti kelionės biudžetą yra planuoti kelionę iš anksto ir ieškoti geriausių pasiūlymų. Taip pat, rekomenduojama pasirinkti viešbučius, kurie siūlo pusryčius, kadangi Lietuvoje pusryčiai yra pigesni nei vakarienės ar pietūs. Taip pat, rekomenduojama pasirinkti viešbučius, kurie siūlo nemokamą transportą į miesto centrą, kadangi viešbučių centrinėje dalyje kainos yra pakankamai didelės.

Skrydžių pasirinkimas

Planuojant kelionę vasario mėnesį, reikia atsižvelgti į skrydžių pasirinkimą. Geriausias būdas sutaupyti skrydžių biudžetą yra ieškoti geriausių pasiūlymų kelionės agentūrose arba tiesiogiai pasirinkus aviakompanijų svetainėse. Taip pat, rekomenduojama pasirinkti ankstyvus ar vėlyvus skrydžius, kadangi jie yra pigesni nei dienos metu vykstančios kelionės. Be to, rekomenduojama pasirinkti tiesioginius skrydžius, kadangi perlipant keliaujant gali atsirasti papildomų išlaidų.

Populiariausios kelionės kryptys vasarį

Vasarį, kai Lietuvoje dar šalta ir snieguota, daugelis žmonių svajoja apie atostogas kur nors šiltoje šalyje. Kur keliauti vasario mėnesį? Žemiau pateikiame populiariausias kelionės kryptis, kurias verta aplankyti vasario mėnesį.

Egzotinės salos

Jei ieškote egzotiškos kelionės, Maldyvai, Bali ir Tailandas yra geriausia pasirinkimas. Maldyvai yra žinomi kaip rojus žemėje su savo baltomis smėlio paplūdimis ir turkio vandenimis. Bali yra garsus savo vulkanine gamta ir kultūrine paveldu. Tailandas yra žinomas dėl savo malonių žmonių, nuostabių paplūdimių ir kultūrinio paveldo.

Europos perlas

Europa taip pat turi daugybę puikių kelionių krypčių, kurias galima aplankyti vasario mėnesį. Kruizai yra puikus būdas pamatyti daugybę Europos miestų per trumpą laiką. Kitos populiarios kelionės kryptys yra Kanarų salos, Tenerifė ir Madeira, kurios siūlo malonų vasarišką orą ir nuostabius vaizdus.

Istorinės vietos

Jeigu ieškote istorinių vietų, kurių verta aplankyti vasario mėnesį, Stambulas, Roma ir Ispanija yra puikus pasirinkimas. Stambulas yra žinomas dėl savo gražių mozaikų, architektūros ir kultūros paveldo. Roma yra žinoma dėl savo senovės istorijos ir įspūdingų pastatų, tokių kaip Koliziejus ir Vatikano muziejus. Ispanija yra gausi istorijos ir kultūros paveldu, taip pat turtinga savo tradicine virtuve ir maloniais žmonėmis.

Vasarį yra daugybė kelionių krypčių, kurias verta aplankyti. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote atostogų šiltoje šalyje ar istorinių vietų, vasario mėnesį turite daug pasirinkimo.

Paplūdimių atostogos

Vasario mėnesį daugelis žmonių trokšta pabėgti nuo šalčio ir praleisti kelias dienas paplūdimyje. Šiame skyriuje bus aptariamos kelionės į dvi populiariausias paplūdimių atostogų vietas – Bali ir Maldyvus.

Bali paplūdimiai

Bali yra viena iš populiariausių Indonezijos salų, kuri yra žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių. Ši sala yra puiki vieta atostogoms, nes čia yra viskas, ko reikia, kad atsipalaiduotumėte ir mėgautumėtės atostogomis. Bali paplūdimiai yra žinomi dėl savo baltųjų smėlio paplūdimių ir smaragdinių vandenų. Keliautojai gali mėgautis vandens sportais, tokiomis kaip buriavimas, banglenčių sportas ir kiti.

Maldyvų rojus

Maldyvai yra salų šalis, esanti Indijos vandenyno pietinėje dalyje. Tai yra viena iš populiariausių vietų, kurias renkasi žmonės, norintys pabėgti nuo šalčio. Maldyvai yra žinomi dėl savo nuostabių paplūdimių ir smaragdinių vandenų. Keliautojai čia gali mėgautis vandens sportais, tokiomis kaip buriavimas, banglenčių sportas ir kiti. Be to, Maldyvai yra žinomi dėl savo nuostabių koralų rifų, kurie yra puikūs žvejybai ir nardymui.

Paplūdimių atostogos yra puiki galimybė pabėgti nuo šalčio ir atsipalaiduoti. Bali ir Maldyvai yra du puikūs pasirinkimai, kurie siūlo nuostabias paplūdimių atostogas.

Kultūriniai renginiai ir šventės

Vasario mėnesis yra puikus laikas keliauti ir mėgautis kultūriniais renginiais ir šventėmis visame pasaulyje. Šiame straipsnyje aptarsime dvi populiarias šventes, kurias galima aplankyti vasario mėnesį: Brazilijos karnavalas ir Indijos pavasario sezonas.

Brazilijos karnavalas

Brazilija yra žinoma dėl savo didingų karnavalų, kurie vyksta kasmet prieš Velykas. Karnavalas prasideda penktadienio vakare ir tęsiasi iki antradienio. Karnavalo metu miestai tampa gyvomis spalvomis, o žmonės šoka ir dainuoja gatvėse. Samba šokiai yra pagrindinis karnavalo šokis, o karnavalo paradas yra didžiausias renginys, kuris vyksta Rio de Žaneire. Karnavalo renginiai yra labai populiari turistų atrakcija, todėl rekomenduojama laiku užsisakyti bilietus ir apgyvendinimą.

Indijos pavasario sezonas

Vasario mėnesis yra Indijos pavasario sezonas, kai vyksta daugybė kultūrinių renginių ir švenčių. Vienas iš populiariausių renginių yra Holi šventė, kurioje žmonės šoka ir dainuoja, metydami vienas į kitą spalvotas miltelius. Tai yra šventė, kurioje visi atsipalaiduoja ir mėgaujasi draugų ir šeimos būryje. Taip pat vasario mėnesį vyksta Kumbh Mela šventė, kuri yra viena didžiausių religinių švenčių pasaulyje. Šventė vyksta kas 12 metų ir pritraukia milijonus žmonių iš viso pasaulio.

Kaip matote, vasario mėnesis yra puikus laikas keliauti ir mėgautis kultūriniais renginiais ir šventėmis. Brazilijos karnavalas ir Indijos pavasario sezonas yra tik kelios iš daugybės renginių, kuriuos galite aplankyti šiuo metu. Būkite pasiruošę susipažinti su kitomis kultūromis ir patirti naujų įspūdžių!

Nuotykių ir aktyvaus poilsio kryptys

Vasario mėnesį yra puiki proga išvykti į egzotiškas šalis ir patirti nuotykių. Šiame straipsnyje pateikiami kelios populiarios nuotykių ir aktyvaus poilsio kryptys, kurias galima aplankyti vasario mėnesį.

Afrikos safari

Afrika yra viena iš populiariausių kelionių tikslų, ypač tiems, kurie ieško nuotykių. Vasario mėnesį yra geriausias laikas aplankyti Pietų Afriką ir dalyvauti safarime. Ten galima pamatyti liūtus, zebras, antilopes ir kitus gyvūnus, o taip pat aplankyti nacionalinius parkus ir gamtos rezervatus.

Pietų Amerikos tyrinėjimai

Kitas puikus pasirinkimas yra vykti į Pietų Ameriką. Šiame regione yra daugybė nuotykių, kurios laukia keliautojų. Galima išbandyti savo drąsą ir nusileisti į gilią Grand Canyon duobę, arba išbandyti savo ištvermę ir užkopti į Machu Picchu. Čia galima pamatyti ir kitus įspūdingus gamtos reiškinius, tokius kaip Iguazu krioklys.

Be to, šiame regione yra daugybė kitų nuotykių, tokių kaip burlenčių žygiai, kalnų dviračių sportas, bungee jumpingas ir dar daugiau.

Vasario mėnesį taip pat galima aplankyti kitas egzotiškas šalis, tokių kaip Šri Lanka ir Australija. Šiame straipsnyje pateiktos tik kelios populiariausios kryptys, tačiau yra daugybė kitų galimybių. Galiausiai, renkantis kelionę, būtina atsižvelgti į savo asmeninius poreikius ir pomėgius.

Egipto kultūros lobynai

Egiptas yra puiki vieta, kur galima pamatyti senovės kultūros paminklus ir patirti šiltą klimatą net žiemą. Ši šalis yra pilna istorijos ir kultūros, o vienas iš geriausių būdų ją patirti yra apsilankyti Egipto kultūros lobynuose. Tai yra vietos, kuriose galima pamatyti senovės faraonų kapines, rašytus hieroglifus ir kitus senovės paminklus.

Vienas iš populiariausių kultūros lobynų yra Kleopatros prabangus kurortas Šarm el Šeiche. Čia galite pamatyti senovės faraonų kapines, muziejus ir kitus istorinius paminklus. Be to, kurorte yra daugybė puikių viešbučių, kuriuose galite mėgautis šilta saule ir baltomis smėlio paplūdimių.

Kanarų salų šiluma

Kanarų salos yra puiki vieta, kur galite patirti šilumą net žiemą. Šios salos yra žinomos savo puikiais paplūdimiais ir šiltu klimatu. Kanarų salos taip pat yra puiki vieta, kur galite pamatyti įvairius gamtos grožius, įskaitant kalnus, vulkanus ir kanjonus.

Viena iš populiariausių Kanarų salų yra Gran Kanarija. Čia galite mėgautis šilta saule, puikiais paplūdimiais ir nuostabiais gamtos grožiais. Be to, Gran Kanarijoje yra daugybė viešbučių, kurie siūlo puikią apgyvendinimo paslaugą ir daugybę pramogų.

Poilsis kurortuose

Prabangus poilsis Egipte

Vasario mėnuo yra puikus laikas keliauti į Egiptą ir pasimėgauti prabangiu poilsio kurortuose. Vienas iš tokių yra „Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh”, kuris siūlo prabangų apgyvendinimą su vaizdu į Raudonąją jūrą. Viešbučio svečiai gali mėgautis ne tik minkšta smėlio paplūdimiu, bet ir baseinuose, SPA procedūromis, sporto salėmis ir restoranais, kuriuose gali ragauti vietinių patiekalų.

Atgaiva Tenerifėje

Tenerifė yra viena iš populiariausių poilsio vietų Europoje, o vasario mėnuo yra puikus laikas keliauti į šią salą ir pasimėgauti atgaiva. Vienas iš populiariausių kurortų yra „Saccharum”, kuris siūlo prabangų apgyvendinimą su vaizdu į Atlanto vandenyną. Viešbučio svečiai gali mėgautis ne tik minkšta smėlio paplūdimiu, bet ir baseinuose, SPA procedūromis, sporto salėmis ir restoranais, kuriuose gali ragauti vietinių patiekalų. Be to, Tenerifė taip pat siūlo daugybę pramogų, tokių kaip vandens pramogos, žygiavimai kalnais, šokolado muziejus ir daugiau.

SPA ir sveikatingumo kelionės

SPA ir sveikatingumo kelionės yra populiarus pasirinkimas tarp žmonių, kurie nori pasimėgauti atostogomis ir tuo pačiu metu rūpintis savo kūno ir dvasios sveikata. Šiame straipsnyje bus aptariami keli Ispanijos ir Italijos SPA kurortai, kurie yra puikus pasirinkimas keliauti vasario mėnesį.

Ispanijos SPA kurortai

Ispanija yra žinoma dėl savo puikių SPA ir sveikatingumo centrų. Vienas iš geriausių SPA centrų yra „One Resort Aqua Park & Spa”, kuris yra patogioje vietoje, netoli pajūrio. Centro svečiai gali mėgautis įvairiomis SPA procedūromis, tokiais kaip masažai, kūno įvyniojimai, vonios ir kt. Be to, centro teritorijoje yra baseinai ir vandens parkas, kurie yra puikus pasirinkimas visai šeimai.

Kitas populiarus SPA kurortas Ispanijoje yra „Lonicera Resort & Spa”, kuris taip pat yra netoli pajūrio. Šis kurortas garsėja savo unikaliu SPA centrų kompleksu, kuriame yra įvairių procedūrų, skirtų kūno ir dvasios sveikatai gerinti. Be to, svečiai gali mėgautis baseinais, voniomis ir kitomis pramogomis.

Italijos atgaiva

Italija taip pat garsėja savo SPA ir sveikatingumo centrais. Vienas iš geriausių SPA centrų Italijoje yra „Ispanija”, kuris yra patogioje vietoje, netoli miesto centro. Centro svečiai gali mėgautis įvairiomis SPA procedūromis, tokiais kaip masažai, kūno įvyniojimai, vonios ir kt. Be to, centro teritorijoje yra baseinai ir kitos pramogos, kurios yra puikus pasirinkimas visai šeimai.

Šis straipsnis pateikė kelis populiarus SPA ir sveikatingumo kurortus Ispanijoje ir Italijoje. Visi šie kurortai yra puikus pasirinkimas keliauti vasario mėnesį ir pasimėgauti atostogomis bei rūpintis savo kūno ir dvasios sveikata.

Miestų turizmas

Miestų turizmas yra populiarus pasirinkimas tarp keliautojų, kurie nori pamatyti kultūros ir istorijos paminklus. Šiame straipsnyje išskiriame du miestus – Stambulą ir Romą – kaip populiariausius miestų turizmo kelionių tikslus.

Stambulo istorija ir kultūra

Stambulas yra vienas iš populiariausių miestų turizmo tikslų pasaulyje. Tai yra miestas, kuriame susilieja Rytų ir Vakarų kultūros. Stambulo istoriją galima pamatyti per jo architektūrą, muziejus ir kitus kultūros paminklus.

Vienas iš pagrindinių Stambulo turistų lankomų vietų yra Sultanahmet aikštė. Tai yra vieta, kurioje galima pamatyti keletą pagrindinių miesto paminklų, tokių kaip Žaliojojo turgaus mozaika, Hagios Sofijos katedra ir Topkapi rūmai.

Romos amžina elegancija

Roma yra vienas iš populiariausių miestų turizmo tikslų Europoje. Tai yra miestas, kuriame galima pamatyti daugelį istorinių paminklų, tokių kaip Kolegija, Vatikano muziejus ir Fontanas di Trevi.

Viena iš pagrindinių Romos turistų lankomų vietų yra Kolegija. Tai yra vieta, kurioje galima pamatyti daugelį istorinių paminklų, tokių kaip Kolegijos aikštė, Romos forumas ir Kolegijos katedra. Be to, Vatikano muziejus yra vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų Romoje. Tai yra vieta, kurioje galima pamatyti daugelį meno kūrinių ir kitų kultūros paminklų.

Patarimai keliaujant su šeima

Šeimos atostogos Europoje

Planuojate keliauti su šeima vasario mėnesį? Štai keletas patarimų, kaip padaryti savo kelionę į Europą malonesne ir be rūpesčių.

 1. Pasiruoškite laikui: Vasario mėnesį Europoje yra žema sezoninė kainos, tačiau oras gali būti šaltas. Būtinai pasiruoškite šiltai ir drėgmei atsparia apranga, taip pat nešiokite per daug bagažo, kadangi dauguma aviakompanijų taiko griežtas taisykles dėl bagažo svorio ir dydžio.
 2. Pasirinkite tinkamą kelionių maršrutą: Kelionė su šeima gali būti ilga ir varginanti, todėl svarbu pasirinkti tinkamą kelionių maršrutą. Rekomenduojama pasirinkti tiesioginį skrydį arba trumpą jungiamąjį skrydį, kad sumažintumėte kelionės trukmę ir stresą.
 3. Planuokite savo kelionę iš anksto: Norint, kad kelionė su šeima Europoje būtų maloni ir be rūpesčių, būtina iš anksto pasiruošti ir planuoti savo kelionę. Rekomenduojama užsirezervuoti viešbučius, bilietus į lankytinas vietas, taip pat pasiruošti kelionės maisto ir gėrimų atsargas.

Prabangios šeimos atostogos

Jei planuojate prabangias atostogas su šeima, rekomenduojama pasirinkti prabangius viešbučius, kurie siūlo daugybę pramogų ir patogumų. Tačiau, reikia nepamiršti, kad prabangios atostogos gali būti brangios, todėl reikia atsižvelgti į savo biudžetą.

 1. Pasirinkite tinkamą viešbutį: Norint, kad prabangios atostogos su šeima būtų malonios, būtina pasirinkti tinkamą viešbutį. Rekomenduojama pasirinkti viešbučius, kurie siūlo daugybę pramogų ir patogumų, pvz., baseinus, spa, restoranus ir kt.
 2. Planuokite savo atostogas iš anksto: Norint, kad prabangios atostogos su šeima būtų malonios ir be rūpesčių, būtina iš anksto pasiruošti ir planuoti savo atostogas. Rekomenduojama užsirezervuoti bilietus į lankytinas vietas, taip pat pasiruošti kelionės maisto ir gėrimų atsargas.
 3. Nepamirškite apie saugumą: Kelionės metu svarbu laikytis saugumo taisyklių, ypač jei keliaujate su vaikais. Rekomenduojama pasiruošti reikiamus dokumentus, taip pat laikytis saugaus elgesio viešbučiuose ir viešose vietose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie šilti kraštai populiariausi žiemos kelionėms?

Žiemos atostogos dažnai reiškia kelionę į šiltą kraštą, kur galima pabėgti nuo šalčio ir pamiršti lietuvišką žiemą. Populiariausi šiltų kraštų kelionių pasirinkimai yra:

 • Tailandas
 • Kosta Rika
 • Meksika
 • Kuba
 • Dominikos Respublika
 • Bahamos
 • Egiptas
 • Dubajus

Ką reikėtų žinoti planuojant atostogas vasario mėnesį?

Planuojant atostogas vasario mėnesį, reikėtų atsižvelgti į kelias svarbias detales. Pirma, reikia nuspręsti, kokia kelionės paskirtis – ar tai bus kelionė su šeima, romantiška kelionė su mylimuoju ar tiesiog atostogos vienam? Antra, reikia pasirinkti tinkamą kelionės vietą, atsižvelgiant į savo norus ir poreikius. Trečia, reikia apgalvoti kelionės biudžetą ir pasirinkti tinkamą kelionių operatorių.

Kokios yra geriausios paskirties vietos vasario mėnesiui?

Vasario mėnesį geriausios kelionių paskirtys yra:

 • Maldyvai
 • Šri Lanka
 • Kuba
 • Kosta Rika
 • Tailandas
 • Meksika
 • Egiptas
 • Dubajus

Kokie yra geriausi 2024 m. vasario mėnesio kelionių pasiūlymai?

Geriausi 2024 m. vasario mėnesio kelionių pasiūlymai yra:

 • Maldyvai – nuo 900 EUR
 • Kuba – nuo 1 000 EUR
 • Kosta Rika – nuo 1 200 EUR
 • Tailandas – nuo 1 300 EUR
 • Meksika – nuo 1 400 EUR
 • Šri Lanka – nuo 1 500 EUR

Kaip išsirinkti tinkamą atostogų vietą vasarį, norint išvengti lietuviškos žiemos?

Norint išvengti lietuviškos žiemos, reikėtų pasirinkti kelionių paskirtis, kuriose vasario mėnesį yra šilta ir sausa. Populiariausi kelionių pasirinkimai yra:

 • Tailandas
 • Kosta Rika
 • Meksika
 • Kuba
 • Dominikos Respublika
 • Bahamos
 • Egiptas
 • Dubajus

Kokios saugumo priemonės svarbios keliaujant į šiltus kraštus žiemą?

Keliaujant į šiltus kraštus žiemą, reikėtų laikytis kelių saugumo priemonių. Pirmiausia, reikėtų pasirūpinti tinkamu kelionės draudimu. Be to, reikėtų laikytis saugaus elgesio viešojoje erdvėje ir vengti naktinių pasivaikščiojimų vieniems. Taip pat reikėtų pasirūpinti savo asmens dokumentais ir nesinešioti per daug pinigų ar vertingų daiktų, kad išvengtumėte vagysčių.

Naudingi puslapiai turistui

Vasario mėnesį kelionės planavimas gali būti iššūkis, tačiau tinkamai pasiruošus, jis gali būti ne tik malonus, bet ir labai naudingas. Turistams yra daugybė internetinių puslapių, kuriuose galima rasti naudingos informacijos apie keliones vasario mėnesį. Štai keletas iš jų:

Šie puslapiai yra tik kelios iš daugybės internetinių šaltinių, kurie gali būti naudingi tiems, kurie planuoja kelionę vasario mėnesį. Būtent šie puslapiai gali padėti geriau suprasti Lietuvos turizmo pasirinkimus ir pasiruošti kelionei.

Jums gali patikti