Jaz Mirabel Beach Resort atsiliepimai

Jaz Mirabel Beach Resort

Buvome 2019-02 mėn. Pagrinde visos dienos buvo vėjuotos,  oras Egipte buvo apie +22, kai kuriomis dienomis buvo ir iki +26. Ant saulutės tikrai pakankamai šilta, degintis tikrai galima, bet kas mėgsta pagulėti pavėsyje, tai tikrai šaltoka. Vakarai vėsūs, vėjuoti, kartais užtekdavo plonos striukytės, kartais reikdavo ir kelnių ir šaliko. Jei rinkčiausi kitą kartą, tai tikrai nesirinktume vasario mėnesio. Yra du šildomi baseinai, vanduo pakankamai šiltas, bet iš jo išlipti tai yra iššūkis. Čia bus aptarti visi bendrai Jaz Mirabel Beach Resort atsiliepimai

KAMBARIAI

Atvykome apie 13val,kambariai jau buvo paruošti, bet kadangi buvom Lietuvoje užsisakę PROMO kambarius iškart norėjome juos pasikeisti į SUPERIOR tipo, tai teko šiek tiek palaukti, laukimas neprailgo, nes mus pasitiko labai malonus personalas iškart atnešė atvykimo gėrimų ir visko ko pageidavome.

Taigi už SUPERIOR tipo kambarį su vaizdu į baseinus, bei sodą mūsų paprašė 90eur priemokos už 9 nakvynes, nusiderėjome iki 50eur. Kambarys buvo erdvus, tvarkingas, galbūt jau reikalaujantis šiokio tokio remonto, bet nėra ko norėti viešbutis jau nebe naujas. Mums buvo svarbu, kad švaru.

Kambaryje kasdien paliekami du buteliai vandens ir gaivaus gėrimo butelis nemokamai, šaldytuve yra mini baras, kuris yra mokamas, kainos surašytos, tačiau net ir pasinaudojus juo išsiregistruojant mums nieko nereikėjo mokėti, tai tikriausiai kažko nesužiūrėjo, arba mūsų kambarinės, kuriam visada palikdavom arbatpinigių ne pažymėjo, kad baras pratuštintas 😄😄

Kambarys buvo tvarkomas tikrai puikiai, visada ant lovos rasdavom rankšluoščių meno ir gyvų gėlių žiedų, net kosmetiką išdeliodavo pagal dydį ir spalvą. Labai patiko didelis, erdvus ir uždaras nuo kaimynų balkonas.

Kambariai buvo maždaug per vidurį tarp reception ir jūros, tai buvo pakankamai triukšminga dienos metu, nes visai šalia vyksta visa dienos animacija, groja muzika ir pan. Tai turėkit omenyje kas vyksta su vaikais, kurie mėgsta pietų miegelio pamiegoti, nes triukšmas tikrai didelis.

PERSONALAS

Aukščiausias paslaugumo lygis 😄 visi malonūs, neleidžia net kavos patiems prie staliuko atsinešti. Išėjus is viešbučio kitoje gatvės pusėj yra parduotuvėlės, tai kai eidavom link jų tai visada pasiūlydavo pavežti iki teritorijos galo su tom mašinytėm golfo kur lagaminus vežioja.

Apsauginių labai daug, jei tik pamato po vakarėlio sunkiai einantį žmogelį, tuoj pasiūlo parvesti iki kambario, vienam iš mūsų kompanijos teko pasinaudoti šia paslaugėle 😀 atėjus į terasą prie lobby baro, užtenka atsisėsti ir jau prieina padavėjas paklausti ko norėtume, aišku visada palikdavom arbatpinigių, nežinau kaip būtų, jeigu jų neduotum. Paslaugų siūlytojai ir parduotuvių pardavėjai tikrai neįkyrūs, jei pasakai nereikia, tai ir nelenda per daug į akis.

MAISTAS IR GĖRIMAI

Na čia jau skonio reikalas, kas vienam patinka, tas kitam gali visai nepatikti. Pusryčiai man pasirodė skurdoki ir po dviejų dienų į juos visai neidavom, jei nespėji į pusryčius tai kaip ir belieka laukti pietų, nes daugiau nelabai ko ir yra. Pietūs prasideda jau 12 ar 12.30val tai kas ilgai miega tai nėr bėdos.

Per pietus maisto jau gausesnis pasirinkimas, visada kažką kepa lauke ant griliaus, visada yra vištienos, jautienos ir žuvies įvairiom formom, kepta, troškinta, grilinta, virta.. Žodžiu maistas mums buvo labai skanus, ką ragavom niekas bepasirodė neskanu, pasirinkimo gal ne kalnai, bet viskas skanu ir gražiai patiekta, yra restoranas tik suaugusiems be vaikų, tai ten visada ir valgydavom. Ten daug ramiau ir elegantiškiau viskas, visur švaru, niekur nepritaškyta, stalai visada švarūs, ištisai keičiami maisto padėklai, kad negulėtų pustuščiai.

Bendram restorane viskas kiek paprasčiau, bet maistas ir ten ir ten vienodas. Vakarienės metu visada budavo bent vienas ypatingas patiekalas, kasdien vis kitas, vieną kartą jūros gėrybės, kitą kartą kalakutas, lašišos pyragas, keptas tunas ir panašiai. Patiko, kad visur švara, tvarka, visi su pirštinėmis dirba, tvarkingai. Stalus ištisai nurenka, nespėji pakilt nuo stalo, o jis jau švarus ☺️ Gėrimai vietiniai, bet tikrai neblogi, bent mūsų skoniui.. Kokteiliai nerealiai skanūs, labai gražiai patiekiami. Gėrimai tikrai neatrodo, kad būtų skiesti.

Lobby baras dirba pilnai visą parą, mėgstantiems ilgiau pavakaroti. Prie baseinų gėrimus tai pat nešioja padavėjai, aišku jeigu gauna arbatpinigių 😄 visą dieną galima gauti užkandžių, bet mums jie nelabai buvo.

Aplamai Jaz Mirabel Beach Resort atsiliepimai is musu puses yra teigiami.

TERITORIJA

Visa teritorija nerealaus grožio, ištisai tvarkoma ir puoselėjama.. Augalų įvairiausių spalvų, medeleliai, palmytės, gėlynai ir fontanai. Niekur kitur nesam matę taip gražiai apsodintos teritorijos.

PAPLŪDIMYS

Va čia jau minusas, kad jūra sekli, nuo kranto nelabai pasimaudysi, nors su vaikais tai gal ir pliusas, vėlgi, pagal kiekvieno poreikius. Yra labai ilgas tiltas, kurio gale galima ir panardyti ir pasimaudyti, einant tiltu galima pasižvalgyti į didelius būrius jūros ežių ir keletą žuvyčių gražių galima pamatyti ir nenardant. Yra du papludimio barai, viename užkandžiai kitame gėrimai. Yra sienelės nuo vėjo, papludimys smulkaus žvyriuko, švarus.

Yra takelis, kuriuo einant galima apžiūrėti šalia esančių viešbučių dalį teritorijos.
Išėjus iš viešbučio, kitoje gatvės pusėje yra parduotuvėlių, drabužių, rankšluoščių, suvenyrų, lagaminų, vaisių, gėrimų, žaislų ir panašiai. Vienoje iš jų ant visko surašytos kainos ir nuo tų kainų dar galima pasiderėti daugiau perkant. Yra ir vieta pasisedėti, parūkyti kaljaną.

Pardavėjai tai pat neįkyrus, kainos proto ribose. Yra vaistinė. Kainos mažesnės, nei viešbučio parduotuvėse. Minusą šiam viešbučiui dėčiau dėl animacijos, nes vakariniai pasirodymai nuobodūs, yra keli tikrai faini animatoriai, bet dėja neužveda publikos.

Dienos užsiėmimai taipogi ne super įdomūs, matę tikrai geriau. Diskoteka vyksta kelis kart per savaitę viešbučio klube, bet mes jame nebuvom, turėjom savos muzikos ir vakarėlius susirengdavom patys lobby baro terasoje 😀 Apibendrinant, mums asmeniškai viešbutis labai patiko, galbūt ir grįžtume dar kartą, bet esam linkę išbandyti vis kažką naujo.
P.S. Už 9 nakvynes šiame viešbutyje 2 suaugę asmenys, sumokėjome 1100eur, tai už tokią kainą gavome viską kas priklauso. Na bet šie Jaz Mirabel Beach Resort atsiliepimai yra tik mūsų nuomonė.

Video turas po viesbuti: https://www.youtube.com/watch?v=4HY53e6j48E

Turime ir daugiau viesbuciu: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Jums gali patikti