Sea gull Beach resort atsiliepimai Hurgada Egiptas

seagull hurgada

Atostogos Seagull beach resort

2018 metų gruodžio 1-7 dienomis buvome Hurgadoje viešbutyje Seagull Beach resort , čia aprašysiu kokie buvo mūsų sea gull beach resort atsiliepimai

Aplinka atsiliepimai

Teritorija: Viešbutis yra įsikūręs Hurgados centre, tad aplink yra pilna kavinių, parduotuvėlių ir t.t. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį, kad esate Egipte ir vietinių akimis esate „vaikščiojanti piniginė” ir visur kviesis apžiūrėti, ar paragauti prekes, ir jeigu nors kiek sudvėjojate atsisakyti prasidės ilgi pasakojimai ir įkalbinėjimai. Asmeniškai aš kartais net nuperku kokią smulkmeną už 1-2 dolerius, kad tik duotų ramybę .

Viešbutis yra sujungtas iš dviejų. Yra senasis ir naujasis korpusai, galite vaikščioti po visas teritorijas bei naudotis kavinėmis. Yra Ala-carte restoranas, kurį galite  pabandyti vieną kartą nemokamai, tačiau reikia išankstinės rezervacijos. Besiregistruojant į viešbutį gavome atskiras lovas, ir vaizdas į gatvės pusę, prie sienos ūžė ventiliatoriai.

Tačiau sugalvojome surizikuoti, nuėjus į administraciją, paprašius pakeisti kambarį papildomai įdėjom arbatpinigių 10 dolerių, na ir ką gi iškarto atsirado be papildomo mokęsčio VIP apartamentai su vaizdu į baseiną ir t.t.

Maitinimas bei pramogos

Maitinimas: Pasirinkimas didelis, netgi įnoringa mergina gali ten rasti ką suvalgyti. Gėrimai užkandžiai viskas taip pat pasirodė liuks, stipriųjų gėrimų neteko paragauti.  Visada galima nusipirkti šviežiai spaustų sulčių, įvairių vaisių kokteilių, kuriuos nešioja tiek paplūdimyje, tiek restoranuose.

Vakarinės programos ir animatoriai labai stiprūs, įspūdingi ugnies šou pasirodymai. Profesionaliai kalba anglų rusų vokiečių kalbomis, užsiėmimai vykdavo kas vakarą, tad jų labai laukdavome.

Buvo tik vienas didelis šildomas baseinas, tad daugiausia laiko praleidome ten.

Apibendrinimas ir kainos atsiliepimai

Nerekomenduojame prekes kaip tapkės, kremas nuo įdegio ar panašiai pirkti viešbučio parduotuvėje, išėjus į gatve tas pačias prekes galite nusipirkti daug kartų pigiau. Kaip pvz galime paimti tapkes per pirštą už kurias prašė 24 dolerius, pas gatvės prekeivį nusipirkome už 5 dolerius. Šalia yra fiksuotų kainų parduotuvė Kleopatra, tačiau geresnes kainas radome Ramsis parduotuvėje kuri yra ant kampo.

Vykome per kidy tour, paskutinė minutė pas juos skaitosi savaitė prieš skrydį. Sumokėjome 320 eur + viza žmogui, tad didelio stebuklo iš viešbučio nesitikėjome, tačiau drąsiai rekomenduočiau jį rinktis. Tačiau kaina turėtų būti max 500 eur, daugiau mokėti jau tikrai neverta. Ekskursijas pirkome per agentūrą, aplankėme Luksorą ir Giftūno salą.

Sea gull beach resort atsiliepimai internete yra labai įvairūs, suprantama kodėl. Jeigu už viešbutį būtume mokėją 600+ eurų, taip pat nebūtume patenkinti, na tačiau už gerą kainą galite drąsiai lėkti.

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=LePUDVC6wVQ

Kiti viešbučiai Egipte: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

seagull kiemas

Jums gali patikti