Ką pamatyti Tartu? Geriausios lankytinos vietos mieste

Tartu yra vienas iš žymiausių ir gražiausių miestų Estijoje. Tai antrasis pagal dydį miestas, kurio garsenybės yra universitetas, senamiestis ir kultūros įvykiai. Lankantis šiame mieste, lankytojai gali mėgautis unikalia atmosfera, kurią kuria jaunimas, studentai ir miesto gyventojai.

Tartu universitetas yra viena iš pagrindinių miesto garsenybių. Tai seniausias universitetas Estijoje ir vienas iš seniausių Europoje. Universiteto pastatai ir kiemai yra puikus architektūros pavyzdys, o biblioteka yra viena didžiausių Baltijos šalyse. Be to, universitetas yra viena iš pagrindinių kultūros ir mokslo centrų mieste.

Senamiestis yra dar viena lankytina vieta Tartu. Tai yra viena iš geriausiai išsaugotų senamiesčių Estijoje, kuris yra pilnas istorijos ir kultūros. Lankytojai gali pasivaikščioti gatvėmis, mėgautis architektūros grožiu, aplankyti muziejus, galerijas ir kavines. Be to, senamiestis yra puikus vietos jaunimui susitikti ir praleisti laiką.

Tartu Istorija

Tartu yra senas universitetinis miestas Estijoje, kurio istorija prasideda nuo V mūsų eros amžiaus. Miestas tapo žinomas kaip Šv. Jurgio, o vėliau buvo užkariautas vokiečių ordino kardas. Tartu yra antrasis pagal dydį šalies miestas, kuris yra žinomas kaip intelektualų ir kultūros centras.

Tartu yra senovės miestas, kuriame yra daug istorinių vietų ir paminklų. Miesto senamiestyje galima pamatyti daug senovės pastatų, kuriuos reikia aplankyti. Pavyzdžiui, senamiesčio aikštėje yra Rotušė, kurioje buvo priimami patys svarbiausi miesto sprendimai. Be to, yra daug kitų lankytinų vietų, tokias kaip muziejai, katedros ir bažnyčios.

Mieste taip pat yra daug intelektualinės veiklos, kurią reikia aplankyti. Tartu universitetas yra vienas seniausių universitetų Estijoje ir yra vienas pagrindinių miesto intelektualinio kapitalo šaltinių. Be to, mieste yra daug bibliotekų ir mokslo centrų, kuriuos reikia aplankyti.

Tartu taip pat yra žinomas dėl savo griuvėsių, kuriuos reikia aplankyti. Pavyzdžiui, Tartu katedros griuvėsiai yra vienas iš populiariausių miesto turistinių objektų. Taip pat yra daug kitų griuvėsių ir istorinių vietų, kurios yra vertos aplankymo.

Išvada: Tartu yra senas universitetinis miestas Estijoje, kuriame yra daug istorinių vietų, intelektualinio kapitalo ir griuvėsių. Tai yra vienas iš populiariausių turistinių objektų Estijoje.

Universiteto sritis

Tartu yra žinomas kaip universiteto miestas, nes jame yra pati seniausia aukštojo mokslo įstaiga Estijoje – Tartu universitetas. Universiteto sritis yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų mieste.

Sritis yra kupina istorijos ir architektūros paminklų. Jame yra daug įvairių universiteto pastatų, kurių kiekvienas turi savo istoriją ir unikalų dizainą. Dauguma pastatų yra pastatyti XIX a. pabaigoje ir XX a. pradžioje, tačiau yra ir naujesnių pastatų, kurie buvo pastatyti XXI a. pradžioje.

Vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų universiteto srityje yra Tartu universiteto muziejus. Muziejuje galima susipažinti su universiteto ir mokslo istorija nuo XVII amžiaus, pamatyti senovinius gaublius, žemėlapius, knygas, įvairius mokslininkų instrumentus. Jei lankotės su vaikais, būtinai užsukite į pakvaišusio mokslininko kabinetą (Crazy Scientist’s Office), kuriame vaikai gali išmokti daugiau apie mokslą per žaidimus ir eksperimentus.

Be to, universiteto sritis yra puiki vieta pasivaikščiojimui ir mėgavimuisi miesto architektūra. Čia galima pamatyti ir apžiūrėti daugybę skulptūrų, fontanų ir kitų meno kūrinių.

Visiems, kurie domisi universitetu ir mokslu, universiteto sritis yra vieta, kurią reikia aplankyti, kai lankotės Tartu.

Senamiestis

Tartu senamiestis yra viena iš labiausiai lankomų vietų mieste. Senamiestis spinduliuoja senovine dvasia ir nepaprastai gražiomis panoramomis nuo Tomės kalvos. Pagrindinėje senamiesčio aikštėje yra Rotušė, kurioje tris kartus per dieną galite klausytis 18 varpų. Tai yra viena iš seniausių pastatų mieste, kurio statyba prasidėjo XV a. pabaigoje. Rotušė yra puikus pavyzdys gotikinės architektūros ir yra viena iš svarbiausių lankytinų vietų senamiestyje.

Tartu senamiestis taip pat garsėja savo mediniais namais. Tai yra vienas iš nedaugelio miestų Estijoje, kuriuose išliko mediniai namai. Nuo senamiesčio aikštės galite pasiekti gatvę, kurioje yra daug medinių namų. Tai yra vienas iš geriausių būdų pasinerti į senovinį miesto gyvenimą.

Be to, senamiestyje yra daug gatvės meno kūrinių. Jei norite pamatyti senamiestyje esančius gatvės meno kūrinius, galite pasinaudoti miesto gatvės meno žemėlapiu. Tai yra puikus būdas išsiaiškinti, kur yra geriausi gatvės meno kūriniai mieste.

Tartu senamiestis yra viena iš lankytinų vietų mieste, kurią turėtų aplankyti kiekvienas miesto svečias. Tai yra vieta, kurioje galite pasinerti į senovinį miesto gyvenimą ir pamatyti miesto kultūros paveldą.

Muziejai

Tartu mieste yra daugybė muziejų, kuriuos verta aplankyti. Vienas iš svarbiausių yra Estijos Nacionalinis Muziejus, kuriame galima susipažinti su šalies istorija ir kultūra. Tai moderni įstaiga, kurioje eksponuojami ne tik tradiciniai eksponatai, bet ir interaktyvios parodos, taip pat rengiami įvairūs renginiai.

Kitas svarbus muziejus yra Tartu universiteto muziejus, kuriame galima susipažinti su universiteto istorija ir tradicijomis. Jame eksponuojami senoviniai dokumentai, knygos ir kitos istorinės vertybės. Muziejuose taip pat organizuojamos ekskursijos, kurias lydi kvalifikuoti gidai.

Tarp kitų muziejų, verta paminėti KGB kalėjimo ląsteles, kurios yra įrengtos buvusioje KGB pastato rūsyje. Tai įspūdinga ir šiurpiai įdomi vieta, kurioje galima susipažinti su Sovietų Sąjungos laikų istorija ir pamatyti, kaip buvo laikomi politiniai kaliniai.

Visi šie muziejai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori geriau susipažinti su Tartu istorija ir kultūra. Tai ne tik įdomi, bet ir naudinga patirtis, kuri leidžia geriau suprasti šio miesto gyventojų kasdienybę ir tradicijas.

Skulptūros ir Paminklai

Tartu yra miestas, kuriame turistai gali rasti daugybę skulptūrų ir paminklų. Vienas iš žymiausių paminklų mieste yra „Suudlevad Tudengid” (angl. Kissing Students). Šis paminklas yra dedikuotas Tartu universiteto studentų meilės istorijoms. Jis yra tikrai populiari turistų vieta, taigi būtinai aplankykite jį, kai lankysitės mieste.

Dar vienas žinomas paminklas mieste yra „Tartu Raekoja tornis” (angl. Tartu Town Hall Tower). Tai yra viduramžių stiliaus bokštas, kuris stovi Tartu senamiestyje. Jis yra 37 metrų aukščio ir yra vienas iš pagrindinių miesto simbolių. Būtinai aplankykite šį paminklą ir pasimėgaukite nuostabiu miesto vaizdu.

Be to, mieste yra ir daugybė kitų skulptūrų ir paminklų, kuriuos galite pamatyti. Pavyzdžiui, „Suudlevad Tudengid” fontanas (angl. Kissing Students Fountain), kuris yra paminklas priešais Tartu kunigaikščių rūmus. Jis yra tikrai gražus ir patrauklus turistams.

Kitas žinomas paminklas mieste yra „Tartu raukšlė” (angl. Tartu Wrinkle). Tai yra skulptūra, kuri yra dedikuota Tartu miesto gimtadieniui. Ji yra tikrai įdomi ir patraukli turistams.

Galiausiai, mieste yra ir daugybė kitų skulptūrų ir paminklų, kuriuos turistai gali pamatyti. Būtinai apsilankykite mieste ir pamatykite visus šiuos nuostabius paminklus.

Parkai ir Sodai

Tartu mieste yra daugybė puikių parkų ir sodų, kuriuose galima atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos grožiu.

Vienas iš populiariausių parkų yra Toomemägi parkas, kuris yra vienas iš seniausių ir didžiausių parkų mieste. Parkas yra žinomas dėl savo istorinių pastatų ir vaizdingų vaizdų. Jame taip pat yra daugybė skulptūrų ir fontanų, kurie daro jį dar gražesniu.

Dar vienas nuostabus parkas yra Keskpark, kuris yra vienas iš didžiausių ir populiariausių parkų mieste. Jame yra daugybė žaidimų aikštelių, sporto aikštelių ir daugybė kitų pramogų. Be to, jame yra daugybė vaizdingų takų, kurie veda per miškus ir pievas.

Jei norite pasimėgauti gamtos grožiu, verta aplankyti Raadi parką, kuris yra vienas iš didžiausių ir gražiausių parkų mieste. Jame yra daugybė skulptūrų ir fontanų, taip pat yra didelis ežeras, kuriame galima plaukioti ir žvejoti.

Kiti verti dėmesio parkai ir sodai mieste yra Emajõgi parkas, Annelinna parkas ir Supilinna parkas. Visi šie parkai yra nuostabios vietos, kuriose galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti gamtos grožiu.

Gatvės menas

Tartu yra miestas, kuriame gatvės menas yra itin populiarus. Gatvės menas yra miesto kultūros dalis, kurią galima pamatyti beveik kiekviename miesto kampe. Gatvės menas yra labai įvairus ir gali būti įvairių formų, tokių kaip piešiniai, grafiti, lipdukai ir kt.

Viena iš populiariausių gatvės meno formų Tartu yra grafiti. Grafiti yra miesto sienų ir pastatų dažymas. Tai yra viena iš labiausiai pastebimų gatvės meno formų, kurią galima pamatyti visame mieste. Grafiti gali būti įvairių formų ir temų, tačiau dažniausiai jie yra susiję su socialiniais ir politiniais klausimais.

Kitas populiarus gatvės meno tipas Tartu yra piešiniai. Piešiniai yra dažniausiai atliekami ant sienų ir dažnai yra labai įspūdingi. Tai gali būti paveikslai, kuriuose vaizduojami žmonės, gyvūnai arba abstraktūs piešiniai.

Tartu gatvės meno scenoje yra daug įvairių menininkų, kurie kuria unikalius ir įspūdingus darbus. Gatvės meno menininkai yra labai talentingi ir sugeba sujungti įvairias meno formas, kad sukurtų įspūdingus ir unikalius darbus.

Visi, kurie nori pamatyti įspūdingą gatvės meną, turėtų aplankyti Tartu. Tai yra miestas, kuriame gatvės menas yra itin svarbus ir vertinamas. Gatvės meno kūriniai yra puiki papildomo miesto grožio dalis, kurią verta pamatyti.

Privačios vietos

Tartu mieste yra daug privačių vietų, kur galima mėgautis skaniu maistu ir geru alumi.

Viena iš rekomenduojamų vietų yra „Püssirohukelder”. Tai kavinė, kuri yra įsikūrusi istoriniame pastate, kuriame anksčiau buvo ginkluotės sandėlis. Čia galima mėgautis skaniu maistu ir gerti gerą alų. Kavinės meniu yra įvairus, o patiekalai yra paruošti iš vietinių produktų.

Kitas rekomenduojamas restoranas yra „Rataskaevu 16”. Tai restoranas, kuris specializuojasi skaniuose ir šviežiuose produktuose. Restoranas taip pat siūlo skirtingus alaus rūšis, kurie yra paruošti vietinių aludarių.

Taip pat verta aplankyti „Pühaste Brewery & Tap Room”. Tai rankų darbo alaus darykla, kuri siūlo įvairių rūšių alų. Taip pat galima apsilankyti „Tanker Brewery”, kurioje taip pat siūloma įvairių rūšių alaus.

Tartu mieste yra daug privačių vietų, kur galima rasti skanų maistą ir gerą alų. Svarbu pasirinkti vietą, kurioje jaučiamasi patogiai ir kurioje yra maloni atmosfera.

Apsipirkimas ir Amatai

Tartu mieste yra daug vietų, kur galima įsigyti suvenyrų, rankų darbo prekių, vietinių maisto produktų ir kt.

Viena iš populiariausių vietų yra „Aparaaditehas” – tai kūrybinių dirbtuvių ir parduotuvių centras, kuriame galima rasti daugybę rankų darbo produktų, nuo drabužių iki papuošalų ir interjero detalės. Ten taip pat yra daugybė kavinių ir restoranų, kuriuose galima atsigerti kavos arba pavalgyti.

Be to, Tartu mieste yra daugybė amatininkų, kurie savo dirbtuvėse gali pasiūlyti unikalių rankų darbo produktų. Kai kurie iš jų siūlo net pamokas, kuriose galima išmokti tam tikros amato technikos.

Taigi, jei norite įsigyti unikalių produktų arba tiesiog pasimėgauti pasirinkimu, „Aparaaditehas” ir amatininkų dirbtuvės yra vertos dėmesio.

Pėsčiųjų zonos

Tartu yra miestas, kuris kviečia žmones pasivaikščioti ir mėgautis miesto grožiu. Miestas turi daugybę pėsčiųjų zonų, kurias verta aplankyti.

Viena iš žymiausių pėsčiųjų zonų yra Toome kalnas. Tai yra vieta, kurioje yra daug parkų, vaizdingų takų ir istorinių paminklų. Toome kalnas yra viena iš populiariausių turistų vietų mieste.

Soup Town yra dar viena žavinga pėsčiųjų zona, kurią verta aplankyti. Tai yra senamiestis, kuriame yra daugybė gatvelių, kavinėlių ir parduotuvių. Soup Town yra puiki vieta, kur galima pasivaikščioti ir mėgautis miesto gyvenimu.

Karlova yra dar viena pėsčiųjų zona, kurią verta aplankyti. Tai yra senamiestis, kuriame yra daugybė gatvelių, kavinėlių ir parduotuvių. Karlova yra puiki vieta, kur galima pasivaikščioti ir mėgautis miesto gyvenimu.

Supilinn yra dar viena pėsčiųjų zona, kurią verta aplankyti. Tai yra senamiestis, kuriame yra daugybė gatvelių, kavinėlių ir parduotuvių. Supilinn yra puiki vieta, kur galima pasivaikščioti ir mėgautis miesto gyvenimu.

Tartu yra miestas, kuriame yra daugybė pėsčiųjų zonų, kurias verta aplankyti. Tai yra puiki vieta, kur galima pasivaikščioti ir mėgautis miesto grožiu.

Transportas

Tartu yra gerai susisiekęs miestas. Kelionės į miestą galima pasirinkti įvairius transporto būdus, įskaitant autobusus, traukinius ir automobilius.

Autobusai

Autobusų stotis yra patogioje vietoje, netoli centro, ir yra gerai pasiekiamas viešuoju transportu. Kelionė iš Tallino į Tartu trunka apie 2 valandas, o bilieto kaina svyruoja nuo 5 iki 15 eurų. Daugelis autobusų yra modernūs, patogūs ir turi nemokamą Wi-Fi.

Traukiniai

Tartu taip pat turi traukinių stotį, kuri yra šalia autobusų stoties. Kelionė iš Tallino į Tartu trunka apie 2,5 valandas, o bilieto kaina svyruoja nuo 7 iki 15 eurų. Traukiniai yra patogūs, tačiau jie dažniausiai brangesni nei autobusai.

Automobiliai

Jei norite patys pasiekti Tartą automobiliu, tai yra paprastas ir patogus būdas. Kelionė iš Tallino trunka apie 2 valandas, o kelionės kaina priklauso nuo nuomos įmonės ir automobilio modelio. Rekomenduojama pasirinkti patikimą nuomos įmonę ir automobilį, kad kelionė būtų saugi ir patogi.

Visiems transporto būdams rekomenduojama iš anksto pasitikrinti tvarkaraštį ir bilietų kainas, kad būtų galima pasirinkti geriausią kelionės variantą.

Poilsio vietos

Tartu yra miestas, kuriame galima rasti daugybę poilsio vietų, kurias verta aplankyti. Šis miestas garsėja savo spa centrais ir nuostabiais vaizdais, kuriuos galima pamatyti iš aukštųjų taškų. Štai keletas poilsio vietų, kurias verta aplankyti:

 • V Spa – tai viena iš geriausių poilsio vietų Tartu mieste. Šis spa centras siūlo įvairias procedūras, kurių metu galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti malonumais. Spa centre yra baseinai, saunos, masažo kabinetai ir kitos pramogos. Tai puiki vieta, kur galima atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienio rūpesčių.
 • Vaizdingos vietos – Tartu mieste yra daugybė vaizdingų vietų, kurias verta aplankyti. Štai keletas iš jų:
  • Tartu parkas – tai nuostabus gamtos kampelis, kuriame galima pamatyti ne tik augalus, tačiau ir išskirtines skulptūras, tiltelius, pro kuriuos galima vaikščioti. Kiekvienas tiltelis turi savo pavadinimą ir simbolizuoja tam tikrą reiškinį. Pavyzdžiui, negalima eiti pro Velnio tiltą, kadangi jis Jums sutrukdys išlaikyti egzaminus.
  • Emajõgi upė – tai naviguojama upė, kurią galima pamatyti iš laivo ar valties. Tai puiki vieta, kur galima pasimėgauti gamtos grožiu ir pamatyti miestą iš kitos perspektyvos.
 • Aukštieji taškai – Tartu mieste yra keletas aukštųjų taškų, iš kurių galima pamatyti nuostabius vaizdus. Štai keletas iš jų:
  • Tartu rašytųjų namai – tai viena iš geriausių vietų, iš kurios galima pamatyti miesto panoramą. Tai puiki vieta, kur galima pasimėgauti nuostabiais vaizdais ir susipažinti su miesto istorija.
  • Tartu televizijos bokštas – tai dar vienas aukštasis taškas, iš kurio galima pamatyti nuostabius miesto vaizdus. Tai puiki vieta, kur galima pasimėgauti panoraminiais vaizdais ir susipažinti su miesto architektūra.

Visos šios poilsio vietos yra vertos dėmesio ir padės jums geriau susipažinti su Tartu miestu.

Naujienos ir Renginiai

Tartu yra ne tik studentų miestas, bet ir kultūros sostinė. Čia reguliariai vyksta renginiai, skirti skirtingiems pomėgiams ir amžiaus grupėms. Miestas yra žinomas dėl savo kultūros ir meno scenos, todėl čia galima rasti daug įvairių renginių, susijusių su šia tema.

Vienas iš pagrindinių renginių, kuris vyksta kiekvienais metais, yra Tartu literatūros festivalis. Čia renkasi rašytojai, poetai ir skaitytojai, kad kartu atšvęstų literatūros šventę. Be to, mieste vyksta daugybė muzikos festivalių, įskaitant Tartu jazz festivalį ir Tartu muzykafestą.

Tartu taip pat yra žinomas dėl savo galerijų ir meno parodų. Vienu iš populiariausių meno centrų yra Tartu Kunstimuuseum, kuriame galima rasti daugybę modernaus ir klasikinio meno eksponatų. Be to, mieste yra daugybė galerijų, kurių eksponatai yra prieinami visiems.

Naujienų ir renginių mieste galima sekti per vietinius laikraščius ir internetinius portalus. Populiariausi iš jų yra Tartu Postimees ir Lõuna-Eesti Postimees. Čia galima rasti informaciją apie renginius, kultūros naujienas ir kitas aktualijas.

Tartu yra ne tik kultūros sostinė, bet ir žinomas kaip studentų miestas. Čia daug dėmesio skiriama jaunimui ir studentams, todėl mieste vyksta daugybė renginių, skirtų šiai auditorijai. Tai gali būti koncertai, šokių vakarai ar sporto varžybos. Visi šie renginiai yra puikus būdas susipažinti su miestu ir susirasti naujų draugų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima pavalgyti gerai Tartu mieste?

Tartu mieste yra daugybė įvairių restoranų, kavinių ir barų, kurie siūlo skanius patiekalus. Vienas iš geriausių restoranų yra „Rataskaevu 16”, kuriame galima ragauti vietinius patiekalus. Taip pat verta aplankyti „Werner Cafe”, kuriame siūlomi itin skanūs pyragai ir kava.

Ką verta pamatyti Tartu žaislų muziejuje?

Tartu žaislų muziejus yra vienas iš populiariausių lankytinų vietų mieste. Jame galima pamatyti daugybę įvairių senovinių žaislų, taip pat sužinoti apie jų istoriją ir kilmę. Muziejus yra puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kokios yra populiariausios lankytinos vietos Pernu mieste?

Populiariausios lankytinos vietos Pernu mieste yra Pernu miesto rūmai, Pernu miesto turgus ir Pernu miesto katedra. Rūmai yra vienas iš geriausiai išlikusių gotikos stiliaus pastatų Estijoje, turgus siūlo daugybę vietinių produktų, o katedra yra vienas iš seniausių pastatų mieste.

Ką galima pamatyti Narvos krioklyje?

Narvos krioklys yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Estijoje. Jame galima pamatyti nuostabias gamtos grožybes, tokius kaip didžiuliai ledo sūkuriai ir kristaliniai ledynai. Taip pat galima pasivaikščioti po gamtos takus ir mėgautis vaizdais.

Ką rekomenduojate aplankyti Rumuose Estijoje?

Rumai yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori pažinti Estijos istoriją ir kultūrą. Jame galima pamatyti senovinius pastatus, tarp jų ir Rumuose esančius senovinius klojinius. Taip pat verta aplankyti Rumų muziejų, kuriame galima sužinoti daugiau apie miesto istoriją.

Ką verta pamatyti AHHAA mokslo centre Tartu mieste?

AHHAA mokslo centras Tartu mieste yra viena iš populiariausių lankytinų vietų mieste. Jame galima išbandyti įvairias mokslines eksperimentus, tokius kaip sukurti savo mini-tornado arba pasigaminti savo muilą. Centras yra puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Naudingi puslapiai turistui

Tartu yra vienas labiausiai lankomų miestų Estijoje, turintis daugybę įdomių vietų, kurių verta aplankyti. Norint pasiruošti kelionei ir sužinoti daugiau informacijos apie miestą, yra keletas naudingų puslapių turistams.

 • Visit Tartu – tai oficialus miesto turizmo informacijos centras, kuriame galima rasti išsamią informaciją apie lankytinas vietas, renginius, muziejus, restoranus ir viešbučius. Puslapyje taip pat yra interaktyvus miesto žemėlapis, kuriame galima susipažinti su miesto geografija ir atrakcijomis.
 • Tartu turizmo informacija – tai dar vienas puslapis, kuriame galima rasti informaciją apie miesto lankytinas vietas, o taip pat ir apie pramogas ir atrakcijas. Puslapyje yra interaktyvus miesto žemėlapis, kuris padės lengviau susiorientuoti mieste.
 • TripAdvisor – tai populiarus kelionių puslapis, kuriame galima rasti atsiliepimus apie miesto viešbučius, restoranus ir lankytinas vietas. Puslapyje taip pat galima užsisakyti keliones ir ekskursijas.

Turistams taip pat gali būti naudingi miesto transporto ir bilietų kainų puslapiai. Pavyzdžiui:

 • Tartu viešasis transportas – tai puslapis, kuriame galima sužinoti apie miesto autobusų tvarkaraščius, bilietų kainas ir maršrutus.
 • Pilet.ee – tai bilietų pardavimo puslapis, kuris siūlo bilietus į traukinius, autobusus ir kitus transporto rūšis. Puslapyje galima rasti informaciją apie bilietų kainas ir tvarkaraščius.

Turistams taip pat rekomenduojama pasiruošti kelionei atsisiunčiant kelionių aplikacijas, kurios padės lengviau susiorientuoti mieste ir susirasti reikiamas vietas.

Pasidalinkite

Susiję straipsniai