Kijevo lankytinos vietos

Michailovskio soboras

Savaitgalio išvyką į Kijevą

Skridome savaitgaliui (penktadienį-sekmadienį). Labai daug info ir rekomendacijų būtent perskaičiau šioje grupėje. Apsigyvenome pačiame centre, prie Maidano aikštės (paskutinė foto vaizdas iš balkono). Apartamentai labai geri, erdvūs, tvarkingi. Kainavo 92€ už dvi naktis 4 asmenims. Tikiu, kad galima rasti dar pigiau, bet kažkaip vieta ir visa kita mums labai tiko, tad drąsiai galiu rekomenduoti ir jums.

 

Įsikūrėm namuose ir iš karto patraukėme pavalgyti:)) naudojomės Orijaus Gasanovo rekomendacijomis kur pavalgyti ir nueiti, bei lankytinomis vietomis tad nieko nelaukę ėjome, kaip manau, jau į gerai žinomą restoraną Ostannya Barykada, kuris randasi Maidano aikštėje Globus prekybos centre, po stikliniu kupolu prie miesto vartų statulos. Skaitėme, kad reikia kilti liftu, tačiau liftas buvo remontuojamas. Užklausėme pirmoje pasitaikiusioje kavinėje kaip čia jį rasti, nes yra gan slapta vieta. Tai nuvedė ir parodė. Pasakę slaptažodį patekome į vidų. Vieta nereali! Valgėme daug visko, viskas labai skanu. Praveda ekskursija, papasakoja istoriją ir pan. Tikrai būtina nueiti. Ragavome Kijevo kotletą (2 foto).

Pavalgę patraukėm susipažinti su miestu. Daug vaikščiojom, niekur neskubėjom. O vakare turėjom susiplanavę eiti į vieną iš rekomenduojamų barų.

Labai patiko, kad dauguma rekomenduojamų vietų yra gan sunku surasti, kažkur kiemuose, kur nėra jokių iškabų ir pan:)) bandėme eiti į Barman Dictat (nerealiai atrodė interjeras, jauku, bet nebuvo jau vietų:(), tada Dog’n’Tales – toks labiau prabangus, kainos didesnės, bet irgi rekomenduočiau apsilankyti. Mums kainos pasirodė kiek didokos, tai nusprendėm eiti kitur. Ir tada radom barą Pravda. Jaukus, skanus alus, yra Obamos, Putin Huilo, Trump’o alus:)) tad mes ten ir smagiai praleidom vakarą.

Šeštadienį pusryčiavome Kompot. Labai skanus maistas, kompotas iš stiklainių, rekomenduoju tikrai čia pusryčiauti (duoda nuo 8 ryto iki 23h vakaro:)) pramoga buvo užkilti funikulieriumi. Gan daug žmonių juo naudojasi, bet smagu patirti visai:))po pusryčių ėjome į free walking tour (kiekviename mieste tokie būna).

Nemokama ekskursija su gidu po miestą. Internete galite rasti daug pasirinkimų. Meeting point – Maidano aikštė, tai mum ypač tiko. Per maždaug dvi valandas gidė aprodė miestą, papasakojo istoriją, nu tikrai super mum pasitaikė Ana, su humoru ir ne tik nupasakojo bendrą vaizdą. Angliškai kalba labai gerai! Viskas nemokamai, o gale ekskursijos yra duodama tipsų:)(įkeliu foto pro kurias vietas ėjome).
P

ietavome Korchma Taras Bulba – kaip pas mus bajorkiemis ar kiti lietuviško valgio restoranai. Super interjeras, yra lietuviškas meniu, tikrai skanu ir pigu. Lašinukai ypač!

Važiavome metro (lankėmės 2-oje pagal gylį metro Arsenalna) tikrai įdomu patirt.

Vakare tikslas buvo aplankyti Palata nr. 6. Faina vieta, nenustebkit, bus tikrai nemažai lietuvių, nes daug kas ją rekomenduoja:)) būtina pabandyti Helmet, kartojom ne kartą:)) youtube galima rasti kas ten tokio įdomaus:D

Na kad vakarą užbaigti dar įdomiau, nuėjome į klubą Sorry Babushka:D kažkur mačiau apie jį, o ir prie pat Palatos buvo, nusprendėm nueiti. Pašokom, visi gan kultūringi, linksma:)
Sekmadienį – išsimiegot ir namo:))

Keliavome su Uber. Nuo oro uosto iki pat mūsų apartamentų 12-13€ 4 asmenims:)) juokinga kaina. Mieste važinėti apie 1-2€ taip pat:)) tad drąsiai naudokitės Uber.

Kijevas labai patiko, tai ypač geras gastronominis miestas, valgykit viską ir daug. Jei rusiškai nekalbat (kaip ir mes), tai problemos visai nebuvo. Labai gerai tie free walking tour, nes per jį tu viską sužinai ir pamatai. Ir aišku kuo daugiau skaityti ir rinktis informaciją. 🇱🇹❤️🇺🇦

Lasiniai ukraina Soboras Maidano aikste

Jums gali patikti
Žymės: KIJEVAS

Pasidalinkite

Susiję straipsniai

Susijusių straipsnių, deja, šiuo metu nėra