Kelionių į Egiptą Mitai

KAIP NELIKTI APGAUTAME EGIPTE

Šarmas su malonumu visada labai laukia atvykstančių naujų miesto svečių, tačiau kartais žmonės norėdami naudos peržengia tam tikras ribas, todėl norėčiau informuoti, apie kelias schemas.

1. Visų pirma. Jau atvykus į oro uostą ir atsiėmus iš savo kelionės organizatoriaus atvykimo kortelę visai šalia už to pačio stalo stovi eilinis oro uosto darbuotojas, kuris pasisiūlo užpildyti šią kortelę. Kai užpildo tuomet paprašo 5$. Tai yra nelegalus prašymas iš Jūsų pinigų. Įkeliu dar pavyzdį viskas suprantama, tačiau prisistato tą akimirką „Padėjėjas” , kuris atrodo, kad dirba turizmo agentūroje, bet taip nėra.


2. Antroji vieta. Problematiška. Jeigu Jūs turite vizą parodykite, kad oro uosto darbuotojas uždėtų antspaudą būtent ant tos vizos(lipduko). Kitu atveju muitinės darbuotojas gali uždėti Sinai only antspaudą, o Jūsų viza tuomet yra negaliojanti ir reikės vėl važiuoti į oro uostą, nes kitu atveju negalima vykti autobusu į Kairą.


3. Trečioji. Sim kortelė. Jeigu perkate oro uoste tegul Jums įdeda sim kortelę į telefoną ir parodo užsakytą kiekį GB.


4. Ketvirtasis Mitas. Dabar atsirado dar vienas mitas, kurį taiko didžiosios agentūros, kad užsisakyti pusryčių dėžutę galite registratūroje tik su gido leidimo t.y. mitas ir vartotojų tai yra Jūsų teisių pžeidimas nes Jūs pirkote už savo pinigus kelionę ir galite užsisakyti ir „lunch box” jeigu turite viskas įskaičiuota maitinimo tipą. Galite net nevykdami į ekskursija su agentūra jį pasiimti ir važiuoti tyrinėti miesto savarankiškai


5. Kelionių draudimo. Jūsų draudimas yra Jūsų asmeninis ir galite keliauti ir savarankiškai ar su vietinėmis agentūromis Jis galios. Mitas, kad kelionių draudimas galioja tik tuomet, kai vykstate su savo „didžiosiosmis agentūromis.


6. Naujausia schema, jei neateisit su pasais į pirmą susitikimą, tai nežinosim jūsų koordinačių telef.nr ir atsitikus kokia netikėtai situacijai, o čia visko alia būna, galit likti neišvežti, neinformuoti apie padėti. Reikai užregistruoti pasus.

Jums gali patikti