Kirman Arycanda De Luxe atsiliepimai Turkija

turkija

Kirman Arycanda De Luxe atsiliepimai

Šiandien norime pasidalinti Justinos įspūdžiais apie   Kirman Arycanda De Luxe atsiliepimai, Kadangi daugi informacijos apie šį viešbutį lietuvių kalba nepavyko rasti, tai dalinamės Justinos komentaru ir norime nuoširdžiai padėkoti jai už skirtą laiką. O dabar skaitom ir mintimis iškarto keliaujame į Turkiją.

Teritorija ir aplinka

turkija

Taigi, viešbučio teritorija nėra labai didelė, tačiau nėra ir maža. Joje puikuojasi keletas baseinų, kurių gyliai yra 1,50 m ir 1,30 m. Taip pat yra negilus baseinas tik mažiems vaikučiams ir baseinas su vandens kalneliais ūgtelėjusiems vaikams. Gultų šalia baseinų pakanka visiems, tik po pietų jau mažesnis pasirinkimas. GALIMA NAUDOTIS ŠALIA ESANČIO KIRMAN LEODYKIA VIEŠBUČIO TERITORIJA. Dienos metu baseinuose organizuojami vandens žaidimai ir mankštos, o jei vandens užsiėmimai netenkina, galima išmokti šokti, užsiimti joga netoliese esančioje lauko salėje ar išbandyti taiklumą kasdieniuose dartų čempionatuose. Teritorijoje 3 lauko barai, alkoholis vietinis ir importinis, pasirinkimas kokteilių ir gėrimų didžiulis, tad paprašius kokteilio ne iš meniu, be problemų paruošia pagal užgaidas.
Tik dienos metu dirba ne tokie patyrę barmenai, kaip vakare, tad ypatingų kokteilių, kurie neįeina į meniu, reikėtų tikėtis labiau į vakarą. Puikus disko baras su trankia muzika, kur vakarėlis vyksta nuo 22.30 iki 00.00. Lobby vyksta gyvos muzikos vakarai.

Maitinimas Kirman Arycanda De Luxe atsiliepimai

Maistas skanus, vakarienės pasirinkimas didelis, pusryčių ir pietų vidutinis. Pietus galima valgyti ne tik pagrindiniame restorane, bet ir maisto korte šalia pagrindinio baseino. Keletą vakarų, buvo patiekiamos jūros gerybės, krabai, austrės, krevetės ir t.t. Taip pat buvo sušių vakaras (skonis nelabai, į ryžius padauginta acto). Yra keturi a la carte restoranai, vienas apsilankymas nemokamas. Mes pasirinkom azijos virtuvę, tai maistas buvo labai vidutiniškas, pagrindiniame restorane valgėme žymiai skaniau.
Jūros pakrantė smulkaus žvyro, įėjimas į jūrą su didesniais akmenukais, gultų šalia jūros rasit bet kada atėję.
Animacija vidutinė.
Personalas puikus, viešbutis švarus ir tvarkingas, publika pagrinde vokiečiai, rusai ir turkai, didžioji dalis su vaikais, visi mandagūs ir kultūringi. Atostogos buvo puikios. Rekomenduoju!
Kas supranta rusiškai – video turas:
Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai