Ką pamatyti Gdanske: lankytinų vietų vadovas

Gdanskas, uostamiestis Lenkijos Baltijos jūros pakrantėje, yra vienas gražiausių ir gyvybingiausių šalies miestų. Tai miestas, turintis turtingą istoriją, stulbinančią architektūrą ir šurmuliuojančią atmosferą. Nesvarbu, ar domitės kultūra, istorija, ar tiesiog mėgstate pasinerti į žavingo senamiesčio atmosferą, Gdanskas turi ką pasiūlyti kiekvienam.

Žvilgsnis į Gdanską

Gdanskas – tai miestas, kurį suformavo jo istorija, ir tai akivaizdu jo architektūroje, kuri varijuoja nuo gotikos, baroko iki secesijos. Būtina aplankyti miesto senamiestį su grįstomis gatvelėmis, spalvingais pastatais ir žaviomis kavinėmis bei restoranais. Lankytojai taip pat gali pasivaikščioti pakrante ir pasigrožėti įspūdingu miesto uostu arba apsilankyti viename iš daugelio muziejų ir galerijų, pristatančių turtingą miesto kultūrinį paveldą. Ką pamatyti Gdanske ras kiekvienas.

Istorijos paminklai

Gdanskas yra istoriją menantis miestas, todėl čia yra daugybė tai atspindinčių lankytinų objektų. Garsiausias miesto paminklas yra Neptūno fontanas, kuris nuo XVII a. stovi pačioje senamiesčio širdyje. Kitos istorinės įžymybės yra Aukso vartai, Žalieji vartai ir Rotušė, kuri pastatyta dar XIV a.

Pagrindiniai lankytini objektai

 • Gdanskas – tai miestas, turintis turtingą istoriją ir stulbinančią architektūrą.
 • Lankytojai gali apžiūrėti senamiestį, pasivaikščioti pakrante, apsilankyti muziejuose ir galerijose.
 • Gdanske yra daug istorinių paminklų, įskaitant Neptūno fontaną ir Rotušę.

Žvilgsnis į Gdanską

Gdanskas yra gražus miestas, įsikūręs šiaurės Lenkijoje, Baltijos jūros pakrantėje. Tai Pomeranijos vaivadijos sostinė ir vienas didžiausių šalies miestų. Gdanskas – tai miestas su turtinga istorija, siekiančia X a., ir turi ką pasiūlyti savo lankytojams.

Vienas žymiausių Gdansko lankytinų objektų yra miesto širdyje esantis senamiestis. Senamiestis yra gražus ir gerai išsilaikęs viduramžių miestas su daugybe istorinių pastatų, bažnyčių ir muziejų. Lankytojai gali pasivaikščioti pagrindine senamiesčio gatve – Ilguoju turgumi – ir pasigrožėti nuostabia pastatų architektūra. Ilgajame turguje taip pat yra Neptūno fontanas, kuris yra vienas žymiausių Gdansko objektų.

Kitas Gdansko lankytinas objektas, kurį būtina aplankyti, yra Vesterplatės pusiasalis, esantis prie įplaukos į Gdansko įlanką. Tai pirmojo Antrojo pasaulinio karo mūšio vieta, kurioje yra šiam istoriniam įvykiui skirtas paminklas ir muziejus. Lankytojai taip pat gali leistis į ekskursiją laivu aplink pusiasalį ir pasigrožėti nuostabiais Baltijos jūros vaizdais.

Tiems, kurie domisi istorija, būtina aplankyti Antrojo pasaulinio karo muziejų. Miesto centre įsikūręs muziejus pasakoja Antrojo pasaulinio karo istoriją iš pasaulinės perspektyvos. Lankytojai čia gali pamatyti daugybę karo eksponatų, dokumentų ir nuotraukų, sužinoti apie jo poveikį Lenkijai ir Europai.

Gdanskas taip pat garsėja gintaru, todėl lankytojai čia gali rasti daug parduotuvių ir turgų, kuriuose prekiaujama šiuo brangakmeniu. Senamiesčio širdyje įsikūręs Gintaro muziejus, kuriame sukaupta didelė gintaro dirbinių kolekcija, įskaitant papuošalus, skulptūras ir dekoratyvinius daiktus.

Apibendrinant galima teigti, kad Gdanskas yra gražus miestas su turtinga istorija ir daugybe lankytinų objektų, kuriuos galima pasiūlyti lankytojams. Nesvarbu, ar domitės istorija, kultūra, ar tiesiog norite pasigrožėti nuostabiais Baltijos jūros vaizdais, Gdanską tikrai verta aplankyti.

Istorijos paminklai

Gdanskas yra turtingas istorijos ir kultūros miestas, kuriame daugybė praeitį liudijančių paminklų. Lankytojai, norintys susipažinti su miesto istoriniais paminklais, galės rinktis iš daugybės galimybių. Pateikiame keletą svarbiausių paminklų, kurių nevalia praleisti:

Senamiesčio tyrinėjimas

Gdansko senamiestis yra privaloma lankytina vieta istorijos mėgėjams. Čia gausu istorinių pastatų, siaurų grįstų gatvelių ir žavingų aikščių, kurios lankytojus nukels į praeitį. Senamiesčio širdyje esanti XIV a. pastatyta rotušė yra puikus gotikinės architektūros pavyzdys. Taip pat verta aplankyti Aukso vartus ir Artuso dvarą, kurie yra nuostabūs renesanso architektūros pavyzdžiai.

Žymūs paminklai

Antrojo pasaulinio karo istorija besidomintys lankytojai turėtų nuvykti į Vesterplatę, kur buvo paleisti pirmieji karo šūviai. Kitas svarbus paminklas – Europos solidarumo centras, kuriame įamžintas Solidarumo judėjimas ir jo vaidmuo žlugdant komunizmą Lenkijoje. Solidarumo judėjimo lyderis Lechas Valensa (Lech Wałęsa) taip pat pagerbtas Gdanske – jam skirtas paminklas stovi netoli miesto laivų statyklų.

Muziejai ir parodos

Gdanske yra keletas muziejų ir parodų, pristatančių turtingą miesto istoriją. Antrojo pasaulinio karo muziejų būtina aplankyti visiems, besidomintiems karo įtaka Gdanskui ir Lenkijai. Senojoje rotušėje įsikūręs Istorijos muziejus – dar viena puiki galimybė susipažinti su miesto praeitimi. Taip pat verta aplankyti Nacionalinį jūrų muziejų, kuriame pristatoma Gdansko laivybos istorija ir kuriame galima apžiūrėti garsųjį kraną, kadaise naudotą kroviniams iš laivų krauti ir iškrauti.

Apibendrinant galima teigti, kad Gdansko istoriniai paminklai leidžia pažvelgti į miesto praeitį ir juos būtina aplankyti visiems, kurie domisi istorija ir kultūra. Nesvarbu, ar tai būtų žavių senamiesčio gatvelių tyrinėjimas, ar reikšmingų paminklų lankymas, ar pažintis su miesto praeitimi muziejuose ir parodose – Gdanske kiekvienas ras ką pasirinkti.

Dabartinės lankytinos vietos

Gdanskas garsėja ne tik savo istoriniais paminklais ir kultūros vertybėmis, bet ir gali pasigirti gamtinėmis vertybėmis, kurias verta patyrinėti. Miesto gamtiniai objektai – tai paplūdimiai, upės ir pakrantės, iš kurių atsiveria vaizdingi peizažai ir siūloma pramogauti.

Paplūdimys ir jūra

Gdanskas įsikūręs prie Baltijos jūros, o jo pakrantė nusėta gražiais paplūdimiais, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai ir suteikiama galimybė pailsėti. Populiariausias Gdansko paplūdimys yra Stogi paplūdimys, esantis šiaurinėje miesto dalyje. Šis paplūdimys garsėja tyru baltu smėliu, krištolo skaidrumo vandeniu ir įvairiomis vandens sporto pramogomis, įskaitant banglenčių, jėgos aitvarų ir baidarių sportą. Lankytojai taip pat gali mėgautis saulės voniomis, maudynėmis ir paplūdimio tinkliniu.

Kiti populiarūs Gdansko paplūdimiai: Brzezno paplūdimys, Jelitkowo paplūdimys ir Sobieszewo salos paplūdimys. Šiuose paplūdimiuose yra mažiau žmonių nei Stogi paplūdimyje, juose vyrauja ramesnė ir labiau atpalaiduojanti atmosfera.

Rytoji upė ir krantinė

Gdanskas taip pat garsėja gražia upe – Motlavos upe, kuri teka per patį miesto centrą. Upė nusėta vaizdingais pastatais, kavinėmis ir restoranais, todėl puikiai tinka romantiškam pasivaikščiojimui ar pasiplaukiojimui laivu.

Garsiausia Motlavos upės įžymybė yra Vandens vartai, kurie kadaise buvo pagrindinis įėjimas į miesto uostą. Dabar vartai yra populiarus turistų traukos objektas, kuriame galima susipažinti su turtinga Gdansko jūrine istorija.

Lankytojai taip pat gali apžiūrėti miesto krantinę, kurioje yra daugybė barų, kavinių ir restoranų. Krantinė – puiki vieta atsipalaiduoti, pasimėgauti maistu ir stebėti praplaukiančius laivus.

Apibendrinant galima teigti, kad Gdansko gamtinės vertybės yra puiki galimybė pabėgti nuo miesto šurmulio. Lankytojai gali mėgautis gražiais paplūdimiais, vaizdinga upe ir gyvybinga krantine, todėl gamtos mylėtojams šį miestą būtina aplankyti.

Kulinarinės lankytinos vietos

Gdanskas pasižymi turtinga kulinarine kultūra, kuriai didelę įtaką daro jo padėtis Baltijos jūros pakrantėje. Lankytojai gali tikėtis rasti daugybę jūros gėrybių, vietinių delikatesų ir tarptautinės virtuvės patiekalų. Štai keletas kulinarinių pramogų, kurių lankytojai neturėtų praleisti.

Restoranai ir kavinės

Gdanske netrūksta restoranų ir kavinių, pritaikytų visiems skoniams ir biudžetams. Ieškantiems puikių patiekalų būtina apsilankyti restorane „Amber Room”. Šis restoranas, įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje, savo elegantišku dekoru ir išskirtiniu meniu siūlo nepakartojamą valgymo patirtį. Kitas labai rekomenduojamas restoranas yra „Gdanski Bowke”, kurio specializacija – tradicinė lenkų virtuvė. Lankytojai gali mėgautis jaukia atmosfera mėgaudamiesi tokiais patiekalais kaip pierogi, bigosas ir kielbasa.

Tiems, kurie ieško neįpareigojančių patiekalų, siūloma kavinė „Cafe Ferber”, kuri yra populiari tiek tarp vietinių gyventojų, tiek tarp turistų. Šioje kavinėje siūlomi sumuštiniai, salotos ir pyragaičiai, taip pat įvairūs karšti ir šalti gėrimai. Lankytojai taip pat gali pasimėgauti puodeliu kavos gėrėdamiesi istorinio Ilgojo turgaus vaizdu.

Gatvės maistas ir vietiniai skanėstai

Gatvės maistas yra neatsiejama Gdansko kulinarinės kultūros dalis. Lankytojai gali paragauti vietinių delikatesų, tokių kaip rūkyta žuvis, pierogi ir oscypek (rūkytas sūris) iš gatvės prekeivių ir maisto vagonėlių. Populiari gatvės maisto vieta yra Szeroka gatvės turgus, kuriame siūloma įvairių tradicinių lenkiškų užkandžių ir skanėstų.

Tiems, kurie nori patirti daugiau kulinarinių įspūdžių, būtina apsilankyti Gdansko centrinio turgaus salėje. Čia lankytojai gali rasti įvairių vietinių produktų ir skanėstų, įskaitant šviežias jūros gėrybes, mėsą, sūrius ir kepinius. Turguje taip pat veikia daugybė nedidelių restoranų ir maisto prekystalių, kuriuose lankytojai gali paragauti tradicinių lenkiškų patiekalų.

Apskritai Gdanskas gali pasiūlyti daug kulinarinių pramogų. Lankytojai gali tikėtis rasti įvairių maitinimo įstaigų, pritaikytų visiems skoniams ir biudžetams, taip pat įvairių vietinių delikatesų ir gatvės maisto.

Pirkimas ir suvenyrai

Gdanskas yra puiki vieta apsipirkti suvenyrų ir unikalių daiktų. Miestas garsėja gintariniais papuošalais, kurie yra populiarus turistų suvenyras. Gintaro parduotuvių lankytojai gali rasti visame mieste, tačiau geriausia gintaro įsigyti senamiestyje, kur yra daugybė parduotuvių, prekiaujančių aukštos kokybės papuošalais, statulėlėmis ir kitais daiktais, pagamintais iš šio brangakmenio.

Be gintaro, Gdanske galima įsigyti ir daug kitų suvenyrų. Lankytojai gali rasti tradicinių lenkų rankdarbių, pavyzdžiui, keramikos, siuvinėjimo ir medžio raižinių, taip pat modernių daiktų, pavyzdžiui, drabužių, aksesuarų ir namų interjero detalių.

Senamiestyje taip pat galima apsipirkti dovanų ir suvenyrų. Lankytojai gali rasti daugybę parduotuvių, kuriose prekiaujama viskuo – nuo knygų ir muzikos iki žaislų ir žaidimų. Taip pat yra keletas turgelių ir gatvės prekeivių, prekiaujančių rankų darbo daiktais ir vietiniais produktais.

Pirkdami Gdanske lankytojai turėtų žinoti, kad gali susidurti su padirbtais daiktais. Kad išvengtumėte suvenyrų klastočių pirkimo, geriausia apsipirkti patikimose parduotuvėse ir prieš perkant patikrinti prekių kokybę.

Apskritai, apsipirkimas Gdanske lankytojams yra smagi ir naudinga patirtis. Kadangi čia galima įsigyti tiek daug unikalių ir įdomių daiktų, kiekvienas ras kuo pasimėgauti.

Ekskursijos ir patirtys

Gdanskas yra istorijos ir kultūros kupinas miestas, ir nėra geresnio būdo tai patirti nei ekskursija. Nesvarbu, ar norite tyrinėti miestą pėsčiomis, dviračiu, ar su privačiu gidu, yra daugybė galimybių, atitinkančių jūsų pomėgius.

Ekskursijos pėsčiomis ir dviračiais

Ekskursijos pėsčiomis ir dviračiais yra populiarus būdas apžiūrėti miestą ir kartu pasportuoti. Yra keletas įmonių, kurios siūlo ekskursijas po Gdanską su gidu, įskaitant privačias pėsčiųjų ekskursijas, kurios gali būti pritaikytos pagal jūsų pomėgius. Šios ekskursijos paprastai trunka 2-4 valandas ir apima pagrindines miesto įžymybes, įskaitant senamiestį, Ilgąjį turgų ir Marijos bažnyčią.

Jeigu norite miestą apžiūrėti ant dviejų ratų, taip pat siūlome dviračių ekskursijas. Šios ekskursijos apima didesnę teritoriją nei pėsčiųjų turai ir gali nuvesti į tokias vietas kaip Sopoto paplūdimio kurortas ar Malborko viduramžių pilis. Ekskursijos dviračiais paprastai būna ilgesnės nei pėsčiomis ir gali trukti nuo 4 iki 8 valandų.

Dienos išvykos ir ekskursijos

Tiems, kurie nori išvykti už miesto ribų, siūloma keletas dienos kelionių ir ekskursijų. Vienas iš populiarių variantų – vienos dienos kelionė į Lenkijos sostinę Varšuvą. Į šią ekskursiją įeina ekskursija po miestą su gidu, taip pat laisvas laikas, skirtas savarankiškam tyrinėjimui.

Kita populiari dienos išvyka – į Malborko pilį, kuri pagal plotą yra didžiausia pilis pasaulyje. Į šią ekskursiją įeina ekskursija po pilį su gidu, taip pat laisvas laikas apylinkėms tyrinėti.

Taip pat galima organizuoti privačias dienos ekskursijas, kurios gali būti pritaikytos pagal jūsų interesus. Nesvarbu, ar norite tyrinėti apylinkes, aplankyti vietinę vyno daryklą, ar pamatyti tradicinį lenkų kaimą, pasirinkimų yra daugybė.

Apskritai Gdanske galima rinktis iš daugybės ekskursijų ir patirčių. Nesvarbu, ar norite tyrinėti miestą pėsčiomis, dviračiu, ar su privačiu gidu, kiekvienas ras sau tinkamą. O jei norite išvykti toliau, siūloma daugybė vienos dienos kelionių ir ekskursijų, kurios padės jums atrasti daugiau, ką gali pasiūlyti Lenkija.

Akomodacija

Gdanskas siūlo platų apgyvendinimo galimybių pasirinkimą, atitinkantį kiekvieną biudžetą ir pageidavimus. Lankytojai gali rinktis prabangius viešbučius, boutique viešbučius, nakvynės namus, apartamentus ir svečių namus.

Trokštantiems prabangios viešnagės Gdanske yra keletas 5 žvaigždučių viešbučių, teikiančių aukščiausio lygio patogumus ir paslaugas. Pačioje miesto širdyje įsikūrusiame „Hilton Gdansk” viešbutyje atsiveria nuostabūs vaizdai į Motlavos upę ir senamiestį. Istoriniame rajone įsikūrusiame viešbutyje „Radisson Blu” įrengti elegantiški kambariai ir stogo terasa su panoraminiais vaizdais.

Sąmoningi keliautojai gali rinktis nakvynės namus, kuriuose pagrindiniai patogumai suteikiami už prieinamą kainą. Miesto centre įsikūrusiame „Stay Inn Hostel” siūloma apsistoti bendrabučio tipo ir privačiuose kambariuose. Nakvynės namuose yra bendra virtuvė, poilsio zona ir terasa.

Tiems, kurie nori jaustis jaukiau, puikiai tinka apartamentai ir svečių namai. Senamiestyje įsikūrusiuose „Stay Okay Apartments” siūlomi visiškai įrengti apartamentai su šiuolaikiniais patogumais. Svečių namuose veikia nemokamas belaidis internetas, yra bendra virtuvė ir terasa.

Lankytojai taip pat gali rinktis apsistoti miesto pakraštyje, kur yra keletas viešbučių ir svečių namų, siūlančių ramų poilsį nuo judraus miesto centro. Pakrantės rajone įsikūrusiame viešbutyje „Hotel Nadmorski” siūlomi patogūs kambariai su vaizdu į jūrą ir SPA centras.

Apskritai Gdanskas siūlo įvairias apgyvendinimo galimybes, atitinkančias kiekvieno keliautojo poreikius ir biudžetą.

Praktinė informacija

Gdanskas yra gražus miestas su turtinga istorija ir kultūra. Jei planuojate aplankyti Gdanską, pateikiame keletą praktinės informacijos, kuri jums gali būti naudinga.

Pasiekimas

Gdanskas turi savo oro uostą – Gdansko Lecho Valensos oro uostą, kuris yra maždaug už 12 km nuo miesto centro. Į Gdanską taip pat galite atvykti traukiniu arba autobusu iš kitų Lenkijos miestų. Pagrindinė Gdansko traukinių stotis yra Gdansk Glowny, esanti miesto centre.

Apgyvendinimas

Gdanskas yra palyginti nedidelis miestas, todėl jame lengva keliauti pėsčiomis. Jei mieliau renkatės viešąjį transportą, čia važinėja autobusai ir tramvajai. Bilietus galite įsigyti kioskuose, bilietų automatuose arba transporto priemonėje. Įlipus į transporto priemonę svarbu patvirtinti bilietą.

Apgyvendinimas

Gdanske yra daugybė apgyvendinimo galimybių – nuo pigių nakvynės namų iki prabangių viešbučių. Apgyvendinimo kaina priklauso nuo vietos, patogumų ir sezono. Apgyvendinimą rekomenduojama užsisakyti iš anksto, ypač sezono metu.

Maistas ir gėrimai

Gdanskas pasižymi gyvybinga kulinarine veikla: čia veikia daugybė restoranų, kavinių ir barų, kuriuose siūlomi įvairūs vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalai. Maisto ir gėrimų kainos skiriasi priklausomai nuo įstaigos tipo ir vietos. Prieš užsisakydami rekomenduojama patikrinti meniu ir kainas.

Atrakcijos

Gdanske yra daug lankytinų vietų, kurias verta aplankyti, pavyzdžiui, senamiestis, Marijos bažnyčia, Antrojo pasaulinio karo muziejus ir Europos solidarumo centras. Prieš apsilankymą rekomenduojama pasidomėti lankytinų objektų darbo laiku ir kainomis. Taip pat galite patikrinti atsiliepimus ir vertinimus internete tokiose svetainėse kaip „TripAdvisor”, kad susidarytumėte vaizdą, ko tikėtis. Ką pamatyti Gdanske ras kiekvienas.

Saugumas

Gdanskas apskritai yra saugus miestas, tačiau keliaujant visada svarbu imtis atsargumo priemonių. Rekomenduojama saugoti vertingus daiktus, stebėti aplinką ir vengti vaikščioti vieniems naktį nepažįstamose vietose. Ištikus nelaimei, galite skambinti numeriu 112 ir susisiekti su pagalbos tarnybomis.

Apskritai Gdanskas yra gražus ir svetingas miestas, kuriame kiekvienas ras ką nors sau. Laikydamiesi šių praktinių patarimų, galėsite maksimaliai išnaudoti apsilankymo šiame žavingame mieste galimybes.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra svarbiausi Gdansko lankytini objektai?

Gdanskas garsėja gražia architektūra, istorinėmis įžymybėmis ir kultūriniais objektais. Tarp svarbiausių lankytinų objektų yra pagrindinė rotušė, Marijos bažnyčia, Neptūno fontanas ir Gintaro muziejus. Lankytojai taip pat gali pasivaikščioti po Ilgąjį turgų, kuriame gausu spalvingų pastatų ir gatvės artistų.

Kokias geras vienos dienos išvykas galite rinktis iš Gdansko?

Iš Gdansko galima leistis į keletą puikių dienos kelionių. Vienas iš populiarių tikslų – pajūrio kurortinis miestas Sopotas, garsėjantis gražiais paplūdimiais ir audringu naktiniu gyvenimu. Kita galimybė – Malborko pilis, kuri yra didžiausia pasaulyje ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Lankytojai taip pat gali vykti į Kašubijos regioną, garsėjantį vaizdingais ežerais ir miškais.

Kuriuos muziejus Gdanske turėčiau aplankyti?

Gdanskas turi turtingą kultūros istoriją, todėl čia yra keletas muziejų, kuriuos lankytojai turėtų aplankyti. Europos solidarumo centrą būtina aplankyti visiems, kurie domisi komunizmo istorija ir „Solidarumo” judėjimu. Taip pat populiarus Nacionalinis jūrų muziejus, kuriame eksponuojami laivų statybos ir laivybos istorijos eksponatai. Lankytojai taip pat gali apsilankyti Antrojo pasaulinio karo muziejuje, kuriame išsamiai apžvelgiami įvykiai iki karo ir jo metu.

Kur yra geriausi paplūdimiai Gdanske? Gdanskas įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, todėl čia galite rinktis iš kelių puikių paplūdimių.

Populiariausias paplūdimys tikriausiai yra Stogi paplūdimys, garsėjantis plačia smėlėta pakrante ir skaidriu vandeniu. Kiti populiarūs variantai – Brzezno ir Jelitkowo paplūdimiai, kuriuose siūloma daug patogumų ir pramogų. Ką pamatyti Gdanske kalbant apie paplūdimius, tikrai rasite.

Kokie yra geriausi restoranai Gdanske?

Gdanskas pasižymi klestinčia kulinarijos scena, kurioje galima rinktis iš daugybės restoranų. Tarp geriausiai įvertintų restoranų yra „Restauracja Gdańska”, kuriame patiekiami tradiciniai lenkiški patiekalai, ir „Goldwasser”, garsėjantis jūros gėrybėmis ir tarptautine virtuve. Kiti populiarūs restoranai yra „Brovarnia Gdańsk” ir „Restauracja Kubicki”.

Kuo garsėja Gdanskas?

Gdanskas garsėja turtinga istorija ir kultūriniu paveldu. Viduramžių Europoje miestas buvo svarbus prekybos ir komercijos centras, be to, jis suvaidino svarbų vaidmenį „Solidarumo” judėjime, dėl kurio Lenkijoje žlugo komunizmas. Šiandien Gdanskas yra populiari turistų lankoma vieta, kurioje yra graži architektūra, kultūriniai objektai ir gyva kulinarinė aplinka.

Turizmo Informacija:

 1. Gdanskas Oficialus Turizmo Portalas: www.visitgdansk.com
  • Šioje svetainėje galite rasti daug naudingos informacijos apie lankytinas vietas, restoranus, viešbučius ir renginius Gdanske.
 2. TripAdvisor – Gdanskas: www.tripadvisor.com
  • Čia galite rasti atsiliepimus ir rekomendacijas dėl Gdansko viešbučių, restoranų, pramogų ir kitų dalykų.

Viešasis Transportas:

 1. Gdansk Public Transport: www.ztm.gda.pl
  • Informacija apie viešąjį transportą Gdanske: autobusus, tramvajus, troleibusus ir bilietų kainas.

Oras:

 1. Weather.com – Gdanskas: www.weather.com
  • Dabartinės orų sąlygos ir orų prognozės Gdanskui.

Valiutos Kursai:

 1. OANDA Valiutos Keitimas: www.oanda.com
  • Konvertuokite savo valiutą į Lenkijos zlotus, kad sužinotumėte, kiek pinigų reikės kelionei.

Įgyvendinimo Nuorodos:

 1. Booking.com – Gdanskas: www.booking.com
  • Raskite ir užsisakykite viešbučius Gdanske.
 2. Skyscanner: www.skyscanner.net
  • Suraskite pigiausius skrydžius, automobilių nuomą ir viešbučius Gdanske.

Kalbos Įrankiai:

 1. Google Translate: translate.google.com
  • Vertimas tarp lietuvių kalbos ir lenkų kalbos, jei reikia pagalbos suprasti kai kuriuos žodžius ar frazes.

Sveikatos Sauga:

 1. Travel Health Pro: www.travelhealthpro.org.uk
  • Informacija apie sveikatos saugą ir vakcinaciją keliaujant į Lenkiją.

Saugumo Informacija:

 1. SafeTravel – Lenkija: www.safetravel.govt.nz
  • Konsultacijos ir patarimai dėl kelionės saugumo Lenkijoje.

Atminkite, kad informacija gali keistis, todėl rekomenduoju patikrinti visus faktus prieš vykstant. Sėkmės keliaujant! Daugiau kelionių iš Lenkijos https://kelioniupatarimai.lt/category/lenkija/

Jums gali patikti