Aqua Joy Resort by Sunrise atsiliepimai Hurgada

sunrise aqua joy resort

Aqua joy resort by sunrise  Hurgada

Detalus aprašymas ir atsiliepimai iš Aqua joy resort by sunrise.

 

Orai Egipte vasario mėn.

Oras. Pirmomis dienomis buvo vėsoka, pūtė stiprus vėjas. Bet saulė ir skaidri jūra labai džiugino. Vakarais saulė nusileisdavo gan anksti, ir kai tik sutemdavo, atrodydavo, kad vėjas pastiprėjo dvigubai! Bet kasdien oras vis šilo, vėjas vis rimo ir paskutinę dieną jau sunku buvo gulėti saulėje, teko lįsti į šešėlį.

Personalas

Personalas. Didžiausią įspūdį paliko ypatingai mandagus, malonus ir rūpestingas personalas. 100 balų iš 10! Ten dirbantys žmonės nuoširdžiai dirba savo darbą ir labai stengiasi sukurti gerą atmosferą. Atrodo, kad jiems iš tiesų rūpi, kaip jautiesi ir ar gerai leidi laiką. Ir išgirdę menkiausią gaidelę, kas galėtų būti geriau, skuba taisyti. Besišypsantis, pilnas energijos restorano vadovas Ahmed, kurio visur pilna, mūsų kambarinis Valeed, kasdien iš rankšluosčių raitantis skulptūras, gelbėtojas Karim, ypatingai besišypsantis ir noriai pasakojantis apie savo šeimą ir Egipto kultūrą, barmenai, animatoriai, padavėjai.. visi šitie žmonės pasirūpino, kad mano malonūs įspūdžiai būtų gyvi dar ilgai ilgai. Ačiū jiems. Galvoju, visur žmonės yra žmonės, tad kaip tu su jais – taip ir jie su tavimi. Jeigu pats esi nuoširdus – tai bet kur gali rasti draugų. Matant, kiek daug jie dirba kasdien (kai kurie kasdien nuo 7 iki 22 val!), žinant, kad 50% šalies gyventojų per mėnesį uždirba iki 450 EUR, o 25% – vos pusę tiek dirbdami ilgiausias valandas, tikrai negaila dažniau palikti arbatpinigių. Mums tie keli eurai – mažai reiškia, o tiems žmonės jie ypatingai svarbūs.

Maitinimas

Maistas vertas atskiro rašinio. Mes mėgstame valgyti sveikai, skaniai, įvairiai ir.. skirtingai. Visos šeimos skoniai buvo patenkinti maksimaliai! Įvairių rūšių puiki mėsa, šviežios jūros gėrybės, daugybė vaisių ir daržovių, kvapūs rytietiški ryžiai, šviežiai spaustos sultys pusryčiams, neblogas baltas vynas (ne pusryčiams , net skani kava iš aparato su tiršta putele, vaikui vafliukai, bulvytės – viskas puiku! Prieš važiuojant mus visi gąsdino, kad negalima valgyti nieko šviežio, gerti gėrimų su ledukais ir pan. Nuo pat pirmos dienos sulaužėm visas šitas taisykles… Gal pasisekė, bet pilvai veikė tiksliai kaip laikrodžiai  Išbandėme kelis a la carte restoranus (reikia užsirašyti iš vakaro), bet visgi mūsų širdis papirko pagrindinis resotaras, vėliau ėjom tik į jį.

Aplinka atsiliepimai

Viešbutis. Gavome kambarį pastate per patį pagrindinio šildomo baseino vidurį. Iš pradžių kiek išsigandau, kad būsime veiksmo ir garso centre, nes labiau mėgstu ramybę. Bet dieną leisdavome paplūdimyje, po šiaudiniais skėčiais, pramogos prie baseino baigdavosi apie 17 val. ir tapdavo nuostabiai tylu. Pats kambarys buvo paprastas, kas pratęs prie prabangos – galėtų ir nepatikti. Dušas šiek tiek leido ant grindų. Bet mums buvo viskas, ko reikėjo. Viešbučio vieta – promenadoje. Buvom kelis sykius išėję, į vaistinę SPF filtro (kainos užrašytos ant buteliukų) ir šlepečių (suplyšo paskutinę kelionės dieną). Buvo kiek neįprasta, kai iš visur kaip zombiai pradėjo lįsti siūlytojai atvirai – nelabai jauku. Bet matyt reikia priprasti. Šitą dalį palieku kitam kartui

Internetas

Internetas toks pusė velnio, užtenkamas skaityti žinioms ir siųsti emailams. Nuotraukas į internetą kėlė lėtokai. Tada jeigu atostogų metų planuojate padirbėti ir tam reikia gero interneto ryšio – greičio svyravimai gali kelti įtampėlę. Bet jeigu atvažiavote ilsėtis – tuomet ryšys daugiau negu pakankamas.

Animacijos atsiliepimai

Animacijos. Visko vyko labai daug, animatoriai nuolat kalbino, visur kvietė. Sportai, šokiai, karaokės ir t.t. – visiems skoniams. Mes, tiesa, nesam dideli dalyvautojai, tad buvau tik keliuose užsiėmimuose. Bet jeigu mėgstate veiksmą – tikrai nebus liūdna. Labai patiko asmeninis dėmesys Pasakiau, kad mėgstu šokti, tai kitą dieną susirado mane paplūdimyje ir asmeniškai pakvietė dalyvauti. Taip pat pasiprašėme arabų kalbos pamokos ir ją suorganizavo specialiai mūsų šeimai! Labai smagu žinoti bent kelias frazes vietine kalba, personalas labai nudžiugdavo, kai pasisveikindavau “sabah elheir!”- labas rytas! arba paklausdavau “ekmeil ek?” – kaip sekasi? Noriai pataisydavo tarimą ir pamokydavo daugiau žodžių.Aqua joy resort by sunrise atsiliepimai yra keliautojos nuomonė, kiekvienas atvėjis gali skirtis

Jūra

Jūra. Viešbučiui priklausantis jūros krantas neblogas, bet mūsų Nida geriau Užtat vanduo krištolo skaidrumo. Buvo įdomu stebėti, kaip kiekvieną dieną jūra pusmetrį pakyla ir nusileidžia. Tolesnis paplūdimys su draugišku gelbėtoju Karim’u pats geriausias nardymui: turi kelis koralų “krūmus” su visais savo ryškiais gyventojais, tad būtinai pasiimkite snorklinimo kaukes. Matėme mažiausiai 15 rūšių žuvų ir kitokių jūros būtybių. Šiaip gelbėtojų visur labai daug, saugumo jausmas. Pats vanduo sūrus, “lengvas”, galima tiesiog kyboti paviršiuje ir grožėtis povandeniniu pasauliu.

Ekskursijos

Papildomos pramogos. Plaukėme į nardymo kelionę, kurią pirkome iš vietoje siūlančio paslaugas žmogaus. Patiko be proto! Matėm delfinus (tiesa, iš tolo), nėrėm į dugną, snorklinom koraluose. Jachta šauni (tik pavadinimas ne kažką – Putin , įranga nauja (mano kostiumas buvo dar su etiketėm), profesionalus personalas. Buvo pvz. viena mergina iš Lietuvos, kuri visai nemokėjo plaukti, bet nėrė ir į gelmę, ir snorklino! Nardymo instruktorius Muhamed’as Ali ir snorklinimo instruktorius Esopxe (sakė, jeigu sunku ištarti – vadinkit mane Alex’u) labai malonūs, paslaugūs, draugiški. Ypatingai rūpinosi mano 10 m. dukra, nes ji pradžioje nejaukiai jautėsi atviroje jūroje. Beje, jeigu galvočiau laikytis open water nardymo sertifikatą – norėčiau tai daryti šitoje mokykloje ir Raudonojoje jūroje.

Tikiuosi, mano aprašymas padės kam nors apsispręsti ir nuvykti į Sunrise Aqua Joy Resort, pasikrauti gerų emocijų. Aš pati dar būtinai grišiu. Aqua joy resort by sunrise atsiliepimai nuostabūs.
Keliautoja: Lolita Agajeva
Daugiau viešbučių aprašymų galite rasti: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/
sunrise aqua atsiliepimai sunrise aqua joy resort sunrise aqua joy resort
Jums gali patikti