El Wekala Aqua Park Resort atsiliepimai Taba Egiptas

el wekala

El Wekala Aqua Park Resort Egiptas atsiliepimai

Aplinka

Trumpai aprašysiu savo ir vyro kelionę Tabos regione, viešbutyje El Wekala. Pirmas ispūdis tik atvykus – mus pasitiko nuostabi gamta, didingi Sinajaus kalnai. Raudonojoje Jūroje ir Akabos įlankoje atsiveria vaizdas su Jordanijos, bei Saudo Arabijos miestais. Viešbutis El Wekala aqua park resort įsikūręs uždaroje ir saugomoje Taba Heights teritorijoje, kurioje įsikūrę dar keli 5* viešbučiai ir ši teritorija yra tarytum atskiras Egipto miestelis, visur švaru, tvarkinga. Yra parduotuvių miestelis, vaistinės, turizmo agentūros ( Ekskursijų kainos yra didesnės nei Hurgadoje, ar Šarm El Šeike) , valiutos keitykla, geras kaljanų baras ( nepalyginsime su Lietuviškais tabakais) .

Papludimys ir personalas atsiliepimai

Šis viešbutis yra kiek toliau nuo paplūdimio, atitolęs apie 2 kilometrus. Jeigu nusprendėte eiti pėsčiomis – kelionė truks apie 20-30 min, o kas 30 min nemokamai kursuoja autobusiukas. Gultai, skėčiai nemokami, buvome kovo pabaigoje, tad gal nebuvo pats sezono įkarštis, yra baras. Kalbant apie personalą jis puikus, tikrai to nesitikėjome, kadangi kelionės paketą per tui nusipirkome labai nebrangiai. Visada paklaus jei matysite, kad pasimetėte, padės praktiškai kuo galės.

Kambariai

Viešbučio kambariai erdvūs, kiekvieną dieną tvarkomi. Papildomai registratūroje pinigų nedavėme. Kambarys pasitaikė su balkonu, kasdien keičiama patalynė bei išlankstomi kitaip rankšluosčiai. Maloniai nustebino gimtadienio proga padovanotas tortas. Maistas skanus, pasirinkimas didelis. Drąsiai galiu rekomenduoti šį viešbutį savo draugams ir artimiesiems. El Wekala aqua park resort atsiliepimai yra labai ivairus ir kiekvieno keliautojo patirtis gali skirtis. Mes nesame isrankus keliautojai, tiesiog pasiimeme eksprontu paprasta kelione kuri ispilde visus lukescius.

el wekala aplinka el wekala el wekala maitinimas

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=JJboB8cowL4&t=485s

Daugiau viesbuciu egipte rasite: https://kelioniupatarimai.lt/category/egiptas/

Jums gali patikti