Albatros Aqua Blu viešbutis Egipte Šarm el Šeikas

Aqua Blu Egiptas

Albatros Aqua Blu viešbutis

Gryžome šiandien po savaitės atostogų, taigi.

Pats viešbutis yra kažkas waw vaikams ir tėvams, pilna veiklos, užsiėmimų, vandens kalniukų. Didelis pliusas, kad ir šalia esančio viešbučio kalniukais galima naudotis, o ten jų dar daugiau. Šildomų baseinų yra ne vienas ir ne, pliusas, kad kalniukų zonoje šildo irgi. Albatros Aqua Blu atsiliepimai  džiugina šiuo atveju.
Aplinka ir tvarka labai prižiūrima, visi svetingi, domisi kaip poilsis (gal kiek atmestinai, bet malonu vistiek.

Maistas nesikeitė visą savaitę, bet yra kelios vietos pavalgyti, tad kažkokia įvairovė buvo.

Užsiėmimai vaikams: picų kepimas, šokiai, vaikų erdvė, vakarinė programa (nepatiko, kad keitėsi animatoriai, o pats scenarijus tas pats).
Zumba, vandens aerobika (tėvams).

Mums minusas, kad tai rusų erdvė.

Pirkome įvairias ekskursijas iš skirtingų žmonių, vyras ir į Kairą skrido (155€ kainavo visa dienos programa su skrydžiu).
Ėmėme su bagiais kelionę po safari(nes su vaikais su keturračiais nebūtų pavykę), laivą stikliniu dugnu, vyras nardė (nesamonė gryna, geriau su kauke paviršinis nardymas, nes gaunasi tas pats, neriama nuo kranto ir negiliai), jojimas kupranugariu.
Kainos visur skiriasi, ypač perkant iš vietinių reikia derėtis ir klausti kainos visiems, nes dažnai sakoma tik asmeniui.
Keliavome taxi, tai derėtis irgi reikia visada ir kuo daugiau.

Labai susidraugavome iš viešbučio su vieno baro darbuotoju, labai geras ir patikimas vaikinukas, nuoširdžiai buvo gaila išvykti, tad jei vyksite, kreipkitės į jį, jis labai geras vaikinukas (kalbant apie geriausius marketus, lankytinas vietas, ekskursijomis pas jį nesidomėjome), tai Ahmed Omar.

Patarimas dėl pinigų.

MOKĖKITE jų pinigais, tai labiausiai apsimoka! Jiems euras ir doleris vienas prie vieno. Pasako kaina doleriais, o kai paprašom jų pinigais, tai gaunasi kokių 10€ mažesnė kaina, taip kad patariu pasižiūrėti kursą ir pasirūpinti LT arba ten jų pinigais. Ir kuo smulkiau turėti! Albatros Aqua Blu atsiliepimai yra tik keliautojų nuomonė.

Į Kairą vyko vyras per Jurgita Kaušinytė,
Į kitas ekskursijas per vietinius žmones iš miestelio.

Daugiau viešbučių Egipte? https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=mkEWJxDltTM

Aqua Blu baseinas Aqua Blu Egiptas

Jums gali patikti
Žymės: Šarm El Šeikas

Pasidalinkite

Susiję straipsniai