Royal Albatros Moderna Šarm el Šeikas atsiliepimai

moderna kiemas

 Albatros moderna atsiliepimai

Apie viską nuo pradžių. Aptarsiu kokie buvo mūsų Albatros moderna atsiliepimai

Nuo oro uosto vykome max 10-15min,taigi visai netoli.

Viešbutyje pasitiko jauki, stilingais baldais apstatyta, kvepianti ir žydinčiom gėlėm papuošta registratūra.padavem pasus ir keliavom pietauti, po to jau vežė autobusiuku į kambarį. Pinigų nedejome. Gavome vilą prie jūros, tiesa be vaizdo į jūrą, nes prieš porą dienų buvo pastatyta palapinė Naujiems metams.

Kambarys didelis, jaukus, su dideliu dušu, be vonios. Netrūko tikrai nieko, tik palyginom su White beach, kad ten buvo ir fantos, colos, Sprite, vandens, o čia tik vandens, taip pat nebuvo vonios ir chalatų, o ten buvo.

Maitinimas

Restoranų, kuriuose valgyt galima yra daug, tačiau iš principo visuose daug maž maistas vienodas, na aišku Italų restoranas savo spec meniu turėjo, taip pat žuvies restoranas. Maisto tikrai užteko, tikrai skanu, jokių priekaištų.

Pusryčiai kas ryt vienodi, bet mums viskas buvo liuks. Buvo pora vietų, kur grilino, bet vėlgi lyginant su Albatros White Beach, aname žymiai daugiu buvo grilinamu patiekalų. Bet asmeniškai man tikrai visko užteko. Vietų restoranuose pilna per kelias dienas atsirenka savo pastovią vietą, pardavėją ir tada viskas klojasi dar geriau:) praktiškai prie kiekvieno baseino yra po barą. Jei neturi,, draugo,, barmeno, tai gali vaikščiot iki negalėjimo prie baro ir pilstys į 100ml talpos stiklinės plastikinės. O kai turi drauga, tada viską gauni tiesiai prie baseino, iš stiklinių taurių ir gėrimus tikrai gerus.

Arbatos negailėjom, juk ir Lt į barus nuėję paliekam visada…tiesa, yra ir ledų baras, taip pat Ale karte mokamas, į jį neejom, nerealus mochito sporto bare, buvom ir irish pub, Lt dainų užsiprašėm dj

Aplinka

Baseinai-artimiausias nuo restoranų didelis, ne šildomas gilus, toliau vaikučių mažiukui su mini kalneliais, šiltų vand, toliau negilus su didesniais kalneliais ir paskutinis aktyvus baseinas su 2 Ale dziakuzi, šiltas, ten vykdavo pramogos visos.yra baseinas dar vidiniame kiemelyje šalia azij restorano šaltas ir dar 1 mini iš vis uždarą kieme, yra ir baseinas su rimtais vand kalneliais, kur čiuožinėti gali didesni vaikai, suaugę, o mažiukai nebent su tėvais..

Jūra sekli, bet yra tiltas gal 800m,nzn tiksliai, su 4 lyg ar 3 sustojimų aikštelėm.as maudziaus nuo pirmos, nes plaukt nemoku:) vanduo l šiltas, bet vėjas kosmosas. Vertė iš kojų.

Apibendrinimas

Kas narde koralai sakė ne ypatingi, toliau paeje grazrsniu matė, prie Barcelo.Kambarius tvarkė gerai.
Animatoriai man visai patiko. Ypač mr. Palanga:) sugalvojom pavadinimą jam. Fainuolis toks. Vakarais būdavo mini disco, po to prie restoranų arčiau gyvai dainuodavo, Ale Palangos Basanaviciaus g:), o toliau prie jūros terasoje vykdavo pasirodymai šokių įvairūs, po to tie dalykai, kur kaip aš sakau skonio reikalas.. Mr mis rinkimai ir t. T.
Trumpai tiek:) vėjai žiaurūs.. Uodų 0,net mano donoro vyro nesugraužė, tai reiškia viskas liuks:
Bendrai paemus-patiko, tokie mūsų Royal Albatros Moderna atsiliepimai.

Video turas aplink viešbutį: https://www.youtube.com/watch?v=0UuiCiciFSo

Daugiau atsiliepimų apie viešbučius: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

moderna papludimys moderna kambarys Moderna kiemas 2

Jums gali patikti