Mirage Park Resort & spa atsiliepimai Turkijoje

Mirage logo

Mirage Park Resort & spa atsiliepimai

Viešbutis įsikūręs prabangiame Kemero regione, pasistengsime pateikti aprašymą ir patirtį kaip viskas atrodė iš keliautojų pusės:

Maitinimas

Aptarnavimas – puikus! Visas personalas nuostabus ir visuomet pasirengę padėti, kambariai tvarkomi be priekaištų, mini baras papildomas kasdien: mineralinis vanduo, vanduo, sprite, cola ir alus.

Maistas, gėrimai – visuomet buvom pavalgę, per daug pavalgę atrodo vietų, kuriose maistas duodamas nėra daug, tačiau jis puikus ir nei vienas iš 11 žmonių kompanijos neturėjome problemų dėl skrandžio skausmų. Alkoholis – jo daaaaaug  kaip ir visur, tačiau čia kokteiliai daromi nerealūs!

Tiek vaikiški, tiek suaugusiems. Importinis alkoholis kainuoja  va ir ultra  ne visiškai ultra, jeigu alkoholis kainuoja. Bet kadangi visko daug damokėti už alkoholį tikrai nereikėjo.

Aplinka


Animatoriai – nu priekaištų neturim! Tiek vaikai, tiek suaugę turėjome veiklos visą dieną įmanoma eiti eiti eiti eiti ir veikti veikti veikti.

Lovos puikios  jausmas kaip debesyje miegotumėm, nors nelabai buvo kada miegot kiekvieną vakarą amfiteatre pasirodymai, kurie buvo tikrai puikūs, prieš vakarinį pasirodymą vyksta vaikų diskoteka, nors vaikų čia nėra ypatingai daug, tačiau jiems veiklos labai daug.

Po vakarinio pasirodymo iki 00.00 vyksta arba karaoke, arba gyva muzika, po to visus kviečia į naktinę diskoteką, kur muzika iki 2 valandos groja, nuo 2 iki 5 val.veikia tik baras, bet jau kokteilius daro taip, kad nereiketų grįžti prie baro

Šalia viešbučio yra marketai, iki turgaus is viešbučio veža į Kemerą nemokamai.
Ale carte yra du: turkiškas ir žuvies, tačiau jie mokami, Na, mūsų kompanijai neteko ten lankytis, nes visko pakako restorane.

Vandens kalneliai yra trys, baseinai du, paplūdimys laaabai didelis, vietų šalia baseino labai daug, prie jūros taip pat daug vietos ir gultų nereikia užsiimti 6 valandą  akmenukai, batų reikia, tačiau nuo pirso šokti labai smagu.

Poilsiautojai – 95 procentai rusai, pastebėjome ir lietuvių, latvių. Poilsiautojų labai daug, tačiau jie išsibarsto taip, kad jų net nepastebi. Aš čia grįščiau ir rekomenduoju šį viešbutį visiems  nebūtina važiuoti į visiems gerai žinomus viešbučius, svarbiausia bandyti bandyti bandyti ir atrasti vis kažką naujo. Na kaip ir viskas apibendrinus Mirage Park Resort & spa atsiliepimai mūsų atveju geri.

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=pqf61VSV50w

Reikia daugiau viešbučių? Einame čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Mirage resort kambariai Mirage atsiliepimai Mirage kambayrs

Jums gali patikti
Žymės: Kemeras

Pasidalinkite

Susiję straipsniai