Akka Alinda atsiliepimai Turkija

Akka Alinda atsiliepimai

AKKA ALINDA 5* ☀️

Aprašysime kokie buvo Akka Alinda atsiliepimai

Aplinka

TERITORIJA IR VEIKLOS – pati viešbučio teritorija nėra labai didelė, tačiau tikrai tvarkinga, graži, itin žalia, švari, personalas greitai viską sutvarko. Teritorijoje viskuo pasirūpinta nuo A iki Z. Baseinas, barai, restoranas. Yra 1 vidinis baseinas, vandens kalneliai (tiesa, tik 3). Taip pat, įsikūrusios kelios parduotuvėlės.

Dėl gultų prie jūros, baseino – laisvų visuomet yra.

NUMERIAI – gyvenome Standard numeryje pagrindiniame pastate. Numeris nėra labai erdvus. Balkonas nėra didelis (su vaizdu į kiemą, jūrą).

Numeriai tvarkomi labai puikiai. Išvalomos grindys, paklojamos lovos, pakeičiami rankšluosčiai ir patalynė, papildomas mini baras. Mini baras pildomas kasdien gaiviaisiais gazuotais gėrimais, šalta arbata, sultimis, alumi ir užkandžiais.

Maitinimas

MAISTAS IR GĖRIMAI – vienas pagrindinis restoranas, keli barai. 2 a la carte restoranai – international ir žuvies. Restoranai kainuoja 5€/asm. Buvome tik žuvies. Tikrai verta.

Visur maistas labai labai skanus ir itin įvairus. Kiekvieną dieną galima rasti kažką naujo ir ypatingo. Beveik kasdien vakarienės metu buvo keičiamos virtuvės: italų, japonų.
Dėl gėrimų – visi gaivieji gėrimai ir vanduo pasiekiami visą dieną prie baseino, paplūdimyje ir visur vakarais. Šviežiai spaustos sultys visą dieną mokamos (pusryčių metu nemokamai gali gauti šviežiai spaustų apelsinų sulčių).
Dėl alkoholio – visi importiniai alkoholiniai gėrimai. Tikrai didelis pasirinkimas.
Dėl kavos – teritorijoje įsikūrusi kavinukė, kurioje tiekiama kava pradedant nuo paprasčiausio espresso iki įmantriausios šaltos kavos su begalybę sirupų, padažų ir pan.

Pramogos

ANIMACIJA – animacija tikrai labai aktyvi. Visą dieną vyksta įvairos veiklos: mankšta, vandens aerobika, šaudymas, paplūdimio tinklinis, zumba. Kiekvieną vakarą mini disco vaikams, vakaro pasirodymas – cirkas, šokiai, akrobatika. Taip pat, bingo, karaoke. Po to gyva muzika.

WI-FI RYŠYS – labai geras. Visoje teritorijoje, numeriuose, paplūdimyje.

SVEČIAI – pagrindiniai viešbučio svečiai – rusakalbiai. Taip pat, sutikome daug lietuvių. Teko išgirsti ir vokiečių, britų, latvių.

ŠALIA VIEŠBUČIO – šalia viešbučio tikrai nemažai įvairiausių parduotuvėlių.

Apibendrinus: į šį viešbutį antrą kartą tikrai važiuočiau ir rekomenduočiau kitiems. Manau, kad jis tinkamas tiek šeimoms su vaikais, tiek poroms, tiek galbūt ir tiems, kurie keliauja vieni.

Video turas https://www.youtube.com/watch?v=C8oL_ypo0VI

Daugiau viešbučių aprašymų: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Akka Alinda atsiliepimai Akka Alinda baseinas Akka Alinda jūra

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai