Justiniano club Alanya viešbučio atsliepimai (Turkija)

Pastebėjau, kad mažai atsiliepimų apie Turkijos viešbutį kuris yra Alanijoje Justiniano club Alanya, tai dalinuosi įspūdžiais. Isėjomės 15d. birželio gale – liepos pradžioje. Buvau rusų forume skaičiusi, kad pasikeitus savininkams viešbutis labai pagerėjo ir nusprendėm pabandyti. Realybė pralenkė lūkesčius! Viešbučio teritorija didelė ir labai gerai sutvarkyta, daug žalumos, baseinų, prie kurių visada rasite laisvų gultų, prie jūros jų taip pat visada yra. Kambarį gavom „Jasmine” korpuse, buvo labai geras, ramioje vietoje. Minusas tik kad eiti į įkalnę, tai gal su mažais vaikais, ar sunkiai vaikštantiems būtų sunku. Kambarinės tvarko kambarius kasdien, nors arbatpinigių davėm ne kiekvieną dieną.
Animacija labai gera, tiek mažiems, tiek suaugusiems visą dieną yra ką veikti. Adnem tai išvis nerealus!
Maistas neblogas. Pavalgę tikrai liksite, gal tik trūko įvairesnio maisto, nors visko išragaut vis tiek ir per 15d. nesugebėjom. Dėl alkoholio nežinau, negėrėm.
Padavėjai labai malonūs. Ufuk galima filmuot kaip pavyzdį ir rodyt lietuviams padavėjams kavinėse, kaip reiktų dirbti!
Minusas – 80% rusų, tai viešbutis prisitaikęs prie jų. Daug rusiškos muzikos ir pan. Tačiau girtų, ar šiaip kokių „problemų” nemačiau.
Viešbutyje viskas apgalvota, sustyguota, kiekvienas atlieka savo darbą ir nėra jokių problemų.
Beje, jūra iškart gili.
Niekada negrįžtu 2k. į tą patį viešbutį, tačiau jei norite gero poilsio, o ne ieškoti kas blogai, turėsite puikias atostogas!
Tai nėra viešbutis išlepintiems 5* klientams, paukščių pieno nebus, tačiau geram poilsiui su šeima – rasite viską! Stiprios 4*!
Beje, pirkom per Adem ekskursijas po naktinę Alaniją, Sapaderės kanjoną, raftingą ir hamam. Pigu ir galiu rekomenduoti.
VAIKAMS:
 Yra patiems mažiausiems vaikams keli baseinai. Vienas didžiulis po dideliu skėčiu, kad saulė nesvilintų su kalneliais, beje, aplink jį padarytos geros poilsio vietos su gultais ir tėvams. Antras paprastas vaikiškas mažas baseinėlis. Gal ir dar kur yra. Teritorija didelė, gal ką praleidau. Beje, kiek mačiau, gerai dirba mini klubas. Vaikams ten linksma.
Yra geri kalneliai ir vyresniems. Ten ir suaugusiems įdomu.
Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai