Barcelo Tiran Sharm atsiliepimai Egiptas

Barcelo Tiran sharm

Barcelo Tiran Sharm atsiliepimai

Atostogom praėjus ir įspūdžiam nusistovėjus galiu pasidalinti savo patirtimi. Buvome Sharm El Sheikhe, viešbutyje Barcelo Tiran Sharm. Tiesą pasakius, viešbutis man labai patiko.

Personalas ir Aplinka

Pradedant nuo personalo ir baigiant viskuo kitu. Personalas paslaugus, draugiškas, padedantis jei reikia. Visi išlikdavo draugiški net jei nepalieki arbatos. Kambariai: mes turėjome deluxe room, kuris turi savo nuosavą baseiną.

Baseinas nešildomas, vanduo šiek tiek šaltokas bet pats tas atsigaivinimui. Labai patiko tai, kad tu jautiesi labiau atskirai nuo viso viešbučio šurmulio ir bendru kambarių, nes atrodo, kad turi savo nuosavą atskirą terasą. Kiekvienas toks kambarys su savo baseinu turi savo nuosavus gultus, todėl galima nekovoti dėl jų prie baseino. O iš šių kambarių iškart priešais jūrą, todėl paplūdimio gultais irgi galima buvo nesinaudoti.

Kambarys didelis, didelė lova (tiesa gavom dvi atskiras, bet susitumėm jas) dar yra sofa, staliukas, televizorius. Taip pat tra virdulys, puodeliai kava ir arbata. Vonia didelė. Kambariui 10 balų. Teritorija: man patiko, kad yra daug žalumos. Teritorija nepasakyčiau, kad iš didžiausių, bet ir ne pati mažiausia.

Didelis baseinas yra, prie baseino barai, baseino viduje yra galimybė priplaukti prie baro. Yra lauko kavinė, kur dienom nuo 12 iki 17h galima pavalgyti burgerių, picų, hot dogų. Iškart šalia yra baras, kur gamina kokteilius, pieno kokteilius, nealkoholinius kokteilius, yra alaus ir tt.

Veikia iki saulėlydžio. Tada yra pagrindinis restoranas. Taip pat yra baras prie reception, dirbo jis iki 24h. Ten taip pat kokteiliai, kava, alus, alkoholiniai gėrimai ir tt. Vakarais duodavo po mažą čipsų pakelį prie alaus  maistas: turėjom viskas iskaičiuota maitinimo tipą. Barcelo Tiran Sharm atsiliepimai apie maista super!

Maitinimas

Pusryčiai (7:00-10:00). Standartiškai tai kiaušinienė (kuri buvo šiaip labai skani) šviežiai kepti kruasanai, džemai, blyneliai su šokoladu, dešros, sūriai, galima buvo pasidaryti tostų. Kadangi pusryčiuose buvau tik du kartus tai visko gal ir nemačiau

Pietūs (13:00-15:00). Na asortimentas šiaip didelis, bet galiausiai jau nieko nesinori. Bet maisto daug, jis skanus. Buvo steikai, kepta žuvis, tunas keptas, liulia kebabai, kepta jautiena ir tt. Buvo pizza station kur kepdavo picas. Tada visada buvo makaronai, galima buvo paprašyt kad gamintų su įvairiais padažais. Sriubos skanios, įvairios. Daug bandelių. Bulvės keptos buvo labai skanios (o paskutinėm dienom prie jų norėjosi tik šaltibarščių . Desertų daug, iš vaisių bananai, kriaušės, melionas, figos.

Salotų stalas irgi gan didelis, daug padažų. Vakarienė (18:30-21:30). Panašiai kaip pietūs tik keisdavosi mėsa. Maisto užteko, jis skanus.
Veikla, animatoriai: vykdavo vakariniai renginiai 21:30.

Pramogos

Kiekvieną dieną buvo skirtinga tema ir programa. Vyko prie baseino, prie jūros, amfiteatre. Visai nieko, vaikščiojom pasižiūrėt.

Šalia viešbučio yra pora parduotuvių, bet apsimoka paeit toliau nes ten yra lastrada mall (tai toks kaip turgelis ar kažkas panašaus) , taip pat galima su taxi nuvažiuot iki soho square.
Pačiam viešbučiui duodu 8/10. Visada yra kur tobulėt, bet šiaip jame tikrai viskas labai labai fainai. Bacelo Tiran Sharm yra keliautojų subjektyvi nuomonė.

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=N_b-DUWAO9M

Daugiau Egipto viešbučių rasite čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Barcelo langas Barcelo kambarys Barcelo lieptas Barcelo

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai