Pyramisa Sahl Hasheesh Beach Resort atsiliepimai

PYRAMISA SAHL HASHEESH BEACH RESORT

Atostogavome 2019 – 09 mėn. Viešbutis tikrai nevertas 5*. Pats viešbutis labai senas, jam verkiant reikia renovacijos.
Kambariai baisus. Pirma gavome, prašėme keisti. Pakeitė į kitą. Ten irgi ne kas. Šaldytuvas neveikia, seifas neveikia, patalyne kažkokia nuskalbta visa plemėta Gavome ne balkoną, o terasą. Kėdės senos joje, apsilupusios. Plytelės atšokusios.. Bet kadangi vėlai atvykome, jau nebekeitėme. Lietuviai, kurie atvyko kartu. Keitė kambari 3 kartus.

Aplinka graži, du dideli baseinai. Groja muzika visada. Kas tikrai patiko. Daug žalumos, ja labai prižiūri. Yra 4 vandens kalneliai, visai smagus.
Jūra nuostabi, smėliukas. Gultų labai daug, bet kuriuo metu laisvu rasdavom tiek prie jūros, tiek prie baseinu.
Alkoholis vietinis, mažai kas moka daryti kokteilius.

Lobby yra padavėjas, kuris gamina nuostabius kokteilius. Doleris  daug ką pakeičia

Maistas gal ir nieko neišrankiems. Per pusryčius sunkiai rasdavom ką skanaus. Kepdavo kiaušinienę nebloga, bet baisiai dideles eiles, atėjus bet kuriuo metu. Tai vyras kasdien valgė vien virtus kiaušinius 😁

Per pietus dažniausiai pasiimam ką nors prie jūros. Bulvytės fri, būna kepta žuvis visai skani Prie baseino restoranėlį per pietus kepa picas, yra ir spagečiai.

Per vakarienę tikrai galima skaniai pavalgyt. Buvo ir jūros gerybių, jautiena, vištiena, kepta žuvis visada yra. Bet jei ką skanaus kepa, taip pat labai dideles eiles. Kepa vakare ir picas. Niekad net nelaukdavom. Nes taip pat dideles eiles ten. Kas nustebino, yra coca cola, fanta, sprite. Taip pat yra ale sultys, panašios labiau i juppy.

Yra kavos aparatai. Latte, capucino ir visa kita. Desertu daug ir skanus Visada daug ir įvairių vaisių. Ledai prie baseino keisti. Kažkokie skysti.
Yra animacija. Vakarais vyksta įvairūs pasirodymai.
Beje, pats miestelis ar kaip ji pavadint Sahl Hasheesh labai tvarkingas. Yra promenada palei jura. Vakarais yra, kur pasivaiksciot.

Jums gali patikti