Swandor Topkapi Palace atsiliepimai Turkija

Swandor logo

SWANDOR TOPKAPI PALACE

Sveiki. Mažai radau info apie šį viešbutį prieš važiuojant,todėl dabar,kai jau apsilankėm patys, galiu trumpai parašyt apie jį, kokie yra Swandor Topkapi Palace atsiliepimai.

Aplinka

Pats restoranas ir maisto pasirinkimas labai didelis tiek pusryčiams,tiek pietums,tiek vakarienei,todėl net ir išrankiausi ras ką pavalgyti.Tačiau tai tik pagrindinis restoranas. Be jo yra dar keli,į kuriuos galima užsukti jei nenori eit persirengt ar išdžiūti išlipęs iš baseino(tokių yra du ir vienas jų prie jūros).O šiaip maitinimas visą parą.

Teritorija irgi didelė,tikriausiai kaip ir visur tvarkinga.

Baseinas: jų yra keturi. Vienas didelis,kuris šildomas,vienas vaikų(jis nešildomas),o į kitus nebuvau kojos įkišus,tai nežinau

Kambariai erdvūs,tvarkomi kasdien,su mini baru,kasdien keičiami rankšluosčiai,pagalvių užvalkalai(nes nuo drėgnų raudonų plaukų vis likdavo dėmės🙄).

Pramogos

Barai: jų nesuskaičiavau net,nes vienas užsidaro,tai kitas atsidaro,bet jų mažiausiai 5.
Animatoriai: tiek dienos ,tiek vakaro programa įdomi. Vis koncertai,akrobatiniai šou,baseine kažkokie šou vyksta kasdien.

Vaikų programa nuo 20.30 iki 24.00 val ,bet vaikams yra atskira teritorija su vaikišku restoranu,žaidimų kambariu viduje,žaidimų aikštele lauke ir net miegamaisiais kambariais dienos miegeliui.
Paplūdimys: Gultai visi uždengti nuo saulės,bet juos galima pasitraukt ,jei yra norinčių pasikepint. Pats paplūdimys lengvas žvyriukas,bet įbridus truputį -smėliukas,todėl vandens batai nebūtini.Taip pat yra tiltas,ant kurio taipogi yra gultai,yra nusileidimai kopėčiomis į vandenį,kur galima paplaukioti ar pašokinėti.
Vandens čiuožyklos. Jų yra keletas,bet jos nerestauruotos kaip visas viešbutis,bet čiaužyti jomis tikrai netrukdo. Yra „Lazy river”,kuria plaukioja su padangomis.

Apibendrinimas

Interneto ryšys buvo tikrai geras,kuo labai stebėjomės,nes daugumoje viešbučių būna silpnokas ryšys. Vietomis jis nutrūksta,nes kaip minėjau teritorija ne maža,bet kambary ar prie baseino signalas tikrai stiprus.
Ir labiausiai visiems rūpimas klausimasPublika:sutikome daugiausiai rusų,buvo ir anglų ir lietuvių,tačiau mažai.Mums asmeniškai netrukdo ilsėtis žmonių tautybės.

O jei dar trumpiau,tai puiki vieta poilsiui su daug daug pliusų ir nei vieno minuso.Swandor Topkapi Palace atsiliepimai iš mūsų pusės tikrai yra geri.
P.S.: Pridedu keletą nuotraukų,bet savaime suprantama,kad tikrovės jomis neperteiksi. Tad jei kas pasirinkot,ar dar tik rinksitės šį viešbutį,tai gailėtis neteks.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai