Sultan Gardens Resort Šarm el Šeichas

Sultan Gardens Resort

Kol neišblėso vaizdai, pasidalinu įspūdžiais apie viešbutį Sultan Gardens Resort Šarm el Šeiche. Kadangi lietuvių buvo nedaug, ir atsiliepimų mažai, galbūt bus įdomu sužinoti apie šią nuostabią vietą. Pagrindiniai viešbučio svečiai – ukrainiečiai , kazachai, keli vokiečiai, olandai, prancūzai, labai egiptiečių mylimi italai , na ir mes keli lietuviai. Dėl įdomumo pasakysiu, kad egiptiečiai labai myli europiečius. Sulaukėme daug dėmesio.

Beje susikalbėti galima rusiškai, angliškai be problemų. Ryklių įlankoje įsikūręs viešbutis didelis ir labai gražus ( galima spręsti iš pavadinimo😀, kylantis į kalną, t.y. išsidėstęs keliomis terasų eilėmis. Per terasas galima keliauti lipant laiptukais ( labai naudinga pavalgius restorane 😂)) arba važiuoti taf-taf autobusiukais, kurie kursuoja ratu aplink vilas kas 15 min. Yra įvairių kambarių tipų : į sodą, į baseinus, į kitas vilas, su balkonais ir be jų. Mes gyvenome kambaryje su vaizdu į jūrą. Nerealus vaizdas atsiveria iš balkono, ypač ryte, tekant saulei, ir vakare, kai danguje matai daug žvaigždžių. Reikia pabrėžti, kad viešbutis yra labai tylus, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms ir šeimoms su vaikais, ir porelėms.

Kambarys įrengtas pakankamai gerai ir tvarkingai. Tvarkoma gerai. Minibaras pildomas pirmą kartą atvažiavus, o kitomis dienomis papildomas tik vanduo. Dar noriu pasakyti, jei turi problemą, reikia kalbėti. O viešbučio darbuotojai sprendžia tą problemą. Viešbučio teritorijoje nemažai baseinų, jei neklystu, tai 9. Dalis iš jų šildomi ( mums lankantis buvo 30 laipsnių ).

Labai patiko suaugusiems skirtas baseinas North 38 su jakuzi ir patogiais gultais, bei vandenyje esančiu baru su nuostabiu barmenu, neįkyria muzika , skambėjo pasauliniai hitai, tarp kurių ir mūsų Justinas Jarutis😍. Kaip smagu. Prie jūros yra du tiltukai ( vienas iš jų pontoninis), tarp kurių gali plaukioti (paviršinis plaukiojimas), ir stebėti povandeninį gyvenimą ir koralus. Prie kiekvieno tilto yra plūdurais atskirtas plotas, kuriame gali plaukti arba nardyti.

Mažiems vaikučiams pliaže pliuškenimuisi atskirtas plotas 2-3 metrai. Pliaže yra keli barai. Terasa aukščiau yra picerija ir blyninė. Dienos metu specialiai ėjome paragauti picų ir blynų. Pirštus galima apsilaižyti kaip skanu😜😜😜. Apie maistą galiu pasakyti : duodu 10 balų iš 10. Yra du restoranai :

Linah ir Dana. Linah randasi pirmame aukšte su išėjimu į lauką. Dana randasi antrame aukšte, jis skirtas suaugusiems ( galbūt tik jo dalis, kad nepameluočiau). Kiekvieną dieną skirtinga virtuvė : egiptiečių, meksikiečių, indiška, itališka. Maistas nerealus. Nėra tų košių ( marmaliūzų, neaišku iš ko), gryna mėsytė : jautiena ( ypač skani), vištiena, veršiena, antiena, kalakutiena. (Aišku ne visos kartu).

Mėsa ruošiama įvairiai : grilius, troškinta, kepta. Netgi valgėme bulvinius blynus ir labai skanią bulvių košę. Apie sriubas turiu pasakyti, tokių skanių nebuvau valgiusi. Ypač patiekalai patiko per egiptiečių vakarą. Vaikučiams yra atskiras maisto kampelis. Personalas paslaugus, neįsivaizduoju, kaip jie prisimena, kas ką užsisako, ir būtinai klausia, ar viskas gerai😃.

Apie animaciją nieko negaliu pasakyti. Porą kartų teko bendrauti su tokiais žiovaujančiais 🤔. Vakarinė programa nebloga : fakyrai, šokių vakarai. Vakarais registratūros antrame aukšte gyva muzika. O nuo 11 val. veikia naktinis klubas. Taigi norint pasilinksminti, rasi kur. Ir dar ką noriu pridurti, atvažiavę į svečius būkime geranoriški, dažniau šypsokimės, spauskime vieni kitiems rankams, nesvarbu, kas tas žmogus pagal pareigas. Ir viskas grįš tau atgal penkis kart daugiau.

Egiptiečiams labai patinka besišypsantys žmonės. Vadinasi jiems viskas gerai, jie laimingi.( Beje, grįžtančius atostogauti turistus, viešbutis įtraukia į klubą, dovanodami korteles su nuolaidomis). Gaila buvo išvažiuoti iš viešbučio, atsisveikinome su darbuotojais kaip su gerais draugais. Iki pasimatymo, iki

Jums gali patikti