Egiptas – pasakiška šalis atostogoms

Nors Egiptas daugumai žinomas kaip ALL-INCLUSIVE ( viskas įskaičiuota) atostogų kryptis, pamatysite, kad čia galima atrasti kur kas daugiau.

Turtinga Egipto istorija ir kultūra daro šią šalį nuostabia vieta tyrinėti. Keliaukite po senovinius miestus, tokius kaip Kairas ir Luksoras, aplankykite didingus paminklus, tokius kaip Didžioji Gizos piramidė, grožėkitės grandiozinėmis šventyklomis ir kapavietėmis, išsibarsčiusiomis po visą šalį. Dabar aptarkime dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus jog kelionė į Egiptą taptu komfortiška ir rami.

Hurgada ar Šarm el Šeichas?

Hurgada yra kurortinis miestas, įsikūręs Egipto Raudonosios jūros pakrantėje. Jis garsėja nuostabiais paplūdimiais ir audringu naktiniu gyvenimu. Be to, Hurgadoje . Šarm el Šeichas, priešingai, yra pietiniame Sinajaus pusiasalio gale ir garsėja kaip ramesnė vieta. Čia yra keletas geriausių pasaulyje nardymo ir nardymo su akvalangu vietų, todėl tai ideali vieta vandens sporto entuziastams, Jis taip pat gali pasigirti vaizdingiausiais Egipto kraštovaizdžiais ir siūlo daugybę atsipalaidavimo galimybių, pavyzdžiui, jogos užsiėmimus ir gydomąsias SPA procedūras ir kt.

Egipto kultūra – kokia ji?

Egipto kultūra skaičiuoja tūkstančius metų ir atsispindi visur – nuo tradicinių drabužių iki architektūros stilių. Jei viešnagės metu norite pajusti tikrąjį Egipto skonį, būtinai apžiūrėkite vietinius turgus, kuriuose rasite vietinių gamintojų dirbinių, pavyzdžiui, papuošalų, keramikos, tekstilės gaminių, kilimų. Taip pat būtinai paragaukite tradicinių patiekalų, pavyzdžiui, foul (fava pupelių patiekalas), košari (vegetariškas ryžių patiekalas) arba kabab (ant grotelių kepta mėsa). Ir nepamirškite įsigyti suvenyrų sau ar savo artimiesiems. Patarimas iš mūsų pusės – venkite vairavimo Egipto gatvėse, čia yra visiškai kitoks eismas, nei mes pratę.

Ekskursijos Egipte

Egipte gausu neįtikėtinų ekskursijų, kurios padės patirti visus jo stebuklus visu grožiu. Pakilkite oro balionu virš Luksoro arba aplankykite garsiąsias Gizos piramides ir Sfinksą, nardykite vandenyje po koralinius rifus, arba keliaukite po dykumą kupranugariais. Kad ir kokie būtų jūsų pomėgiai, rasite ką nors, kas jums puikiai tiks. Rekomenduojame ekskursijas su gidu, jei norite, kad kas nors kitas atliktų visą darbą, o jūs sėdėtumėte ir ilsėtumėtės.

Egiptas viena mėgstamiausių Lietuvių

Nesvarbu, kokio tipo keliautojas esate – ar nuotykių ieškotojas, ar kultūros entuziastas, ieškantis įdomių istorinių vietų – Egiptas turi kažką ypatingo. Todėl ne paslaptis, jog šis šalis yra itin mylima mūsų tautiečių.

Jums gali patikti