Apie ką reikėtų pagalvoti renkantis paskutinės minutės kelionę?

Gyvenime atsitinka pačių įvairiausių situacijų, kai atostogas reikia suplanuoti labai greitai. Kai kurie gali sakyti, kad geriausias variantas įsigyti kelionę yra pirkti ją prieš pusę metų ir daugiau, taip išsirenkant patį geriausią variantą. Tačiau tikrai gerų, o galbūt ir dar geresnių variantų galima įsigyti ir perkant paskutinės minutes keliones. Tad ką apie jas reikėtų žinoti, papasakosime šiame straipsnyje.

Reikėtų ieškoti įvairiuose šaltiniuose

Jeigu jau nusprendėte rinktis paskutinės minutės kelionę, tuomet verta žinoti tai, kad pamačius jums atrodantį labai gerą variantą, jo nereikėtų rinktis iš karto. Geriau sugaišti dar kažkiek daugiau laiko ir taip atrasti dar geresnius pasiūlymus. Tad ieškant kelionės, jai nereikėtų pagailėti laiko, nes tik taip galite atrasti patį geriausią ir tinkamiausią pasiūlymą jums. Labai dažnai paskutinės minutės kelionėse yra parodoma kaina, tačiau nereikėtų apsigauti ir vadovautis vien tik ja. Kadangi tokios rūšies kelionės yra tikrai pigios, verta pasidomėti kas yra įskaičiuota į ją, galbūt pridėję nedidelę sumą, galėsite gauti dar geresnį ir labiau apsimokantį variantą.

Skrydžio laikas yra svarbus

Jeigu tokią kelionę ruošiatės organizuoti patys, tuomet verta dėmesį kreipti į skrydžius. Dažniausiai visi poilsiautojai skrydžio dienas renkasi savaitgalius, todėl dėl šios priežasties skrydžių kainos auga. Tad jeigu įmanoma, visada verta rinktis skrydį viduryje savaitės ir patikėkite, taip bilieto kainą galima sumažinti per pusę. Be to, jeigu pavyko kelionę suplanuoti taip, kad skrydis vyks paprastą darbo dieną, tuomet verta derinti ir valandas. Pigesnis variantas bus tada, kai skrydžiai bus vykdomi dienos metu, nes rytais dažnai būna įvairios komandiruotės, tuomet skrydžiai yra šiek tiek brangesni, bet aišku, kainos nesiekia tokio lygio, koks yra savaitgalio metu.

Viešbučių pasirinkimas

Kaip žinia, viešbučių kaina sudaro bene didžiausią visos kelionės dalį. O paskutinės minutės kelionės tuo ir yra patrauklios, kad būtent šioje vietoje galima sutaupyti nemažas sumas. Aišku, kai kam gali atrodyti, kad tai rizikingas variantas, bet daugeliu atveju jis tikrai pasiteisina. Tad nusprendus pasirinkti tokios kelionės tipą, viešbučius reikėtų rinktis irgi likus kelioms dienoms iki kelionės pradžios arba net tada, kai jau esate atskridę į vietą. Kai kurie gali galvoti, kad susirasti gyvenamąją vietą jau nuskridus nėra įmanoma, tačiau toks variantas yra tikrai įmanomas ir visai nesudėtingas.

 

Jums gali patikti