Euphoria Palm Beach atsiliepimai

EUPHORIA PALM BEACH

Buvome spalio 17-24 dienomis. Kaina 986€ 2 žmonės. Viešbutis švarus, tvarkingas didele teritoriją, daug žalumos. Jaukus tvarkingas kambarys visas viešbutis kotedžu tipo. Tris baseinai du labai dideli vienas sektiek mažesnis, prie vieno ramu tilu sekančiame viksta veiksmas muziką įvairus užsiėmimai trečias vaikų

Personalas labai šiltas visi šypsosi aisku ir mes su vyrus jiems sipsojes už ju darba, manau ka pats skleidi to ir sulauki is kitu. Išėjus is viešbučio kelis kilometrus tęsiasi turgaviete. Nedidelis miestelis ar kaimelis Nezinau kaip geriau įvardinti. Aisku turguose labai kalbina,siūlo, bet jau buvome tam nusiteikia tai netrugde, patiko pasiderėti nuo 25€ iki 6€  Va kas nepatiko tai Tui darbuotoja palidejusi mus į viešbutį, kitai diena ji jau mus atakuoja ekskursijomis mes kai sakome pagalvosime ir pranešim sako ne šia minutę reikia apsispręsti.

Maistas, įvairus ir skanus. Niekada alkanas neliksi


nuo 8 iki 10 pusryčiai.
Nuo 12 iki 17 prie jūros kebabo mėsa, mėsainiai ir šiaip visokie užkandžiai.
Nuo 12 iki 14:30 pietus.
Nuo 12 iki 17 ledai, vafliai, karšti sumuštiniai, blynai ir taip pat kepa iš lavašų blynų keturių skonių.
Nuo 18:30 iki 20:30 vakarienė, pasitinka ir sveikina su šokiais bei muzika.
Nuo 23:30 iki 03:00 naktipiečiai.
Vaikams veiklos taip pat užtenka, užsiima. Kas antrą vakarą teatre tik jiems paruošta veikla, šokiai, yra animatoriai, vaikų aikštelė su čiuožyklom ir vaikų kambariu padaryta pavėsyje, kad tėvams nebūtų taip karšta šalia būti.
Prie baseino kas valanda užsiėmimai, renginiai, vaikšto 2 atsakingi asmenys, kurie užsiima su svečiais, juos palinksmina, bent jau prie mūsų visas atostogas sėdėjo, kiekvieną dieną.
Vakarinės programos taip pat geros, kas vakarą skirtinga.
Na švara iš 10,tai 8. Yra prie ko prikibti, bet stengiasi. Darbuotojų daug ir vaikšto ratu neatsisėde, renka šiukšles nuo stalų, wc valo tikrai kas puse h mažiausiai, nesu nuėjusi į purvina.
Darbuotojai, nuostabus. Neturiu priekaištų jokių. Kiekvieną rytą su šypsena pasitinka.
Alhoholis, geras, neskiestas. Kaip elgsis, taip pils. Visi arbatpiningius mėgsta už gerą kokteilį ar Red label viskį. Vynas skanus, alus taip pat ne 3 laispsniai.


Kambarius tvarkė kiekvieną dieną, priekaištų taip par nėra. Palikus dolerį kiekvieną dieną keisdavo rankšluoščius, šlapius pati nusikabindavo iš balkono.
Na jau papasakojau plačiai, kas dar domina, klauskit. 


Važiavau ilsėtis, o ne kabinėtis prie viežbučio kas jame blogai, tai į šį viežbutį tikrai sugrįšiu. Kartais net pagalvoju gal ir gerai, kad jis lietuvių nepamėgtas, nes pasirodo rusai labai faini ir geri žmones ir į šį viežbutį grįžta net po 5 kartą, o kiek lietuvių sutikau, tai labai jau susikaustę ir sau problemų ieškojo, o ne atostogavo.
P. S. Viežbutis turi savo naktinį klubą, kas nori pasišokti. Dirba nuo 00:00 iki 02:00,pasišokti tikrai pakanka. Jei dar neužtenka, visi į registratūrą, į restoraną pretesimo, ten alkoholis  24h per parą.
Internetas super valgykloje, prie baseino, teatre.
Teritorija labai graži, žaluma ir didelė.
Gultų nereikia užsiimti 6 ryto, rasi ir 10 ryto. Be to 3 baseina, tai prie kažkurio tikrai bus. 

Euphoria Palm beach pool

Jums gali patikti