Ką pamatyti Amsterdame? Geriausi lankytini objektai ir patarimai

Amsterdamas yra vienas iš populiariausių Europos miestų, kuris keliauja į viršų sąrašuose kaip vienas iš turistų mėgstamiausių miestų. Tai miestas, kuriame yra daugybė kultūrinių vietų, įskaitant muziejus, meno galerijas, parkus, restoranus ir kavines. Amsterdamas taip pat garsėja savo kanalais, kuriuos galima pamatyti plaukiojant valtimi arba tiesiog pasivaikščiojant prie jų.

Jei planuojate apsilankyti Amsterdamo mieste, turite žinoti, ką pamatyti, kad jūsų kelionė būtų kuo įsimintinesnė. Vienas iš lankytinų objektų yra Rijksmuseum, kuriame galite pamatyti daugybę meno kūrinių, įskaitant Rembranto, Vermeera ir kitų garsiausių dailininkų darbus. Be to, verta aplankyti gėlių turgų, Bloemenmarkt, kuriame galite nusipirkti gėlių ir kitų suvenyrų. Taip pat rekomenduojama apsilankyti Vondelpark, viename iš didžiausių Amsterdamo parkų, kuriame galite pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiais ar tiesiog atsipalaiduoti.

Amsterdamo Muziejai

Amsterdamas yra žinomas kaip vienas iš kultūros centų Europoje, o muziejai yra vienas iš pagrindinių jo turistinių objektų. Šiame straipsnyje aptarsime keletą populiarių muziejų, kuriuos turėtumėte aplankyti savo kelionėje į Amsterdamą.

Rijksmuseum

Rijksmuseum yra vienas iš didžiausių ir garsiausių muziejų Europoje, kuriame eksponuojama didžiulė Olandijos meno kolekcija, pradedant viduramžiais ir baigiant moderniuoju laikotarpiu. Muziejuje galite pamatyti daugybę paveikslų, skulptūrų ir kitų meno kūrinių, tarp jų ir Rembrandto darbus. Rijksmuseum taip pat yra viena iš populiariausių Amsterdamo turistų lankomų vietų.

Van Gogo Muziejus

Van Gogo Muziejus yra didžiausia menininko kolekcija pasaulyje. Muziejuje galite pamatyti daugybę Van Gogo paveikslų, taip pat ir jo rašytų laiškų, kuriuose jis aprašo savo gyvenimą ir kūrybą. Tai yra vienas iš populiariausių Amsterdamo muziejų, kuris pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio.

Nacionalinis Olandijos Muziejus

Nacionalinis Olandijos Muziejus yra vienas iš didžiausių ir svarbiausių Olandijos istorijos muziejų. Muziejuje galite pamatyti daugybę istorinių dokumentų, nuotraukų ir kitų eksponatų, susijusių su Olandijos istorija. Nacionalinis Olandijos Muziejus taip pat yra viena iš populiariausių Amsterdamo turistų lankomų vietų.

Anne Frank Namas

Anne Frank Namas yra vienas iš svarbiausių istorinių objektų Amsterdame. Tai yra vieta, kurioje gyveno Anne Frank ir jos šeima, pasislėpusi nuo nacių okupacijos. Muziejuje galite pamatyti daugybę eksponatų, susijusių su Anne Frank gyvenimu ir jos dienoraščiu.

Visi šie muziejai yra įsikūrę Museumplein aikštėje, kurioje taip pat yra keletas kitų meno ir kultūros objektų. Jei planuojate aplankyti Amsterdamą, turėtumėte apsilankyti bent keliuose šių muziejų, kad galėtumėte geriau suprasti miesto istoriją ir kultūrą.

Amsterdamo Gatvės Ir Kvartalai

Amsterdamas yra žinomas dėl savo unikalių gatvių ir kvartalų, kuriuose galima atrasti daugybę įdomių vietų. Šis miestas turi daugybę kanalų, tiltų ir senų gatvių, kurių kiekviena turi savo istoriją ir unikalų charakterį.

Raudonųjų Žibintų Kvartalas

Vienas iš žinomiausių Amsterdamo kvartalų yra Raudonųjų Žibintų Kvartalas. Tai yra vieta, kurioje galima rasti daugybę prostitucijos kabinų ir klubų. Nepaisant to, kad ši vieta gali būti šokiruojanti kai kuriems turistams, ji yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Amsterdamo senamiestyje. Šiame kvartale taip pat galima rasti daugybę barų, kavinių ir parduotuvių.

Jordaan

Jordaan yra viena iš populiariausių Amsterdamo vietų. Tai yra senamiestis, kuriame galima rasti daugybę gatvių, kurių kiekviena turi savo unikalų charakterį. Šiame kvartale galima rasti daugybę meno galerijų, kavinių ir parduotuvių. Be to, Jordaan yra žinomas dėl savo gatvių turgų, kurie vyksta kas savaitę ir kur galima rasti daugybę vietinių produktų. Ši vieta yra puiki vieta pasivaikščiojimams ir mėgavimuisi miesto atmosfera.

Amsterdamo Parkai Ir Zoologijos Sodas

Vondelpark

Vienas iš populiariausių Amsterdamo parkų – Vondelpark. Tai yra didžiausias miesto parkas, kuris yra lankomas tiek vietinių gyventojų, tiek ir turistų. Vondelpark yra puikus pasirinkimas norint pabėgti nuo miesto triukšmo ir pasimėgauti gamta.

Parkas yra puikiai prižiūrimas ir turi daugybę žaliųjų plotų, vaikų žaidimų aikštelių, sporto aikštelių, veikiančių kavinukų ir restoranų. Taip pat yra daugybė kultūrinių renginių, įskaitant koncertus ir teatrinius spektaklius.

Vienas iš populiariausių dalykų, kuriuos galite padaryti Vondelpark, yra pasivažinėti dviračiais. Parkas turi daugybę dviračių nuomos punktų, kurie siūlo įvairių dydžių ir formų dviračius.

Zoologijos Sodas

Amsterdamo zoologijos sodas yra vienas iš seniausių ir geriausiai prižiūrimų zoologijos sodų Europoje. Sode yra daugiau nei 900 rūšių gyvūnų, įskaitant retas ir endemines rūšis.

Sode yra daugybė atrakcijų, įskaitant gyvūnų šou, maitinimo laiką gyvūnams, žaislų parduotuvę ir daugybę restoranų ir kavinių. Taip pat yra daugybė vaikų žaidimų aikštelių ir veikiančių fontanų.

Zoologijos sodas yra puikus pasirinkimas tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Tai yra puiki vieta praleisti dieną ir susipažinti su įvairių rūšių gyvūnais.

Amsterdamo Turgūs

Amsterdamas yra žinomas dėl savo turgų gausos ir įvairovės. Tai yra puiki vieta, kurioje galima įsigyti įvairių produktų, nuo gėlių iki sendaikčių. Šiame straipsnyje aptarsime du pagrindinius turgus Amsterdame – Sendaikčių Turgų ir Gėlių Turgų.

Sendaikčių Turgus

Sendaikčių Turgus yra vienas iš seniausių ir garsiausių turgų Amsterdame. Tai yra puiki vieta, kurioje galima įsigyti senoviškų daiktų, antikvariato, meno ir rankų darbo produktų. Turgus yra atviras kiekvieną dieną, tačiau savaitgaliais jis tampa ypatingai gyvas ir triukšmingas.

Viena iš populiariausių Sendaikčių Turgaus vietų yra Waterlooplein. Čia galima rasti įvairių produktų, nuo senoviškų vinilinių plokštelių iki drabužių ir aksesuarų. Be to, turguje yra daugybė maisto prekių, įskaitant vietinius gėrimus ir užkandžius.

Gėlių Turgus

Amsterdamas taip pat yra žinomas dėl savo gėlių turgaus – Bloemenmarkt. Tai yra vienintelis gėlių turgus Amsterdame, esantis ant kanalo. Turgus yra atviras kiekvieną dieną ir siūlo didelį gėlių pasirinkimą, ypač tulpių.

Bloemenmarkt yra puiki vieta, kurioje galima įsigyti įvairių gėlių, įskaitant tulpių svogūnus, kurie yra puikus suvenyras. Be to, turgus taip pat siūlo įvairius suvenyrus, atvirutes ir kitus produktus, susijusius su gėlėmis.

Rekomenduojame apsilankyti Bloemenmarkt, kad pamatytumėte įspūdingus gėlių stovus ir įsigytumėte savo mėgstamiausias gėles ar suvenyrus.

Amsterdamo Transportas

Amsterdamas yra miestas, kuriame yra daugybė transporto galimybių. Viešasis transportas yra patogus ir pigus būdas keliauti po miestą. Mieste yra daugybė tramvajų, autobusų ir metro linijų, kurios siekia visus miesto kampus.

Dviračiai yra labai populiarus transporto būdas Amsterdamo mieste. Yra daugybė nuomos punktų, kur galite išsinuomoti dviračius. Tai yra puikus būdas pamatyti miestą ir pajusti tikrąją jo dvasią.

I Amsterdam City Card yra puikus būdas sutaupyti pinigų keliaujant po Amsterdamą. Tai yra kortelė, kuri leidžia nemokamai naudotis viešuoju transportu ir lankytis daugelyje muziejų ir turistinių objektų mieste. Kortelė taip pat suteikia nuolaidas restoranuose ir parduotuvėse.

Taigi, jei planuojate keliauti po Amsterdamą, geriausias būdas tai padaryti yra naudojant viešąjį transportą arba išsinuomojant dviračius. Jei norite sutaupyti pinigų ir pamatyti daugiau turistinių objektų mieste, I Amsterdam City Card yra puikus pasirinkimas.

Amsterdamo Ekskursijos

Amsterdamas yra vienas iš turistų mėgstamiausių miestų Europoje, o ekskursijos yra vienas iš populiariausių būdų pažinti šį miestą. Ekskursijos gali būti labai įvairios – nuo pėsčiųjų ekskursijų po miestą iki laivų kelionių kanalais.

Keukenhof Ekskursija

Viena iš populiariausių ekskursijų, kurią verta išbandyti, yra Keukenhof ekskursija. Keukenhof yra žydinčių tulpių sodas, esantis netoli Amsterdamo. Tai yra vienas iš didžiausių žydinčių tulpių sodų pasaulyje, kuris kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio.

Ekskursijos metu turistai gali mėgautis nuostabia gamtos grožybe, pasivaikščioti po tulpių laukus ir apžiūrėti įspūdingus žydinčius sodus. Be to, Keukenhof ekskursija suteikia galimybę sužinoti daugiau apie tulpių istoriją ir kultūrą, taip pat pamatyti daugybę skirtingų tulpių rūšių.

Ekskursijos kaina gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto ekskursijos paketo. Dauguma ekskursijų apima transportą iš Amsterdamo į Keukenhof sodą ir atgal, taip pat bilietą į sodą. Be to, kai kurios ekskursijos gali apimti gido paslaugas ir papildomas pramogas.

Vis dėlto, reikia nepamiršti, kad Keukenhof ekskursija yra labai populiari, todėl būtina užsisakyti bilietus iš anksto, kadangi jie greitai išparduodami.

Galima apsistoti ir Amsterdamo mieste, o iš ten išvykti į Keukenhof. Tačiau, jei norite išvengti spūsčių ir nesėdėti valandas eilėje, geriau rinktis ekskursijas su bilietų rezervacija iš anksto.

Ekskursijos yra puikus būdas pažinti Amsterdamą ir jo netoliese esančias lankytinas vietas. Keukenhof ekskursija yra tik viena iš daugelio ekskursijų, kurias galima rinktis, todėl kiekvienas turistas gali rasti tinkamą būdą pažinti šį nuostabų miestą.

Amsterdamo Kultūra Ir Tradicijos

Amsterdamas yra miestas, kuriame kultūra ir tradicijos yra svarbios. Tai gali būti matoma per miesto muziejus, meno galerijas, bažnyčias ir daugelį kitų vietų.

Viena iš populiariausių Amsterdamo kultūros vietų yra Nacionalinis Olandijos Muziejus. Šis muziejus yra namuose daugiau nei 8 tūkstančiams meno kūrinių ir daugiau nei 1 milijonui istorinių dokumentų. Jame galima pamatyti daugybę Rembrandto, Vermeera ir kitų garsaus dailininkų darbų.

Kitas svarbus kultūros aspektas yra bažnyčios. Amsterdamas turi daugybę bažnyčių, tarp jų yra ir Westerkerk. Tai yra viena iš garsiausių bažnyčių mieste, kuri yra pastatyta XVII a. Bažnyčia taip pat yra svarbi dėl to, kad ją išvysti galima iš Anne Frank namo.

Viena iš Amsterdamo tradicijų, kuri yra gerai žinoma, yra prostitucija. Red Light District yra vieta, kurioje galima pamatyti šią tradiciją. Tai yra rajonas, kuriame yra daugybė prostitucijos namų ir kitų su tuo susijusių įstaigų. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad ši tradicija yra kontroversiška ir ne visiems patinka.

Be to, Amsterdamas taip pat garsus savo virtuve. Olandų virtuvė yra unikali ir turi daugybę skanių patiekalų. Vienu iš jų yra fri, keptos bulvytės, kurios yra laikomos nacionaliniu užkandžiu. Taip pat galima ragauti tradicinius olandiškus sūrius ir žuvies patiekalus.

Išvada, Amsterdamas yra miestas, kuriame kultūra ir tradicijos yra svarbios. Tai gali būti matoma per miesto muziejus, meno galerijas, bažnyčias ir daugelį kitų vietų. Taip pat yra daugybė tradicijų, kurios yra svarbios šiam miestui, tokių kaip prostitucija ir olandiška virtuvė.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur galima pavalgyti gerai Amsterdame?

Amsterdamas yra žinomas dėl savo įvairių restoranų ir kavinių, kuriose galima ragauti vietinių ir tarptautinių patiekalų. Kai kurie gerai žinomi restoranai yra „The Seafood Bar”, „Bakers & Roasters”, „Café de Jaren” ir „De Foodhallen”. Be to, gatvėse galima rasti daugybę maisto kiosko ir gatvės maisto pardavėjų, siūlančių vietinius užkandžius, tokius kaip „stroopwafels” ir „bitterballen”.

Kokie yra geriausi lankytini objektai Amsterdame?

Amsterdamas yra žinomas dėl savo daugybės lankytinų objektų. Kai kurie iš jų yra „Rijksmuseum”, „Van Gogho muziejus”, „Anne Franko namai”, „Vandens kanalai” ir „Raudonųjų žibintų kvartalas”. Be to, mieste yra daugybė parkų, rekreacijos ir pramogų vietų, kurias galima aplankyti.

Kur geriausiai apsistoti Amsterdame?

Amsterdamas turi daugybę viešbučių, nakvynės namų ir butų, kurie tinka skirtingiems biudžetams ir reikalavimams. Kai kurie gerai žinomi viešbučiai yra „Hotel Pulitzer Amsterdam”, „The Hoxton Amsterdam” ir „W Amsterdam”. Be to, mieste yra daugybė nakvynės namų ir butų, kurie siūlo patogų ir pigų apgyvendinimą.

Kiek kainuoja Raudonųjų žibintų kvartalas?

Raudonųjų žibintų kvartalas yra viena iš populiariausių turistų vietų Amsterdame. Čia galima pamatyti daugybę prostitucijos ir erotinių parduotuvių. Nors kvartalas yra nemokamas, turistams reikia būti atsargiems, kad nepirktų per brangiai. Be to, turistai turėtų būti atsargūs, kad nepažeistų vietinių taisyklių ir nesusidurtų su policija.

Ką verta pamatyti Hagoje?

Haga yra Nyderlandų trečias pagal dydį miestas, turintis daugybę lankytinų vietų. Kai kurie iš jų yra „Binnenhof”, „Mauritshuis” muziejus, „Vredespaleis” ir „Madurodam”. Be to, mieste yra daugybė restoranų, kavinių ir parduotuvių, kurias galima aplankyti.

Kokie yra geriausi patarimai savaitgalio praleidimui Olandijoje?

Kai kurie geriausi patarimai savaitgalio praleidimui Olandijoje yra apsilankyti Amsterdamo ir Hagos lankytinose vietose, pasivažinėti dviračiu, pamatyti gėlių laukus ir dalyvauti vietinėse šventėse ir renginiuose. Be to, turistai gali ragauti vietinius užkandžius, tokius kaip „haring” ir „stroopwafels”.

Naudingi puslapiai turistui

Keliautojams, kurie planuoja aplankyti Amsterdamą, gali prireikti informacijos apie renginius, muziejus, viešąjį transportą ir kitus mieste esančius objektus. Šiame straipsnyje pateikiama kelionės informacija, tačiau taip pat yra keletas naudingų puslapių, kurie gali padėti keliautojams geriau susipažinti su miestu.

  • I amsterdam yra oficialus Amsterdamo turizmo puslapis, kuriame keliautojai gali rasti informaciją apie renginius, lankytinas vietas, muziejus, viešąjį transportą ir kitus miesto objektus. Puslapis taip pat turi interaktyvų miesto žemėlapį, kuriame galima pažymėti lankytinas vietas ir susiplanuoti maršrutą.
  • GVB yra viešojo transporto bendrovė, kuri teikia paslaugas Amsterdamo mieste ir apylinkėse. Puslapyje keliautojai gali rasti informaciją apie autobusų, tramvajų, metro ir fiksuoto maršruto taksi tvarkaraščius, bilietų kainas ir kitą naudingą informaciją.
  • Amsterdam.info yra puslapis, kuriame keliautojai gali rasti informaciją apie lankytinas vietas, renginius, muziejus, restoranus ir kitus miesto objektus. Puslapis taip pat turi informaciją apie viešąjį transportą, oro uostą ir kitus kelionių klausimus.
  • Rijksmuseum yra vienas iš didžiausių muziejų Amsterdame, kuriame eksponuojami daugelis žymiausių Nyderlandų meno kūrinių. Puslapyje keliautojai gali rasti informaciją apie muziejaus istoriją, kolekcijas, bilietų kainas ir kitus naudingus patarimus.
  • Van Gogh muziejus yra vienas iš populiariausių muziejų Amsterdame, kuriame eksponuojami daugelis Vincento van Gogho kūrinių. Puslapyje keliautojai gali rasti informaciją apie muziejaus istoriją, kolekcijas, bilietų kainas ir kitus naudingus patarimus.

Naudingi puslapiai gali padėti keliautojams geriau susipažinti su miestu ir susiplanuoti savo kelionę. Taigi, keliautojai turėtų pasinaudoti šiais puslapiais, kad geriau išnaudotų savo laiką Amsterdame.

Pasidalinkite

Susiję straipsniai