Titanic Beach spa aqua park atsiliepimai Egiptas

Titanic Beach

 Titanic Bech spa & aqua park atsiliepimai

Viešbutis didelis, su didele teritorija, baseinų labai daug, gultų visada rasi. ciuzyklu taip pat yra tad ir vaikam didesniem ir suaugusiem veiklos labai daug.

Jūra sekli, gali eit turbūt kilometrą vandens bus iki keliu tik, tačiau nuo 14 val jau bus virš kelių arba net sieks pilvą. Yra ilgas tiltas ten gali eit pasivaikščioti, gale tilto gali nardyti (paviršinis bnardymas) pažiūrėti į žuvis, koralus, rifus… vanduo labai skaidru. Aplamai kiek skaitėme visi giria Titanic Beach spa & aqua park atsiliepimai, taip pat yra geri.

Temperatūra lauke lapkričio mėn  buvo maždaug 30 kartais 30+, bet nesijautė nes vėjas mažas buvo. Kas liečia kambarius tai tvarkingi, aptarnavimas taip pat geras. gyvenom viršutiniame aukšte. kadangi sujungti 2 viešbučiai leido naudotis abiejų teikiamom paslaugom, tad ir valgyt galėjom eit į abu.

Viešbutyje taip pat veikė parduotuvėlės (rūbų, arbatų, įvairių priemonių ir pan) prie viešbučio taip pat buvo parduotuvėlių, kitoje gatves pusėje irgi galima apsipirkti. Mes važiavome į miesta toliau su taxi viešbučio (mokėjom pirmyn-atgal) 25 eur.

Kainos pasakyciau gan brangokos visko, dauguma rubu (made in china) taciau kainos gerokai uzkeltos, nusilygti imanoma max 3 eur. Kaikur aisku daugiau bet sunkiai iki zemos kainos. kokybai rubu vidutiniski sakyciau.

 

Greitai temsta..

Lapkričio viduryje  anksti temsta einant vakarieniauti 5 val jau buna tamsu. megstiniu neprireike, nes silta buvo keikviena vakara. Uodu buvo nemazai, nors kas vakara dumais apipildavo visa viesbuti. Matem ir nemazai sukandziotu vaiku.

Keliavome i ekskursija su laivu: nardymas ir Orange Bay sala. Ekskursija organizavo prie viesbucio esantys: Sea Vaves titanic group.

Šiaip esam patenkinti viešbučiu, tik minusas vienas – maistas.  Beje didelis saugumas vaikams, apsauga priziuri kad ciuoztu tik po vieną.  Visiems liepia uzsideti gelbejimo priemones (maziesiems), visada prieis pasakys kas negerai. viename baseine (ale kaip jura) daznai pajungia dirbtines bangas. Na tokie mūsų titanic beach spa & aqua park atsiliepimai . 

Maitinimas atsiliepimai

Gėrimai gan stiprūs ir įvairųs, kokteilius gamino ne visur. Kas liečia maistą mums čia minusas. kasdien tas pats ir visur paprikų (vyras joms alergiškas), tad kartais tekdavo ieškoti ką pavalgyti. Gelbedavo tik pusryčiai ir kartais vakarienė. Vaisių vos 3 rūšys. Aptarnavimas neblogas.

Vaikų erdvė lauke tikrai plati.  Gan didelis laivas su 5-6 čiuožyklos, baseinas vaikų šildomas, po to šalia yra ir mažas paprastas baseiniukas mažiausiems (be čiuožyklų), didelė erdvė lauko pramogoms (čiuožyklos, suynės karstynės). dienos metu veikia vaikų užimtumo kambarys (nuo 3-4 metų). prie jūros gultai bei kavinukė (valgyklėlė),

Patiko animacija atsiliepimai

Animacija(mini disco) labai patiko nes kiekvieną dieną vis skirtingos dainelės, tad vaikų susirinkdavo labai daug o ir prie baro viešbutyje dažnai vykdavo įvairūs užsiemimai: piešė kasdien veidukus vaikam ir suaugusiems (mokama), bei vykdavo šokių vakarai. 

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=ZKupxgWR0wI

Daugiau apie Egiptą i jų viešbučius:  https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

 

Jums gali patikti