Apie Saphir Resort & SPA 5*

Apie Saphir Resort & SPA 5*. Keliavome 04.21-28. Viešbutis tikrai paliko gerą įspūdį. Trumpai apie viską:

TERITORIJA. Teritorija vidutinio dydžio, gan glausta, bet tuo pačiu viskas labai strategiškai gerai išdėliota. Aplinka labai prižiūrima, puoselėjamas sodas. Šiuo metu kaip tik rožių žydėjimo metas, tad kvapas sode tiesiog pasaka 

REGISTRATŪRA. Tik atvykus pasitiko draugiškas personalas. Angliškai pasitikusi moteris nelabai suprato, bet tėvai su ja susikalbėjo rusiškai, o po to prisijungė vyras mokantis ir angliškai. Kaip ir buvo minėta ankščiau, jei darbuotojas tavęs nesupranta, tai tikrai pakvies tą, kuris supras. Kambarius atvykus gavome po 15-20 min, nors buvo dar tik 12 valanda dienos  Jei jie turi paruoštus kambarius, tikrai nevers Jūsų laukti iki 14 val. Saphir resort & spa atsiliepimai visada maloniai stebina.

Aplinka ir aptarnavimas

KAMBARIAI. Kambariai pakankamai erdvūs. Standartiniame kambaryje dviems vietos tikrai užtektinai. Mini baras nemokamas (gaivieji gėrimai atvykimo diena, vanduo pildomas kasdien). Seifas taip pat nemokamas. Jei domina televizija, tai rodo angliškus, vokiškus ir rusiškus kanalus. Lovos patogios, patalynę pakeičia 3-4 kartus per savaitę. Kambarinės malonios, visad sveikinasi, šypsosi.

RANKŠLUOSČIAI. Ankščiau rašė, kad rankšluosčiai už užstatą, o dabar jau duoda korteles ir jokio užstato nereikia. Paplūdimio rankšluosčius galite pasiimti SPA zonoje.

PAPLŪDIMYS. Paplūdimyje vietos yra pakankamai. Tikrai turėkite šlepetes ar maudymosi batus, nes akmenukais vaikščiot basomis kojomis sunku  , nes prie jūros saulė labai kaitina.

Maitinimas

BARAI IR RESTORANAS. Man ir mano šeimai patiko tiek maistas, tiek gėrimai. Meniu kas dieną vis kažkuo nauju pasipildydavo ar pasikeisdavo. Pusryčiai nuo 7 iki 11 val, tad ir miegaliai spėdavo pavalgyti. O jau 12:30 prasidėdavo pietūs. Vakarienė 19-21 val. Būtinai siūlau išbandyti paplūdimio kavinę/barą, kuris dirba iki 16:30. Ten labai skanios picos, makaronai, blyneliai ir vafliai. Užkandžių bare taip pat rasite ką skaniai suvalgyti. Jis yra visai šalia baseino, tad jei nesinorės eiti toli nuo gulto, tai jis kaip tik Jums 

ORAI. Viena aktualiausių temų. Manau su oru mums labai pasisekė. Visą savaitę nelijo, kepino saulutė. Vakare lauke reikėjo megztinio, bet jau paskutinį vakarą buvo šilta ir be jo  Jaučiasi, kad dienos ir vakarai vis šiltėja.

Pramogos atsiliepimai

PRAMOGOS. Viešbučio teritorijoje tikrai aktyviai dirba animatoriai. Man labai patiko, kad jie nėra priekabūs. Pasiūlo, tu atsisakai ir jie tavęs nevargina įkalbinėjimais. Taip pat ir SPA zonoje, niekas man grūste negrūdo masažų. Vakarais vyksta pramoginiai renginiai: nuo bingo, karaoke, disko iki Turkiškos nakties ir kitų muzikinių pasirodymų. Animatoriai labai užsiima su vaikais, tad tėveliai gali pailsėti. Netrūko ir sportinių užsiėmimų.

WI-FI. Nors per atostogas reikia ilsėtis, bet visiems aktualu kaip su tuo internetu. FB lygyje, tai viskas gerai, bet kitus internetinius puslapius ne visada kraudavo gerai. Viena dieną veikdavo blogiau, kitą geriau. Prie jūros nelabai traukdavo.

KELIAUTOJAI. Viešbutyje daugiausia vokiečių turistų. Taip pat buvo keletas rusų ir lietuvių šeimų. Aš nepajaučiau, kad vokiečiai būtų kažkaip ypatingiau išskirti. Personalas su visais buvo vienodai paslaugus ir draugiškas.
Bendras įspūdis tikrai geras. Viešbutis jaukus, gražus, tvarkingas. Mielai čia grįžčiau vėl. Rekomenduočiau viešbutį poroms ir šeimoms su mažais vaikais. Tikiuosi informacija bus naudinga. Tokie musu saphir resort & spa atsiliepimai.

Daugiau naudingos informacijos apie viesbuti rasite: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=fDpEwTi3gWw

https://www.youtube.com/watch?v=fDpEwTi3gWw

Jums gali patikti