Kooperniko mokslo muziejus Varšuvoje: informacija ir lankymo patarimai

Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra vienas iš populiariausių muziejų Lenkijoje. Įsikūręs senoje Varšuvos senamiesčio dalyje, muziejus pristato daugiau nei 400 interaktyvių eksponatų, skirtų mokslui, technologijoms ir astronomijai. Muziejus yra pavadintas garsaus lenkų astronomo Mikalojaus Koperniko vardu, kuris pirmasis pasiūlė heliocentrinę Saulės sistemos modelį.

Koperniko mokslo muziejus yra puiki vieta moksliniams atradimams ir žinių gilinimuisi. Muziejuje lankytojai gali susipažinti su įvairiais moksliniais eksperimentais, astronomijos stebėjimo būdais ir naujausiais technologiniais pasiekimais. Be to, muziejus organizuoja įvairius mokslinius renginius, seminarus ir konferencijas, skirtas mokslo ir technologijų sritims.

Straipsnio turinys

 • Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra vienas iš populiariausių muziejų Lenkijoje, kuriame pristatomi daugiau nei 400 interaktyvių eksponatų.
 • Muziejus yra pavadintas garsaus lenkų astronomo Mikalojaus Koperniko vardu, kuris pirmasis pasiūlė heliocentrinę Saulės sistemos modelį.
 • Muziejus yra puiki vieta moksliniams atradimams ir žinių gilinimuisi, organizuojant įvairius mokslinius renginius, seminarus ir konferencijas, skirtas mokslo ir technologijų sritims.

Koperniko Mokslo Centras

Muziejus

Koperniko Mokslo Centras yra vienas iš žymiausių mokslo centrų Europoje, o jo muziejus yra ne tik didžiausias, bet ir vienas iš įspūdingiausių mokslo muziejų pasaulyje. Muziejaus rinkinyje yra daugiau nei 450 tūkstančiai eksponatų, kurie atskleidžia mokslo ir technologijų istoriją nuo senovės laikų iki šių dienų.

Lankytojai gali pamatyti daugybę įdomių eksponatų, tokiais kaip kosminis laivas, senoviniai astronomijos instrumentai, robotai, elektroninės žaislų konstruktorių kūrybos ir daugiau.

Planetariumas

Koperniko Mokslo Centras taip pat turi planetariumą, kuriame lankytojai gali stebėti įspūdingas kosmoso keliones ir mokytis apie mūsų pasaulio kosminę erdvę. Planetariumas naudoja moderniausią projekcinę įrangą ir garso sistemą, kad sukurtų autentišką kosmoso atmosferą.

Ekskursija

Mokslo centras taip pat organizuoja ekskursijas, kurios leidžia lankytojams pamatyti, kaip veikia mokslo ir technologijų pasaulis. Ekskursijos apima muziejų, planetariumą ir kitus centrų patalpas, kuriose lankytojai gali susipažinti su mokslo ir technologijų naujausiomis pažangomis.

Parodos

Koperniko Mokslo Centras organizuoja daugybę parodų, kurios rodo naujausias mokslo ir technologijų pažangas. Parodose lankytojai gali pamatyti naujausias technologijas, eksperimentus ir kitus mokslo ir technologijų pasiekimus.

Temos

Koperniko Mokslo Centras yra skirtas skatinti mokslo ir technologijų pažangą, o jo temos yra skirtos skatinti lankytojus domėtis mokslu ir technologijomis. Temos apima astronomiją, fiziką, chemiją, biologiją, robotiką ir kitas sritis, kurios yra susijusios su mokslu ir technologijomis.

Bilietų Informacija

Kaina

Kooperniko mokslo muziejus Varšuvoje siūlo keletą skirtingų bilietų, kurių kainos priklauso nuo amžiaus ir lankytojų skaičiaus. Vaikams iki 3 metų įėjimas yra nemokamas, o vaikams nuo 3 iki 16 metų arba studentams su galiojančiu studento pažymėjimu kaina yra mažesnė. Pilna kaina taikoma suaugusiems lankytojams.

Bilietas

Lankytojai gali pasirinkti tarp įvairių bilietų, priklausomai nuo savo poreikių. Standartinis bilietas leidžia lankytojams apsilankyti muziejuje ir pamatyti visus ekspozicijos skyrius. Taip pat yra specialus bilietas, kuris leidžia lankytojams dalyvauti interaktyviose programose ir eksperimentuose.

Įėjimo Bilietas

Visi lankytojai turi turėti įėjimo bilietą, kad galėtų apsilankyti muziejuje. Bilietus galima įsigyti tiesiogiai muziejaus kasose arba internetu per muziejaus svetainę. Rekomenduojama bilietus įsigyti iš anksto, ypač jei planuojate apsilankyti muziejuje savaitgaliais ar per atostogų sezoną.

Kelionė Į Varšuvą

Kelionė

Kelionė į Varšuvą yra puiki galimybė patirti naujas kultūras ir pamatyti įspūdingus muziejus. Kelionė trunka apie 8 valandas, tačiau ją galima padaryti patogiai ir maloniai.

Išvykimas

Išvykimas į Varšuvą vyksta iš Marijampolės, Vilniaus, Kauno ir Alytaus. Kelionė prasideda anksti ryte, kad būtų galima pasiekti paskirties vietą dar dienos metu.

Kelionės Vadovas

Kelionės vadovas yra patyręs ir žino visas kelionės detales. Jis pasiruošęs atsakyti į visus klausimus ir padėti kelionės metu.

Ekskursinė Programa

Ekskursinė programa apima apsilankymą Kooperniko mokslo muziejuje, kuris yra vienas iš įspūdingiausių muziejų Europoje. Muziejuje galima pamatyti įvairius eksponatus, susijusius su astronomija, matematika, fizika ir kitomis mokslinėmis sritimis.

Po muziejaus apsilankymo, ekskursija tęsiasi po Varšuvos senamiestį, kuriame galima pamatyti senovinius pastatus ir architektūros paminklus. Taip pat galima aplankyti Varšuvos pilį ir kitas įdomias vietas.

Kelionė į Varšuvą yra puiki galimybė išvykti iš Lietuvos ir pamatyti naujas vietas. Su patogiu autobusu ir patyrusiu kelionės vadovu, kelionė tampa maloni ir įsimintina patirtimi.

Apgyvendinimas Varšuvoje

Nakvynė

Turistams, ieškantiems patogios ir pigios nakvynės Varšuvoje, yra daug galimybių. Galima apsistoti ne tik viešbučiuose, bet ir nakvynės namuose, svečių namuose ar hostelio tipo apgyvendinimo vietose.

Viešbučiai

Varšuvoje yra daug viešbučių, kurie siūlo įvairias paslaugas ir patogumus. Kiekvienas turistas gali rasti viešbutį, atitinkantį jo poreikius ir biudžetą. Kai kuriuose viešbučiuose yra baseinai, spa centrai, restoranai ir kiti pramogų pasirinkimai.

Apgyvendinimas

Varšuvoje yra daug apgyvendinimo galimybių, pradedant nuo pigių nakvynės namų ir baigiant prabangiais viešbučiais. Turistams, ieškantiems pigios nakvynės, rekomenduojame apsistoti nakvynės namuose ar hostelio tipo apgyvendinimo vietose. Tokio tipo apgyvendinimo vietose yra pigu ir patogu apsistoti, ypač jei kelionės tikslas yra pažinti miestą ir aplinkinę vietovę.

Varšuvoje yra daug apgyvendinimo galimybių, todėl turistams nereikia baimintis, kad jie negalės rasti tinkamos nakvynės vietos. Būtent todėl, kiekvienas turistas gali susirasti apgyvendinimo vietą, atitinkančią jo poreikius ir biudžetą.

Maitinimas Muziejuje

Pusryčiai

Kooperniko mokslo muziejuje Varšuvoje yra galimybė pavalgyti ne tik pietų metu, bet ir pusryčiams. Pusryčių meniu yra gausus ir įvairus, o patiekalai yra paruošti iš šviežių produktų.

Lankytojai gali pasirinkti iš skirtingų pusryčių rinkinių. Pavyzdžiui, vienas iš rinkinių apima šiuos patiekalus:

 • Du kiaušinius
 • Du riešutų batonėlius
 • Vieną kepalą duonos
 • Šviežių daržovių salotų

Pusryčiai yra pasiekiami nuo 9 iki 11 val. ryto.

Vakarienė

Kooperniko mokslo muziejuje taip pat yra galimybė pavalgyti vakarienei. Vakarienės meniu yra sudarytas iš skirtingų patiekalų, kuriuos galima pasirinkti pagal savo skonį.

Vienas iš vakarienės patiekalų yra kepta kiauliena su daržovėmis. Šis patiekalas yra paruoštas iš šviežių produktų ir yra gausus baltymų šaltinis.

Vakarienės laikas yra nuo 17 iki 20 val.

Kavinė

Kooperniko mokslo muziejuje yra kavinė, kurioje lankytojai gali pasimėgauti skaniu kavos puodeliu arba arbata. Kavinė taip pat siūlo skanų desertą, pavyzdžiui, pyragą ar ledų taurę.

Kavinė yra atvira nuo 9 iki 19 val.

Kitos Svarbios Informacijos

Laikas

Kooperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra atviras kasdien nuo 9 val. ryto iki 6 val. vakaro. Rekomenduojame patikrinti muziejaus svetainę, kad būtų įsitikinta, jog nėra laikinų uždarymų ar specialių renginių, kurie gali paveikti darbo laiką.

Vaikai

Muziejus yra labai draugiškas vaikams ir turi daug interaktyvių parodų, skirtų jaunesniems lankytojams. Be to, muziejus organizuoja specialius vaikų renginius, tokius kaip mokslo stovyklos ir mokymai.

Grupės

Jei planuojate aplankyti muziejų su didesne grupe, rekomenduojame susisiekti su muziejaus administracija ir užsiregistruoti iš anksto. Taip bus galima pasiruošti jūsų atvykimui ir užtikrinti, kad turėsite pakankamai vietos.

Asmens Tapatybės Kortelė

Norint apsilankyti Kooperniko mokslo muziejuje Varšuvoje, reikia turėti asmens tapatybės kortelę arba kitą tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Kelionės Dokumentai

Jei planuojate apsilankyti muziejuje iš užsienio, rekomenduojame pasitikrinti kelionės dokumentus ir reikalavimus prieš kelionę. Taip pat patariame turėti su savimi savo kelionės dokumentus, kad būtų galima patikrinti jūsų tapatybę.

Pasas

Jei keliaujate iš užsienio, reikės turėti galiojantį pasą, kad galėtumėte apsilankyti muziejuje.

Interneto Svetainė

Kooperniko mokslo muziejaus Varšuvoje svetainėje galite rasti daug naudingos informacijos apie muziejų, jo parodas ir renginius. Be to, galite pirkti bilietus internetu ir iš anksto užsiregistruoti specialiems renginiams.

WC

Muziejuose yra daug WC, kurie yra lengvai pasiekiami ir tvarkingi. Rekomenduojame patikrinti muziejaus žemėlapį, kad būtų galima rasti artimiausią WC.

Garso Ir Vaizdo Aparatūra

Muziejuose yra daug garso ir vaizdo aparaturos, kurios padeda pagerinti parodų ir renginių patirtį. Rekomenduojame patikrinti muziejaus svetainę, kad sužinotumėte, kokie yra galimi garso ir vaizdo įrenginiai.

Oro Vėdinimo Sistema

Kooperniko mokslo muziejus Varšuvoje turi modernią oro vėdinimo sistemą, kuri užtikrina, kad oras būtų švarus ir patalpos būtų patogios lankytojams.

Varšuvos Lankytinos Vietos

Karalių Pilis

Karalių Pilis yra viena iš Varšuvos žymiausių vietų. Tai yra didžiulis pilis, kuri buvo pastatyta XV a. ir atnaujinta daug kartų per amžius. Pilis yra atviras viešumui ir yra labai populiarus turistų lankymo objektas.

Karaliaus Zigmanto III Kolona

Karaliaus Zigmanto III kolona yra vienas iš Varšuvos simbolių. Tai yra didžiulis paminklas, kuris buvo pastatytas XVIII a. Prieš karaliaus Zigmanto III koloną yra daugybė kavinių ir restoranų, kurie yra puikus pasirinkimas po ilgo pasivaikščiojimo mieste.

Šv. Jono Katedra

Šv. Jono Katedra yra viena iš didžiausių katedrų Lenkijoje. Tai yra vienas iš Varšuvos simbolių ir yra turistų lankymo objektas. Katedra buvo pastatyta XVIII a. ir yra puikus pavyzdys baroko architektūros.

Undinė

Undinė yra viena iš Varšuvos simbolių. Tai yra maža statula, kuri yra pastatyta ant tiltų. Undinė yra turistų lankymo objektas, kuris yra labai populiarus tarp fotografų.

Apžvalgos Aikštelė

Apžvalgos aikštelė yra viena iš geriausių vietų pamatyti Varšuvą iš aukščiausios taško. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti miesto panoramą.

Karalių Rūmai

Karalių Rūmai yra viena iš Varšuvos simbolių. Tai yra didžiulis pastatas, kuris yra pastatytas XVIII a. Rūmai yra turistų lankymo objektas, kuris yra labai populiarus tarp istorijos ir architektūros mėgėjų.

Varšuva yra didžiulis miestas Lenkijoje, kuris yra vienas iš populiariausių turistų lankymo objektų Europoje. Karalių Pilis, Karaliaus Zigmanto III Kolona, Šv. Jono Katedra, Undinė, Apžvalgos Aikštelė ir Karalių Rūmai yra tik kelios iš daugybės lankytinų vietų, kurias miestas turi pasiūlyti. Varšuva taip pat yra žinoma dėl savo daugybės mokyklų, kurios yra vienos geriausių Lenkijoje.

Atsisiųsti aplikaciją

Atsisiųsti Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra vienas iš populiariausių lankytinų vietų mieste. Muziejaus turinys yra prieinamas visiems, kurie nori mokytis apie mokslą, technologijas ir istoriją. Muziejus yra puikus pasirinkimas tiek šeimoms, tiek mokslininkams, tiek turistams, kurie nori sužinoti daugiau apie šio miesto ir Europos istoriją.

Norint atsisiųsti Koperniko mokslo muziejaus aplikaciją galima naudoti oficialią muziejaus svetainę (https://www.kopernik.org.pl/en/). Aplikacija yra prieinama nemokamai ir leidžia lankytojams susipažinti su muziejaus turiniu, rasti reikiamą informaciją apie eksponatus, jų istoriją ir paskirtį. Be to, aplikacija taip pat suteikia galimybę sužinoti apie muziejaus renginius ir parodas, planuoti savo vizitą ir nusipirkti bilietus.

Taip pat, norint atsisiųsti muziejaus turinį, yra galimybė naudoti muziejaus internetinę biblioteką. Biblioteka yra prieinama visiems ir suteikia galimybę susipažinti su moksliniais straipsniais, knygomis, dokumentais ir kitais muziejaus turiniais. Norint naudotis biblioteka, reikia užsiregistruoti muziejaus svetainėje ir gauti prisijungimo duomenis.

Be to, muziejus taip pat siūlo virtualias ekskursijas, kurios leidžia lankytojams susipažinti su muziejaus turiniu tiesiogiai iš savo namų. Virtualios ekskursijos yra prieinamos nemokamai ir leidžia lankytojams susipažinti su muziejaus eksponatais, jų istorija ir paskirtimi, taip pat sužinoti apie muziejaus renginius ir parodas.

Atsisiųsti Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori sužinoti daugiau apie mokslą, technologijas ir istoriją. Muziejaus turinys yra prieinamas visiems, kurie turi interneto ryšį ir nori mokytis.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra Koperniko mokslo muziejaus Varšuvoje darbo laikai?

Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra atviras kasdien, išskyrus pirmadienius. Muziejus dirba nuo 9:00 iki 18:00 val. Išskyrus ketvirtadienius, kai muziejus dirba iki 20:00 val.

Kaip nusipirkti bilietus į Koperniko mokslo muziejų Varšuvoje?

Bilietai į Koperniko mokslo muziejų Varšuvoje gali būti nusipirkti tiesiogiai muziejaus svetainėje arba muziejaus kasose. Taip pat galima nusipirkti bilietus internetu per įvairias kelionių agentūras ar bilietų platintojus.

Kokios yra Koperniko mokslo muziejaus Varšuvoje parodomosios ekspozicijos?

Koperniko mokslo muziejuje Varšuvoje yra daugybė parodomųjų ekspozicijų, skirtų skirtingoms temoms. Muziejaus ekspozicijos apima astronomiją, fiziką, biologiją, chemiją, matematiką ir kitus mokslinius dalykus.

Ar Koperniko mokslo muziejuje Varšuvoje yra ekskursijos lietuvių kalba?

Taip, Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje siūlo ekskursijas lietuvių kalba. Ekskursijos gali būti užsakyti tiesiogiai muziejaus svetainėje arba susisiekus su muziejaus administracija.

Kokia yra Koperniko mokslo muziejaus Varšuvoje adresas?

Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra įsikūręs adresu ul. Kopernika 15, 00-043 Warszawa, Lenkija.

Ar Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje turi kavinę ar restoraną?

Taip, Koperniko mokslo muziejus Varšuvoje turi kavinę, kurioje galima įsigyti gėrimus ir užkandžius.

Naudingos nuorodos

Kooperniko mokslo muziejus Varšuvoje yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Lenkijoje. Muziejus turi daugybę nuorodų, kurios gali būti naudingos tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie muziejų ir jo parodomas eksponatus. Šiame straipsnyje pateiksime keletą naudingų nuorodų, kurios padės geriau susipažinti su Kooperniko mokslo muziejumi.

 • Muziejaus oficiali svetainė – tai vieta, kurioje galite sužinoti daugiau apie muziejaus istoriją, parodas, renginius ir bilietų kainas. Taip pat čia galite užsisakyti bilietus internetu ir susipažinti su muziejaus taisyklėmis ir rekomendacijomis.
 • Muziejaus virtuali paroda – tai nuostabi galimybė pamatyti muziejaus eksponatus tiesiogiai iš savo namų. Virtualioje parodoje galite pasivaikščioti po muziejaus rūmus, pažiūrėti į mokslinius eksperimentus ir susipažinti su mokslo istorija.
 • Muziejaus YouTube kanalas – tai vieta, kurioje galite pamatyti muziejaus video turinį. Kanale yra daugybė vaizdo įrašų apie mokslinius eksperimentus, interviu su mokslininkais ir kitus įdomius vaizdo įrašus, susijusius su mokslo tema.
 • Muziejaus Facebook puslapis – tai vieta, kurioje galite sekti muziejaus naujienas, renginius ir nuotraukas. Taip pat čia galite susipažinti su muziejaus bendruomene ir susisiekti su muziejaus darbuotojais.

Visos šios nuorodos yra naudingos tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie Kooperniko mokslo muziejų Varšuvoje. Tai puiki galimybė ne tik mokytis, bet ir praleisti laiką su šeima ir draugais.

Jums gali patikti