White beach hotel Hurgada Egiptas atsiliepimai

White beach hotel Hurghada atsiliepimai

Į šį įrašą įkelsiu savo įspūdžius apie White beach hotel.

Šis viešbutis-pirmasis iš visų,kuriuose lankėmės Egipte,kuriame buvom du kartus. Jį įsimylėjom ir po metų grįžom. Pradėsiu nuo kambarių. Visi standartiniai kambariai vienodi,moderniai įrengti,plokščia ekraniai tv, yra vonia,dušas ir t.t. prieš metus dar nebuvo chalatų,šiemet radom ir juos. Yra visi higienos reikmenys:dušo želė,šampūnas,kondicionierius ir kt. Net adatų su siūlais ir batų valiklių buvo.

 

Tinka vaikams:

Mažiesiems-4 baseinai (varlinykai), kiekvienas skirtingo amžiaus vaikučiams,tiks nuo pačių mažiausių. Šiemet maniškiai jau norėjo tik į didelį baseiną (5 ir 10metų). Visi baseinai šildomi. Mažylių-šilčiausi. Yra ir vienas baseinas „neaktyviam”plaukiojimui. Prie jo sugulę daugiausia vyresni poilsiautojai,be vaikų. Mažylių baseinuose daug mini kalnelių,pilių,kitų atrakcijų. Yra ir mini žaidimų aikštelė,bet labai mini:) yra mini klubas vaikučiams,maniškiai nenorėjo-per dideli.

Bet užsiima su jais,kas dien skirtingos pramogos. Animacija antrą kart buvo žymiai silpnesnė,nei pernai (kai buvo berniukai iš Sakartvelo). Šiemet miegantys visi,kažkaip necharizmatiški. Viena pagrindinė,jų vadovė frontą laikė. Išmokę buvo skeikintis lietuviškai. Šiaip ir mini disco šiemet buvo nuo žodžio mini.Silpniau nei pernai.

Maistas ir gėrimai

Maistas mums labai patiko. Buvo daug grilintu patiekaliukų: antiena,kalakutiena,vištiena,putpelė,jautiena,aviena. Restoranai du pagrindiniai:Azijietiškas ir Italų. Mums maistas patiko, gėrėm ir valgėm drąsiai viską. Ir gėrimus su ledukais,ir vaisius,ir ledus,ir vandenį iš baseino:)nesusirgom,nieko nepasigavom.niekas iš buvusių lt nesusirgo.ledukus daro iš atvežto vandens. Maisto temperatūrą matuoja nuolat darbuotojas.taip pat ir baseinų vandenį tikrina,tyrimus daro gal 5 kart per dieną.
Išėjus iš viešbučio-labai miela gatvelė. Eidavom pasivaikščioti,į fix kainų mini super marketą.
Tiesa,gavom antrą dieną atvykę,dovanų į kambarį puokštę gėlių su kvietimu į restoraną,ale vip:)taip buvo parašyta:) ir vaisių lėkštę+alaus:)dėmesio gavom papildomo.
Viešbučio teritorijoj galima žaisti minigolfą,rankinį..

Minusai..


Minusas-grožio salonas!dukrai paskutinę dieną išvažiuojant supynė kasytes..nuvažiavus iki oro uosto jau buvo puse gumyčių išbyrėję (guma nuo senumo,ar nuo saules sutręšus kažkokia).žodžiu nemalonūs darbuotojai.nesamone. pinigai dideli.vyras ėjo procedūrų darytis:barzdos skutimas,masažas veido,tai jam patiko.
Turbūt dar daug ko neaprašiau,bet dabar ekspromtu viskas:)

Jums gali patikti