Strand taba heights beach & golf resort Taba

Vakar grįžom iš Tabos, Strand taba heights beach & golf resort viešbučio su geriausiais įspūdžiais.

Skridom su Itaka tiesiai į Tabą, tad iki viešbučio ~1val. kelio. Autobusus lydi policija. Pravažiuoja kelis punktus, kur budi ginkluota apsauga.

Kambariuose seifai nemokami.

Viešbutyje maistas labai skanus, visada yra vištienos, jautienos, žuvies. Iš jūros gėrybių – kartą kalmarų žiedai ir sriuba su krevetėmis.
Kokteiliai skanūs, vynas ir alus taip pat patiko.

Aptarnaujantis personalas labai malonus, jei dar duodi dolerį išvis jaučiasi labai dėkingi.

Baseinai buvo labai šalti, tad maudėmės jūroje. Yra labai mažas rifas, bet nepatingėjus paeiti į kairę pro kitus viešbučius yra 3 tilteliai ir ten rifai didesni ir gražesni. Prie paskutinio tiltelio prasideda kalnai, lipom ant jų – vaizdas labai gražus, bet apačioj pradėjo švilpti apsauginis ir liepė nulipti. Nusprendėm, kad dėl saugumo.

Paplūdimyje už 5$ galite pajodinėti kupranugariu. Baltas daug draugiškesnis, jį ir pašerti galite palmes lapu ar bandele iš restorano.
Prie baro lauke dar galite kojoms žuvyčių pedikiūrą pasidaryti. Mokėjom po 5$, labai draugiškas ir neįkyrus Ali, kuris šią paslaugą teikia.

Pirkom masažus SPA centre. Turėjo trukti valandą, bet neužtruko nė pusvalandžio. Mus su drauge masažavo moteris, tai vos nenusuko sprando, o veidą pamakalavo visu delnu. Vėliau personalas klausė ar turim kokių pastabų dėl viešbučio, tai kai papasakojom įspūdžius abi gavom hamam ir po puikų masažą nemokamai, kad tik būtų geras atsiliepimas iš mūsų. Tad jei norit masažuotis, prašykit Zidan, va tada bus kokybiškas masažas.

Visi labai suinteresuoti, kad klientas liktų patenkintas ir viešbutis gautų gerą atsiliepimą, tad bet kokias problemas labai stengiasi padėti išspręsti.

p.s. kriauklyčių parsivežiau pora saujų lagamine, niekam ten nebuvo tai įdomu, pas nieką nežiūrėjo.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai