Rixos Sharm El Sheikh atsiliepimai

rixos baseinas

Rixos Sharm El Sheikh atsiliepimai

Spalio 28 grįžome   iš šio viešbučio, nesinorėjo gryzti namo, kaip ten buvo gerai
ORAS +26 +28, naktį +18 , visas dienas oras buvo puikus, dvi naktis buvo siaubingas vėjas. Kelis vakarus reikejo megztuku ir kelnių. Rixos Sharm El Sheikh atsiliepimai sutrumpintai iš mano pusės.

Aplinka

KAMBARYS Family room, 2 atskiri kambariai, visuose buvo TV, naktiniai staliukai su lempom, veidrodžiai, komodos. Suaugusiu kambaryje telefonas, darbo stalas. Yra mini baras, kuris kasdien pildomas (cola, sprite, fanta, alaus skardines, mineralinis, cipsai, sultys, vanduo. Yra arbatinukas, kava, arbata, cukrus. Spintoje chalatai, šlepetes, batu priežiūros priemones. Vonios kambarys didžiulis, yra šampūnas, kondicionierius, kūno losjonas, vatos diskeliai, ausų krapštukai, sukos, duso kepuraite. (Mums priklausė superior room, vadybininkas pasiūlė Family room kaip dovana, mes jam atsidekojome 10€)
Kambario tvarkymas 8/10 nebuvo ipatinga švara, nors ir palikdavome arbatpinigiu.  gyvenome 4 korpuse 4255 numeryje.

TERITORIJA didziule, gražiai sutvarkyta, visur žalia. Baseinu daug, bet pagrindinis vienas, kuriame iki 16val pastoviai vyko užsiėmimai, grojo muzika. Po teritorija važinėja mini autobusiukai, kas tingi prasieiti galima pavažiuoti , mes išsikviesdavome iš kambario telefonu… yra 3 rankšluosčiu punktai.

UŽ VIEŠBUČIO RIBU soho aikšte įspūdinga, papuošta kalėdine nuotaika, kainos didesnes, nei šalia viešbučio parduotuvelese. Už taxi sumokėjome iki ten 15$ (daug kas sako, kad brangiai sumokėjome, kiti veža už 3-4$) kaip pirma karta tai nieko ir nežinom  išėjus iš viešbučio už 200m pilna parduotuvėlių, kaip turgelis, galima apsipirkti suvenyrų, magnetuku, lagaminu, rankiniu, drabužiu, žaislu, arbatų, prieskoniu, vaisiu, saldumynų, cigarečių 3$ – viešbutyje nuo 4-7$ , vandens batu, skepeciu, maudymuku.

PLIAŽAS svarus, visur šiukšledezes, vyrukai vaiksto renka šiukšles. Ateidavo ne apie 9,30 visada rasdavome laisvu gultu, yra baras, vaiksto padavėjai, galima užsisakyti ir atneš .. kasdien vaiksto asistentai siūlo ekskursijas, nardymas, masažus, fotosesijas, kasyčių pynima.. derėkitės , nes kainos kosmines  jie vadovaujasi tuo , kad čia Rixos. Prie tilto 2 kuoranugariai , vienam asmeniui pajoti kaskoki atstumą 10$ + 5€ foto. Nuo tilto galima panardyti, yra daug gražiu zuvyciu, netgi jūrų vėžlys. Dažnai nuskęsdavo vanduo, tada išlysdavo įvairus gyviai, jūrų žvaigždės, labai daug gražiu kriauklių. Pakrantėje daug koralų nulūžusių. Pliaže vaiku klubas skurdus, žaislai “pavargę”. Yra persirengimo kabinos, dušai, WC, svaru ir pastoviai tvarkomi. Rixos Sharm El Sheikh atsiliepimai apie švarą 10/10

Maitinimas atsiliepimai

RESTORANAI pagrindinis Zodiac ir Nefertiti (mažesnis perpus). Aptarnavimas tikrai geras, visada prieis paklaus ar viskas gerai, atneš gėrimu, paims purvinas lėkštes. (Kartais buvo net nebaigus valgyti)  susikalbėti galima rusiškai, angliškai, vokiškai. Lankemes 3-uose a la carte (prieš tai rekia užsiregistruoti, geriausiai po 12 nakties. Patiko žuvies restoranas, aptarnavimas superinis! Sushiu Sakura skanus maistas, nepatiko kinieciu Mandarin (padavėjai išsiblaškę) , maistas mėgėjams.

Rixos Sharm El Sheikh  PRAMOGŲ atsiliepimai

VAIKAMS yra Rixi mini club, merginos dirba su jais, kiekviena diena vis kaskokia tema, kepa pačias, keksiukais, lipdo modelinu, spalvina koralus, sporto užsiėmimai ir pan… ten galima palikti kažkuriam laikui, yra vaikams virtuve. Kas vakarą 20.30 vaikams vyksta užsiėmimai arba pliaže arba scenoje. Šokiai, leidžia aitvarus, muilo burbulu šou, piešia ant veiduku ir pan. Vaikams skiriamas labai didelis dėmesys. Vakarinėse programose pliaže dalina popcornus, cukraus vata. Animatores tikrai uzsiema, vaikai prie jų greitai pripranta, net pasiguodžia ir pasipasakoja 👍🙂

VAKARINES PROGRAMOS kasdiena vis nauja tema, vyksta 21val. Pliaže arba pagrindinėje scenoje (siektiek nuobodoki pasirodė) Man labiausiai patikdavo pliaže, pasirodymai, ugnies šou, DJ. Putų šou vyksta tik pirmadieniais, dienos metu. Prie pagrindinio baseino iškabinti renginiu tvarkaraščiai…

 

Tai vat likome patenkinti, viskas gerai, tik kadangi vykome su Tui laikas skrydžio blogas, tai sutrumpeja ir atostogos. 7n mums mažai, truko pora dienų. Su vaikais ekskursijose nebuvome, vyras važiavo toliau su ekskursija nardyti, lb lb patenkintas gryzo. Aplamai Rixos Sharm El Sheikh atsiliepimai yra nenusakomi žodžiais.
Kasdiena purškiama teritorija nuo odų, mes turėjome tik pi viena įkandimą , su pilvais problemu neturėjome.

rixos baseinasrixos vidus rixos rixos viesbutis

 

Reikia daugiau viešbučių? https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Video turas rusų kalba: https://www.youtube.com/watch?v=VMrK9i6N6zE

Jums gali patikti