Albatros White Beach Resort atsiliepimai viešbutis Egiptas

White beach hotel

Šis viešbutis-pirmasis iš visų,kuriuose lankėmės Egipte,kuriame buvom du kartus.

Jį įsimylėjom ir po metų grįžom. Pradėsiu nuo kambarių. Visi standartiniai kambariai vienodi,moderniai įrengti,plokščiaekraniai tv, yra vonia,dušas ir t.t. prieš metus dar nebuvo chalatų,šiemet radom ir juos.

Yra visi higienos reikmenys:dušo želė,šampūnas,kondicionierius ir kt. Net adatų su siūlais ir batų valiklių buvo.
Mažiesiems-4 baseinai (varlinykai), kiekvienas skirtingo amžiaus vaikučiams,tiks nuo pačių mažiausių. Šiemet maniškiai jau norėjo tik į didelį baseiną (5 ir 10metų).

Apie maistą ir aplinką:

Visi baseinai šildomi. Mažylių-šilčiausi. Yra ir vienas baseinas „neaktyviam“plaukiojimui. Prie jo sugulę daugiausia vyresni poilsiautojai,be vaikų. Mažylių baseinuose daug mini kalnelių,pilių,kitų atrakcijų. Yra ir mini žaidimų aikštelė,bet labai mini:) yra mini klubas vaikučiams,maniškiai nenorėjo-per dideli. Bet užsiima su jais,kas dien skirtingos pramogos.

Animacija antrą kart buvo žymiai silpnesnė,nei pernai (kai buvo berniukai iš Sakartvelo). Šiemet miegantys visi,kažkaip necharizmatiški. Viena pagrindinė,jų vadovė frontą laikė. Išmokę buvo skeikintis lietuviškai. Šiaip ir mini disco šiemet buvo nuo žodžio mini.Silpniau nei pernai.

Maistas mums labai patiko. Buvo daug grilintu patiekaliukų:antiena,kalakutiena,vištiena,putpelė,jautiena,aviena. Restoranai du pagrindiniai:Azijietiškas ir Italų.

Mums maistas patiko, gėrėm ir valgėm drąsiai viską. Ir gėrimus su ledukais,ir vaisius,ir ledus,ir vandenį iš baseino:)nesusirgom,nieko nepasigavom.niekas iš buvusių lt nesusirgo.ledukus daro iš atvežto vandens. Maisto temperatūrą matuoja nuolat darbuotojas.taip pat ir baseinų vandenį tikrina,tyrimus daro gal 5 kart per dieną.

Išėjus iš viešbučio-labai miela gatvelė. Eidavom pasivaikščioti,į fix kainų mini super marketą.

Tiesa,gavom antrą dieną atvykę,dovanų į kambarį puokštę gėlių su kvietimu į restoraną,ale vip:)taip buvo parašyta:) ir vaisių lėkštę+alaus:) dėmesio gavom papildomo.

Viešbučio teritorijoj galima žaisti minigolfą,rankinį..

Minusai.

Minusas-grožio salonas!dukrai paskutinę dieną išvažiuojant supynė kasytes..nuvažiavus iki oro uosto jau buvo puse gumyčių išbyrėję (guma nuo senumo,ar nuo saules sutręšus kažkokia).žodžiu nemalonūs darbuotojai.nesamone. pinigai dideli.vyras ėjo procedūrų darytis:barzdos skutimas,masažas veido,tai jam patiko.
Turbūt dar daug ko neaprašiau,bet dabar ekspromtu viskas:)

Šis straipsnis turi vieną komentarą

 1. Diana

  ◾Vaikams nuo 3m-10m ten yra kas veikti vyresniems jau manau nebūtų užsiėmimo..
  ◾Sveikatos sutrikimų jokių nebuvo gėrėme gėrimus su ledukais valgėme viską iš eilės ir wc sėdėt nereikėjo 😂🙏
  ◾Maistas skanus ⭐⭐⭐⭐⭐
  (maisto įvairovės buvo pilna ir jūros gėrybės ir vištiena ir žuvis tik vaisių gal mažokai buvo.)
  ◾Aptarnavimas superinis ⭐⭐⭐⭐⭐
  (pirma diena priėjome prie baro gėrimų užsakyti tai mus išvarė sakė sėstis ir padavėjas pats pribego priimti užsakymo iš mūsų)
  ◾Animacija⭐⭐⭐
  ( seip sau vakarais vykdavo įvairūs šou bet patys animatoriai silpnoki.) 🤔
  ◾Susisiekimas ⭐⭐⭐⭐⭐
  (Arti oro uosto važiavome 10min šalia pilna visokių parduotuvių ir netoli randasi pats Hurgados centras)
  ◾Kambariai ⭐⭐⭐⭐⭐
  (kambariai visi į baseino jūros pusę taip kad nieks neliks nuskriaustas. Kambaryje yra visos reikiamos priemonės tarp jų ir halatai buvo. 😊💃👌
  ◾Teritorija ⭐⭐⭐⭐⭐
  (Didelė, žalumos neperdaugiausia bet pasivaikščiot yra kur prie jūros yra tiltas)
  ◾Pliusas kad rusų nesutikome šitame viešbutyje vien tik Vokeciai Belgai Serbai.

Comments are closed.