Gural Premier Belek viešbutis

By admin No comments

Gural Premier Belek

Tikrai rekomenduoju! Ypač su vaikais 👍🏻 buvo daugybė šeimų su važais vaikučiais. Didžiūlė teritorija, labai žalia, prižiūrėta, laksto povai, matėm ežiuką ir vėžlį ) viešbutis yra vilų tipo. Tokiam buvom pirmą kartą. Vilos labai gražios baltos, visos apšviestos nakti, tarp ju yra “gatvelės”, kuriomis vaikščuoti su vėžimėlių labai gera 🙂

Noriu ypatingai pabrėžti, kad švara NEPRIEKAIŠTINGA! Visą dieną daugybė darbuotojų valo, šluoja, tuština šiukšliadėžes, ir net lygina smėlį 😀 apie jokias šiukšles, nuorukas ar plastikines stiklines papludimyje net kalbos būti negali! Ant kiekvieno kampo dezinfekcinis tirpalas rankoms 🙂 tualetai blizga ir kvepia.


Vaikų klubas irgi puikus, užtverta didelė vaikų aikštelė, iš kurios neišeis joks vaikas be pastebėjimo. Viduj didelės laipynės, maži tualetukai vaikams, žindymo kambarys, kuriame yra ir sauskelnių, ir dar kambariai padalinti pagal vaikų amžių.

Maisto sakyčiau ne daug (Delphin viešbučiuose tikrai buvo žymiai daugiau visko), bet viskas skanu.
Gultų daug ir jie tokie faini 🙂 papludimyje tai dideles minkštos “lovos”, sakyčiau, prie baseino irgi pinti, patogūs (jokių plastikinių baltų su čiužiniais).
Rankšluoščių išdavimo punktų daug, jokių kortelių, gali imti kiek nori kartų per dieną.
Gėrimai bare BET KOKIE importiniai ir jokių turkiškų analogų (išskyrus šampaną ir vyną, kuris yra labai skanus).


Viešbutyje yra didžiulis akvaparkas, su daug čiuožyklų, baseinų, upe, ir “balute” mažyliams, kur ant dugno yra smėlis. Nepasinaudojom šia paslauga, nes vanduo buvo labai šaltas


ORAS. Na čia ne apie viešbutį 😀 balandį i Turkiją važiavom pirmą ir paskutinį kartą! Maudytis niekur negalėjome, išskyrus šildomą baseiną, o išlipus iš jo buvo baisiai šalta. Vakarais visada su striukėm, o kartais vaikai ir su kepurėm buvo. Taigi daugiau balandį nevažiuosime.
Viešbutį tikrai rekomenduoju! 🙂

Taip pat aplankėme The Land of Legends, jis ten visai arti. Važiavom su taxi 🙂

#guralpremierbelek

Parašykite komentarą