Steigenberger Pure Lifestyle Egiptas

Steigenberger Pure Lifestyle atsiliepimai 2

Steigenberger Pure Lifestyle  atsiliepimai

Viešbutis tik suaugusiems Hurgadoje. Buvome 2019m spalio mėn. Viešbutis, galima sakyti, naujas, atidarytas 2018m. Teritorija ribojasi su Steigenberger Al Dau Beach. Galima neribotai naudotis visomis Al Dau Beach paslaugomis ir ribotomis valandomis apsilankyti Steigenberger Aqua Magic, kuris yra išėjus iš viešbučio kitoje promenados pusėje. Apibendrinsim kokie buvo Steigenberger Pure Lifestyle atsiliepimai

Maitinimas atsiliepimai

Viešbutis naujas, ir tai jaučiasi. Kambariai nėra dideli, bet jaukūs, vyrauja šviesios spalvos (daugiausia balta). Kiekviename kambaryje (!) didelė džiakuzi vonia, poilsio zona. Neskurdus minibaras, pakankamo dydžio drabužinė. Restoranas jaukus, nedidelis, jame nėra triukšmo, skamba rami muzika. Daugelį patiekalų gamina pagal užsakymą. Labai didelio patiekalų pasirinkimo nėra, bet viskas skanu. Galima išeiti valgyti ar vakaroti į jaukią terasą. Galima eiti pavalgyti ir į šalia esančio Al Dau Beach restoraną, bet ten daugiau triukšmo, chaoso. Mums labiau patiko jaukus Purelifestyle restoranas. Pusryčiams net kelių rūšių šviežiai spaustos sultys – apelsinų, agavų, mango, greipfrutų. Yra keletas barų, juose galima pavalgyti dienos metu iš meniu. Alkoholiniai gėrimai vietinės gamybos, bet kokteilius, bent jau registratūros bare, daro tikrai skanius. Personalas paslaugus, visada besišypsantis, stengiasi visada padėti.

Aplinka

Steigenberger Pure Lifestyle gerus atsiliepimus teršia vienas minusas – daugiausiai kalba vokiečių kalba. Dar truputį anglų, o rusų nekalba beveik niekas.
Teritorija didelė, išpuoselėta. Kadangi teritorijomis jungiasi du viešbučiai, tikrai buvo kur pavaikščioti. Paplūdimys švarus, jaukus, kasdien beveik tuščias (lyginant su šalia esančio Al Dau paplūdimio knibždelynu . Visame viešbutyje jaučiama tokia “pure” atmosfera – švaros, gaivos, prabangos.
Išėjus iš viešbučio galima pasivaikščioti promenadoje, kurioje daug parduotuvių, turgaviečių.

Teritorijoje du baseinai. Gultai labai patogūs, stori čiužiniai. Jokių rankšluosčių kortelių. Aptarnaujantis personalas jus palydi prie gulto, pakloja rankšluostį, išskleidžia skėtį, pasiūlo kokteilių, kitų gėrimų, užkandžių. Periodiškai prie aktyvaus baseino skamba “gyva” muzika, vyksta putų šou. Kas nori papramogauti vandens parke, gali apsilankyti šalia esančiame Aqua Magic viešbutyje.

Apibendrinus

Taip pat yra 5 a la carte restoranai, kuriuose vieną kartą galima apsilankyti nemokamai. Keli iš jų yra promenadoje. Apsilankyti tikrai verta. Mums labai patiko kiniečių restoranas.
Tikrai rekomenduočiau šį viešbutį. Jis kvepia prabanga ir švara, toks tikrai PURE. Steigenberger Pure Lifestyle atsiliepimai yra keliautojo nuomonė.

Daugiau viešbučių Egipte rasite čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Video turas apie viešbutį: https://www.youtube.com/watch?v=ysAvs0T3WPs

Steigenberger Pure Lifestyle atsiliepimai Steigenberger Pure Lifestyle atsiliepimai 2 Steigenberger Pure Lifestyle papludimiai Steigenberger Pure Lifestyle viesbutis

Jums gali patikti