Club reef atsiliepimai Šarm el Šeikas Egiptas

club reef

Club reef atsiliepimai

Su žmona pirkome ekskursiją dar lapkričio gale,, tiesiog norėjome sutikti Naujuosius kaip niekad nebuvome sutikę, ir kartu pailsėti savaitėlę – 12.27-01.03. Be to, tai mums pirmas kartas Egipte. Bendrai paėmus – viskas pavyko.

Pirmieji įspūdžiai

Oro uostas.
Išlipus iš lėktuvo, Gruodžio pabaiga Šarm el Šeike pasitinka šiltu pavasariu – 23 laipsniai vidurdienyje. Toliau buvo keista, kad reikėjo užpildyti turisto korteles norint praeiti pasų tikrinimą. Užpildžius turisto korteles ir praėjus pasų patikrą, einant link maršrutinio taksi, Jūsų lagaminus griebs iš rankų daugybė “lagaminų pavežėjų” kurie už tai prašys atlygio. (Pasimoviau, bet kitą kartą jau žinosiu).

Viešbutis.
Pasirinkome #Club_Reef_Resort (arba Club Reef Village kitur rašoma). Vėliau, lyginant su kitais viešbučiais, šis pasirodė tikrai atspindintis kaimišką Village pavadinimą – atokiau nuo šurmulio, lankytinų vietų, kitų didelių viešbučių. Kaip ir kiti viešbučiai po teroristinių atakų Šarm el Šeike, Club Reef yra saugomas.

Personalas nustebino šypsenomis, juokeliais, ramybe, mandagumu, paslaugumu. Apsistojus kambaryje, mus pasitiko maždaug 1990 metai. Senas TV, seni padilę baldai, senos durys ir langai. Ir begalo daug marmuro. Dar vienas keistas dalykas, kurio iki šiol nesupratau – 2 lauko durys kambaryje ir viena kortelė ant rankenos “Do not disturb”. Gal tai avarinis išėjimas ar kažkas panašaus…
Tiems, kas jautrūs kvapams, gali nepatikti specifiniai patalų dezinfektanto kvapai, tačiau patalynė palyginti tvarkinga ir švari.

Maitinimas

Maistas tikrai skanus ir šviežias, tačiau link atostogų savaitės pabaigos pradėjo pabosti. Kadangi viešbutyje gausybė Italų turistų, buvo daug itališko maisto.

Animatoriai labai monotoniški. Nedaug poilsiautojų sugebėdavo užvesti, žaidimai atsikartojantys praktiškai kasdien. Tačiau poilsiautojai patys gali žaisti tinklinį, stalo tenisą, biliardą, sportuoti treniruoklių salėje, naudotis masažo paslaugomis, užsiimti paviršiniu nardymu, naudotis įvairiomis nardymo instruktorių paslaugomis, arba tiesiog leisti laiką prie baseino ar baro. Veiklos nemažai.

Nakties metu lauko temperatūra nukrisdavo tiek, kad reikėdavo striukės. Dieną ant saulės galima degintis, pavėsyje reikia striukės, nes pučia gan stiprus vėjas.

2020 metus pasitikome įspūdingoje naujametėje vakarienėje viešbučio restorane – vasariškai apsirengę turistai virto ištaigingais svečiais, kurie stebėjo puikų naujametį šou, ir visi choru sekundes skaičiavo iki vidurnakčio, kuomet iškrito balionų lietus. Kas ieško įspūdingų fejerverkų, tai Šarm el Šeike teks nusivilti. (Mes su žmona šovėme šampaną prie viešbučio panoramos, fejerverkus matėme tik kaimyniniame viešbutyje).

Club reef atsiliepimai apie naujųjų metų sutikimą yra super.

Kairas.

Kadangi laisvai kalbame angliškai ir sunkiai suprantame rusiškai, deja iš Tez Tour gavome egiptietišką gidą, kuris tik sakinį išlemeno angliškai. Turime padėkoti #oscar_tours_sharm ir Inga Karpavičiūtė, už pavykusią anglišką kelionę autobusu į Kairą.

Kadangi nebuvome pasidarę vizų į Kairą, jas, mums nuvažiavus į oro uostą, per 10 min. parūpino vienas iš #oscar_tours_sharm organizatorių. Todėl galima sakyti #oscar_tours_sharm ir Inga Karpavičiūtė išgelbėjo mums ekskursiją ir turėjome anglų kalba kalbantį gidą. Be to gavosi ir pigiau ir greičiau. Tikrai organizuoti žmonės, kurie dirba pasiaukojančiai turistams.

Kairas yra toks didelis, kad pasijunti kaip lašas jūroj. Eismas beproto intensyvus, socialinių padėčių skirtumai, puiki architektūra, tūkstančiai tokių kaip tu turistų.

Piramidės, papiruso muziejus, plaukimas Nilu taip pat paliko neišdildomą įspūdį. Išvykstant iš Kairo mus palydėjo negausus lietus, ir daugybė minčių apie kultūrinius ir socialinius skirtumus ir žmogaus rankomis pastatytus stebuklus. Tik vėliau pagalvojome, kokiame gan pavojingame mieste teko pabūvoti. Tačiau įspūdis išliko.

#oscar_tours_sharm. Priešpaskutinę atostogų dieną išbandėme išvyką su keturračiais į didingą dykumą. Šiek tiek dulkių, adrenalino, puikios nuotkaikos ir įspūdžių. Vakare Inga Karpavičiūtė mums parodė Šarm el Šeiko gyvenimą. Pamatėme pritrenkiančio grožio krikščionišką bažnyčią, centrinį turgų, mečetę. Kiek dar mums papasakojo Inga apie Egipto žmones bei miestus, nebeužteks jau ir vietos aprašyti.

Bendrai kalbant, tikrai verta aplankyti Egiptą – Šarm el Šeiką bei Kairą. O ypač per Naujuosius. Puiki proga sutikti Naujuosius kitaip. Puiki proga pamatyti, atrasti, patirti kitaip. O Club Reef tam tikrai padės – paprastas bet ne prastas. Tokie Club reef atsiliepimai iš mūsų pusės.

kiemas

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=c4rUTDgubyw

Daugiau viešbučių aprašymų: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai