Reef Oasis Blue Bay Atsiliepimai Šarm el Šeiche

Reef Oasis Blue Bay Resort Šharm el Šheik

Pačia pirma diena jau kai atvykome apie 13h, reikėjo laukti kada paskirs kambarį, galvojau gal ką ruoš, vis dėl to povestuvinei kelionei atvykom. Nuėjom pavalgėm, vis klausinėjom kada kambarys bus suruoštas, taip ir atėjo laikas su gide susitikti, gidė nepaliko mūsų, laukė kartu ir nedavė ramybes kol negavom kambario.

Kambarį buvom isšipirkę geresnį  superior, bet nelabai atitiko tokį. Ne tik kad įėjus matėsi purvinos grindys, plauku ir dulkiu pilna.Vonios kambary buvo toks kaip kanalizacijos kvapas, dušas taip pat visko matęs. Jau net nebebuvo noro eiti koliotis, galvojom kiek čia tebusim tam kambarį, o ir pavargę jau buvo, nes labai anksti buvo skrydis, ir buvo naktinis važiavimas į oro uosta.

Receptione darbuotojai buvo nemalonus, bet visas kitas personalas neblogas, angliškai ne visi kalbantys, bet rusu tai laisvai.

Maitinimas

Maistas nebuvo prastos kokybes, tiek kad pasirinkimo nebuvo labai daug. Kiekviena diena paukštiena, žuvis, jautiena bet pateikta vis panašiai. Kelis vakarus buvo ir krabų, aštuonkojų, ir kalakutas keptas. Labai patiko daržovės, šviežios, nemažas pasirinkimas ir keptu daržovių .

Ryžiai ir makaronai nepatiko, užtat visa savaite pagrinde valgiau keptas bulves ir bulvytės fri. Taip pat maistą dalindavo prie baseino ir jūros. Reef Oasis Blue Bay  maisto   atsiliepimai būtų 7/10

Prie pagrindinio baro viena kart mačiau kepė picas. Be to yra daug kitokiu restoranu tik reikia rezervuotis ir kiek supratau kažkas mokama, kažkas ne. Bet neteko lankytis, nes vis kažkur išvažiuodavom.Be to vakarienei nepriima jei ateinate su šortais.

Baseinuose vanduo šaltas, net ten kur aqua parkas, tik vienas šildomas nedidelis, kuriame pagrinde maudėsi vaikai.
Jūra buvo šaltoka bent man, tai nesimaudžiau, bet pabraidžiau ir be galo gražus koralinis rifas.

Viešbučio Reef Oasis Blue Bay  aplinkos  atsiliepimai 10/10

Aplinka

Aplinka tai man labai patiko, labai didele, prižiūrėta, net neapėjom viso viešbučio teritorijos, jei kas nori ten tarkim kambario su vaizdu į jūrą, tikrai negaus nes tokiu nėra, visi yra toliau namukai. Įdomi vieta buvo kaip kaktusu alėja.

Be galo daug Ukrainiečių ir Rusų.Kas sakė ir galvoja kad ten jų nėra, pagrinde tik jie ten. Jau pačią pirmą dieną prasidėjo vargas su jais.

Prie jūros atsigulėm po skėčiu, priėjo vyresnio amžiaus porele, paklausė ar gali prisiglaust po tuo pačiu skėčiu, nes jau daug vietų buvo užimta, po to ir prasidėjo. Priėjo kažkokie jų draugai, po to dar viena porele kaip supratau su kuriais susipažino gerdami. Žodžiu buvo 6 jų,tai prasidėjo nuo pat ryto jų gėrimai, ir tikrai ne po viena stikline

Viešbutyje buvo galima pasiimti taxi, bet brangokas, žinoma galima derėtis, bet nekažka nusiderėsi, kainos jau buvo žinomos, o ir išejus į gatvę, niekur nenueisi nes vienas viešbutis buvo šalia ir daugiau nieko. Aišku prisirinkę ant gatves taxi buvo, bet jie kainą net susitarę buvo, ir vos ne razborkės vyko, nes kažkas pigiau kažką  pavežę.

O be mašinos niekur ten nenueisi tas faktas. Iki oro uosto apie 5min kelio.

Viešbučio video galite rastihttps://www.youtube.com/watch?v=oVLcc3uB45I

Nepatiko šis viešbutis?  Turime daugiau aprašymų:https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

 

Jums gali patikti