VIEŠBUČIO TURKIJOJE LIMAK LIMRA RESORT 5* ATSILIEPIMAS!

LIMAK LIMRA RESORT 5* ATSILIEPIMAI!

Vykome spalio 2-9 dienomis su 12m ir 1m kūdikiu. Tai 4 kelionė, tai sudėtingiau vis rinktis,kai turi su kuo palyginti. Buvę:
Simena su club ( tobulas, mažas, jaukus. Įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio);
Delphin Botanic ( labai patiko,vaikams puikiai pritaikytas); Long Beach Resort ( tikrai geras, ypatingai dėl vaikų ir gerų kalnelių).

Pakilom apie 15h su Getjet oro linijomis. Viskas vyko sklandžiai. Išskyrus lagaminu nesaugojimas. O buvo naujas. Nusileidę ieškojome vežimo, pasirodo jie atiduodami kitur, oro uosto kitoje puseje.
Atvykus į viešbutį pasitiko malonus personalas. Buvo 21h, palydėjo į restoraną vakarienei. Lagaminus pristate į kambarį.
VIEŠBUTIS. Apgaulingas. Atrodo plotas didelis, bet ištikrųjų nėra jau toks didelis. Kas patogu, kad viskas vienoje vietoje. Remonto jau reikėtų. Nėra iš naujų. Daugiausia vokiečiai ir rusai. Lietuvių nėra daug. Personalas visas tikrai 10balų. Be galo linksmi,su šypsena veiduose, pakalbina, aptarnavimas tikrai geras!


KAMBARIAI. Gyvenome Family room, tokie 3 aukštų faini pastatai. Buvo 2 vonios,2 wc,2 kambariai. Tikrai tvarkingi ir tvarkomi kasdien.
MAISTAS. Na manau čia kaip ir visur. Jo gausybė  Tikrai ras visi ką pavalgyti. Daug mėsos patiekalų. Tiesa, turkiški desertai retai kada man patinka. Sušiai tik nepatiko,rūgštūs!
PROGRAMOS. Vyksta vaikams renginiai, programos,šokiai. Vaikų kambarys nepadarė gero įspūdžio.


Baseinai dideli, vaikučių erdvė tikrai ne kažką, nėra padaryta jokių čiuožyklėlių ir t.t.
Šalia daug parduotuvių,visko pilna. Važiavau iki odos parduotuvės 5min kelio,nuvežė nemokamai. Už gerą kainą nusipirkau 2 striukes. Sezono galas,puikios kainos.
Viešbutis nebuvo geriausias iš to kur buvę. Nei į vieną niekada negrįžčiau.,kad ir koks jis geras būtų. Viešbutį vertinčiau 7/10
Visko aprašyti neįmanoma. Gerų atostogų Turkijoje ♡♡♡

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai