Haga lankytinos vietos: garsiosios turistinės vietos Olandijoje

Haga yra trečias pagal dydį Nyderlandų miestas, turintis ilgą istoriją, daugybę puikių muziejų ir meno galerijų bei daugybę pramogų galimybių. Tai taip pat miestas su karališkąja šeima ir šalies vyriausybės buveine. Haga yra labai populiarus turistų lankymo objektas, o jo lankytinos vietos yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems sužinoti daugiau apie Nyderlandų kultūrą ir istoriją.

Viena iš populiariausių Hago lankytinų vietų yra Madurodamas – miniatiūrinis vidinis miestas, kuriame yra surinkti būdingi šaliai bruožai. Čia galite smagiai ir atsipalaidavę per vieną dieną sužinoti viską apie Olandijos kultūrą. Čia yra vėjo malūnai, tulpių laukai, mediniai kaliošai, sūrių turgus, garsūs namai prie kanalo.

Haga taip pat garsėja savo parkais, ypač Clingendael parku, kuriame yra retų augalų ir gėlių. Šis parkas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasivaikščioti ir atsipalaiduoti po miesto triukšmo. Be to, Hagos kanalai yra dar vienas populiarus turistų lankymo objektas, kuriame galite pamatyti miesto grožį iš vandens perspektyvos.

Haga: Miesto Apžvalga

Haga yra trečias pagal dydį Nyderlandų miestas, kuriame yra šalies vyriausybės buveinė ir karališkoji šeima. Tai taip pat miestas su istorija, daugybė puikių muziejų ir meno galerijų bei daugybė pramogų galimybių.

Viena iš pagrindinių miesto lankytinų vietų yra Binnenhof – Courtyard kompleksas. Tai aikštė miesto centre, kur ji atsirado. Nyderlandų vyriausybė šiuo metu dirba Binnenhofe. Taip pat, miesto gyvenimas Hagoje yra sutelktas aplink Binnenhof.

Hagos žemėlapis yra pilnas atrakcionų, tokia kaip Hagos kanalai, Madurodamas, Mauritshuis, Miniatiūrinės įžymybės, Miniatūrų miestas, Miniatūrų parkas Hagoje ir daugybė kitų. Scheveningeno pajūrio kurortas yra taip pat labai populiarus tarp turistų.

Haga yra miestas, kuriame yra daugybė vietų, kur galima praleisti laiką, taigi, turistai gali atrasti daugybę pramogų, muziejų ir meno galerijų. Tai yra neabejotinai vienas iš geriausių miestų, kurie verti aplankyti Nyderlanduose.

Lankytinos Vietos Hagoje

Haga (Den Haag) yra trečias pagal dydį Nyderlandų miestas, kuris yra šalies vyriausybės buveinė ir karališkoji šeima. Taip pat jis yra miestas su istorija, daugybė puikių muziejų ir meno galerijų bei daugybė pramogų galimybių.

Viena iš populiariausių vietų Hagoje yra Mauritshuis muziejus, kuriame galima pamatyti daugybę garsiausių Nyderlandų meno kūrinių. Kitas žymus muziejus yra Escher muziejus, kuriame galima pamatyti M.C. Escher kūrinius.

Binnenhofas yra istorinis pastatas Hagoje, kuriame yra Nyderlandų parlamentas. Tai yra viena iš svarbiausių lankytinų vietų Hagoje, kur galima pamatyti istorinius pastatus ir patirti kultūrinę patirtį.

Hagoje yra daugybė bažnyčių, įskaitant Grote Kerk ir Kloosterkerk. Šios bažnyčios yra žinomos savo architektūra ir istorija. Be to, Hagoje yra daugybė parkų ir sodų, įskaitant Westbroekpark ir Scheveningeno paplūdimio parką.

Haga taip pat yra žinomas dėl savo kanalų ir tiltų, kurie suteikia miestui ypatingą charakterį. Be to, Hagoje yra vėjo malūnai, kurie taip pat yra populiarios lankytinos vietos.

Iš visų lankytinų vietų Hagoje, Madurodamas yra viena iš populiariausių. Tai yra miniatūrinis miestas, kuriame galima pamatyti Nyderlandų žymiausius pastatus ir paminklus.

Muziejai ir Kultūros Institucijos

Hagoje yra daugybė muziejų ir kultūros institucijų, kurias verta aplankyti. Šioje dalyje bus aptarti trys iš jų: Mauritshuis, Savivaldybės Muziejus ir Madurodamas.

Mauritshuis

Mauritshuis yra vienas iš geriausių Nyderlandų meno muziejų. Jame yra daugybė svarbių ir vertingų meno kūrinių, įskaitant Rembrandto, Vermeero ir kitų garsaus Nyderlandų meno meistrų darbus. Muziejus taip pat turi nuolatinių ir laikinų parodų, kurios rodo įvairių laikų ir stilių meno kūrinius.

Savivaldybės Muziejus

Savivaldybės Muziejus yra vienas iš didžiausių Hagoje. Jame yra daugybė nuostabių eksponatų, susijusių su miesto istorija ir kultūra. Muziejus taip pat rodo laikinas parodas, skirtas įvairioms temoms, pvz., Architektūrai, fotografijai ir kt.

Madurodamas

Madurodamas yra miniatiūrinis miestas, kuriame yra atkuriami Nyderlandų garsenybės ir kultūros paveldas. Jame yra daugybė miniatiūrinių pastatų, gatvių ir kitų objektų, kuriuos galima pamatyti. Šis parkas yra puikus pasirinkimas, jei norite pamatyti Nyderlandų kultūrą ir istoriją iš kitos perspektyvos.

Hagoje yra daugybė kitų muziejų ir kultūros institucijų, kurios taip pat vertingos dėmesio. Taigi, jei turite laiko, apsilankykite kuo daugiau iš jų, kad galėtumėte geriau suvokti miesto kultūrą ir istoriją.

Istoriniai Objektai

Haga yra miestas su ilga istorija, kurią galima pamatyti jo istoriniuose objektuose. Šiame mieste yra daugybė istorinių vietų, kurios atspindi Nyderlandų istoriją. Žemiau pateikiamos kelios pagrindinės lankytinos vietos:

Binnenhof

Binnenhof yra vienas iš žymiausių Hagoje esančių istorinių objektų. Tai yra senas pilis, kuri yra Nyderlandų parlamento ir vyriausybės buveinė. Pilies viduje yra daugybė patalpų, įskaitant senąją salę ir karališkąją biblioteką. Binnenhof yra svarbus Nyderlandų istorijos simbolis ir yra vienas iš populiariausių turistų lankomų objektų Hagoje.

Taikos Rūmai

Taikos Rūmai yra dar vienas žymus Hagoje esantis istorinis objektas. Tai yra rūmai, kuriuose 1899 m. buvo pasirašytas Tarptautinis taikos susitarimas. Šie rūmai yra svarbus Nyderlandų ir pasaulio istorijos simbolis. Taikos Rūmai yra atviri viešumui, ir juose yra daugybė patalpų, kuriuose galima apžiūrėti renginius ir parodas.

Ridderzaal

Ridderzaal yra dar vienas žymus Hagoje esantis istorinis objektas. Tai yra senas rūmai, kuriuose vyksta svarbūs renginiai ir susitikimai. Ridderzaal yra svarbus Nyderlandų istorijos simbolis ir yra vienas iš populiariausių turistų lankomų objektų Hagoje. Šie rūmai yra atviri viešumui, ir juose yra daugybė patalpų, kuriuose galima apžiūrėti renginius ir parodas.

Hagoje yra daugybė kitų istorinių objektų, tačiau šios vietos yra pats svarbiausias Nyderlandų istorijos simbolis. Binnenhofas, Taikos Rūmai ir Ridderzaal yra turistų lankomos vietos, kurias verta aplankyti, jei kada nors keliausite į Haga.

Pajūrio Kurortai

Pajūrio kurortai yra viena iš populiariausių vietų turistams, norintiems pasimėgauti atostogomis prie jūros. Haga taip pat turi savo pajūrio kurortą – Scheveningen. Šis kurortas yra žinomas dėl savo ilgo smėlio paplūdimio, kuriame galima pasimėgauti saule ir atsigaivinti Šiaurės jūroje.

Scheveningen

Scheveningen yra populiariausias ir didžiausias Nyderlandų pajūrio kurortas, kuriame galima rasti daugybę pramogų, restoranų ir parduotuvių. Tai yra puiki vieta, kur galima pasimėgauti vandens pramogomis, tokiomis kaip banglenčių ir jėgos aitvarų sportas ar paplūdimio tinklinis. Be to, Scheveningen turi ir daugybę kultūros objektų, tokių kaip „Muziejus Beelden aan Zee” ar „Fortas Beekink”. Ši vieta yra idealus pasirinkimas tiek šeimoms, tiek ir jaunimui.

Kurhaus

Vienas iš žymiausių Scheveningen pastatų yra Kurhaus. Tai yra didžiulis viešbučio kompleksas, įsikūręs ties pat paplūdimiu. Kurhaus yra vienas iš populiariausių turistų objektų Scheveningen, kuris žinomas savo prabangių kambarių ir puikių restoranų. Be to, Kurhaus yra viena iš populiariausių vietų, kuriose organizuojami renginiai ir koncertai.

Scheveningen ir Kurhaus yra tik kelios iš daugybės vietų, kurias galima pamatyti ir aplankyti Hagoje. Šis pajūrio kurortas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasimėgauti atostogomis prie jūros, saule ir vandens pramogomis. Būdamas Hagoje, turistai taip pat gali apsilankyti kituose žymiuose viešbučiuose, tokiuose kaip „Hotel des Indes”, arba tiesiog pasivaikščioti po Nyderlandų pakrantę ir mėgautis nuostabiomis vaizdais.

Viešbučiai ir Apgyvendinimas

Haga yra turistų lankoma vieta su daugybe apgyvendinimo variantų. Nuo prabangių viešbučių iki pigių nakvynės namų – Haga turi viską, ko reikia, kad atitiktų kiekvieno lankytojo poreikius.

Vienas iš prabangiausių viešbučių Hagoje yra „Hotel Des Indes”. Šis viešbutis yra puikiai įsikūręs istorinėje miesto centre. Viešbučio interjeras yra labai stilingas ir prabangus. Be to, „Hotel Des Indes” siūlo aukščiausios kokybės paslaugas, tokių kaip masažai, pirtys ir baseinai.

Kitas populiarių viešbučių variantas yra „Booking.com”. Ši svetainė siūlo platų viešbučių pasirinkimą, kad kiekvienas lankytojas galėtų pasirinkti pagal savo poreikius. Be to, „Booking.com” yra patikima svetainė, kuri garantuoja geriausias kainas ir puikias paslaugas.

Kadangi Haga yra turistų lankoma vieta, geriau užsisakyti viešbutį iš anksto, kad būtų užtikrinta geriausia kaina ir pasirinkimas. Be to, daugelis viešbučių yra linkę siūlyti nuolaidas už ankstyvą užsakymą ar ilgesnį viešnagės laiką.

Vis dėlto, jei norite sutaupyti pinigų, galite apsistoti pigiame nakvynės name. Daugelis nakvynės namų yra linkę siūlyti patogumus, tokius kaip virtuvės, skalbyklės ir nemokamas belaidis internetas.

Viskas priklauso nuo lankytojo poreikių ir biudžeto. Tačiau, nepaisant to, Haga turi viską, ko reikia, kad kiekvienas lankytojas galėtų apsistoti patogiai ir maloniai.

Kelionės Į Haga

Haga yra trečias pagal dydį Nyderlandų miestas, turintis daug lankytinų vietų, kurių aplankymas tikrai nusipelno dėmesio. Kelionė į Haga gali būti puiki galimybė atrasti šio miesto unikalumą ir pasinerti į jo kultūrą.

Viena iš būdų, kaip galima keliauti į Haga, yra naudojantis viešuoju transportu. Haga yra gerai susisiekęs miestas, todėl lengvai pasiekiama traukiniu, autobusu ar lėktuvu. Taip pat galima pasinaudoti nuomotais automobiliais arba pasirinkti kelionę dviračiu, kad galėtumėte lengvai ir greitai pasiekti lankytinas vietas.

Kelionės metu turistai gali naudotis žemėlapiu, kad galėtų lengvai nurodyti savo kelią ir pasiekti norimas vietas. Haga yra turtingas istorijos ir kultūros paveldo miestas, todėl turistams rekomenduojama aplankyti Hagos rūmus, Binnenhofą, Scheveningeno kurortą, Madurodamą ir kitas lankytinas vietas.

Europa yra viena iš populiariausių kelionių vietų pasaulyje, ir Haga yra vienas iš miestų, kuriuos verta aplankyti. Kelionė į Haga gali būti ne tik įdomi, bet ir nebrangi. Turistai gali rasti daugybę pasirinkimų, kaip apsistoti, valgyti ir praleisti laiką, taip pat galima rasti daugybę nuolaidų ir pasiūlymų, kad kelionė būtų dar labiau patraukli.

Tarptautinės Organizacijos Hagoje

Hagoje yra kelios svarbios tarptautinės organizacijos, kurios atlieka svarbų vaidmenį pasaulio politikoje ir teisėje. Tai yra:

 • Pasaulio Teismas (International Court of Justice) – Tarptautinio Teisingumo Teismas yra Jungtinių Tautų teisminis organas, kuris sprendžia ginčus tarp valstybių. Teismas įsikūręs Taikos rūmuose, kurie yra vienas iš žymiausių Hagoje lankomų objektų.
 • Nuolatinis Arbitražo Teismas (Permanent Court of Arbitration) – Tarptautinis teismas, kuris sprendžia ginčus tarp valstybių ir tarp valstybių ir privačių asmenų. Teismas taip pat atlieka svarbų vaidmenį ginčų sprendimo srityje ir taikos užtikrinimo srityje.
 • Taikos Rūmai (Peace Palace) – Tai yra tarptautinių teisinių ginčų sprendimo institucijų centras. Rūmai yra pastatas, kuriame yra Pasaulio Teismas, Nuolatinis Arbitražo Teismas ir Tarptautinio Teisės Institutas.
 • Tarptautinės Baudžiamosios Teismas (International Criminal Court) – Tarptautinis teismas, kuris nagrinėja karo nusikaltimus, genocidą ir žmogaus teisių pažeidimus. Teismas yra įsikūręs Hagoje, tačiau jį finansuoja tarptautinė bendruomenė.

Hagoje taip pat yra kitos tarptautinės organizacijos, tokios kaip Europos Policijos Ofisas (Europol) ir Tarptautinė Atominenergijos Agentūra (IAEA). Visos šios organizacijos atlieka svarbų vaidmenį pasaulio politikoje ir teisėje, todėl Haga yra svarbus pasaulio miestas.

Restoranai ir Pramogos

Haga yra ne tik turtinga kultūros ir istorijos paveldo vieta, bet ir gastronomijos rojus. Mieste yra daugybė restoranų, kavinių ir barų, kuriuose galima ragauti tiek tradicinių, tiek modernių patiekalų.

Vienas iš populiariausių restoranų Hagoje yra „Gamla Stan” – švediškos virtuvės restoranas, kuriame galima ragauti tradicinių švediškų patiekalų. Restoranas yra įsikūręs senamiestyje, kuris yra patraukli turistų vieta. Taip pat mieste yra daugybė kitų restoranų, kuriuose galima ragauti ne tik švediškų patiekalų, bet ir kitų pasaulio virtuvių.

Haga taip pat yra puiki vieta pramogoms ir kultūriniams renginiams. Mieste vyksta daugybė kultūrinių renginių, tokie kaip koncertai, teatro spektakliai ir festivaliai. Švedijos nacionalinis teatras yra įsikūręs Hagoje, kuris yra vienas iš didžiausių teatrų Švedijoje. Be to, mieste yra daugybė kino teatrų ir koncertų salių.

Jei ieškote aktyvių pramogų, Haga taip pat turi daugybę variantų. Mieste yra daugybė sporto klubų, kurie siūlo įvairias sporto veiklas, tokias kaip tenisas, plaukimas, bėgimas ir kt. Be to, mieste yra daugybė pramogų parkų, kurie siūlo įvairias pramogas, tokias kaip rojus, slidinėjimas, žirgų lenktynės ir kt.

Galima teigti, kad Haga yra viena iš geriausių vietų Švedijoje, kurioje galima praleisti laiką, mėgautis skaniais patiekalais, dalyvauti kultūriniuose renginiuose ir pasimėgauti aktyviomis pramogomis.

Paslaugų Teikėjai

Nuo birželio 1 dienos paslaugų teikėjai, prekybą viešose prekybos vietose vykdantys bei laisvalaikio ir pramogų veiklą vykdantys žmonės, turės laikytis būtinų sąlygų, reikalingų užtikrinti žmonių saugumą nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimo.

Rekomendacijos apima keletą svarbių taisyklių, kurių reikia laikytis, kad būtų užtikrintas saugus ir higieniškas paslaugų teikimas. Pagrindinės rekomendacijos apima šias taisykles:

 • Paslaugų teikėjai turi užtikrinti, kad patalpos būtų reguliariai valomos ir dezinfekuojamos.
 • Visiems klientams ir darbuotojams būtina užsidėti veido kaukes.
 • Rekomenduojama, kad klientai ir darbuotojai laikytųsi socialinio atstumo taisyklių.
 • Paslaugų teikėjai turi užtikrinti, kad būtų prieinami dezinfekavimo prietaisai.

Booking.com yra puiki vieta, kur galite rasti geriausias lankytinas vietas, muziejus, ekskursijas ir kitas pramogas Hagoje. Svetainėje galite rasti daugybę pasirinkimo galimybių, pradedant nuo viešbučių ir baigiant lankytinomis vietomis. Taip pat, svetainėje galite skaityti atsiliepimus ir vertinimus apie pasirinktas vietas, kad galėtumėte padaryti informuotą sprendimą.

Visiems turistams rekomenduojama pasiruošti savo kelionę iš anksto ir užsisakyti bilietus į lankytinas vietas, kad būtų išvengta ilgų eilės. Taip pat, rekomenduojama laikytis saugumo ir higienos taisyklių, kad būtų užtikrintas saugus ir malonus kelionės patirtis.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip pasiruošti kelionei į Hagą?

Norint keliauti į Hagą, reikia turėti Europos Sąjungos šalių piliečių pasą arba asmens tapatybės kortelę. Taip pat reikia atsižvelgti į orų sąlygas ir pasiruošti tinkama apranga, nes Hagos klimatas yra drėgnas ir vėsus. Prieš keliaujant, rekomenduojama pasitikrinti kelionės dokumentų galiojimo laiką ir pasiruošti kelionės maršrutą.

Kokių lankytinų vietų verta aplankyti Hagoje?

Haga yra turtinga istorija, kultūra ir architektūra. Tarp pagrindinių lankytinų vietų galima išskirti Binnenhof, Scheveningeno paplūdimį, Mauritshuis muziejų, Escher muziejų ir Madurodam miniatiūrų parką. Taip pat verta aplankyti Lange Voorhout alėją, kurioje vyksta įvairios kultūrinės renginys.

Kokie yra geriausi Hagoje esantys viešbučiai?

Hagoje yra daugybė viešbučių, kurių kainos ir paslaugos skiriasi. Tarp geriausių viešbučių galima išskirti Hotel Des Indes, Carlton Ambassador Hotel, Parkhotel Den Haag ir Hilton The Hague.

Kaip geriausiai susipažinti su Hagos miesto kultūra?

Geriausiai susipažinti su Hagos miesto kultūra yra lankyti muziejus, galerijas ir kitas kultūrines įstaigas. Taip pat galima pasivaikščioti po miesto gatves, aplankyti vietinius restoranus ir kavinės, kurias lanko vietiniai gyventojai.

Kiek laiko reikia, kad apžiūrėti svarbiausias Hagos lankytinas vietas?

Apžiūrėti svarbiausias Hagos lankytinas vietas rekomenduojama skirti bent 2-3 dienas. Tačiau, jei laiko yra ribota, galima susikoncentruoti į pagrindines lankytinas vietas ir jas apžiūrėti per vieną dieną.

Kur geriausiai galima nusipirkti suvenyrus Hagos mieste?

Geriausiai suvenyrus galima nusipirkti Scheveningeno paplūdimyje arba Haga Nygata rajone. Ten yra daugybė parduotuvių, kuriose galima įsigyti vietinių gaminamų rankų darbų, suvenyrų, drabužių ir kitų daiktų.

Naudingi puslapiai turistui

Haga yra turtingas kultūros ir istorijos miestas, turintis daugybę lankytinų vietų. Norint geriau susipažinti su miestu, jo kultūra, tradicijomis ir lankytinomis vietomis, yra keletas naudingų puslapių, kuriuos verta aplankyti.

 • Den Haag Tourismus – oficialus Hago turizmo informacijos puslapis. Čia galima rasti informaciją apie miesto lankytinas vietas, renginius, muziejus, restoranus ir daugelį kitų svarbių dalykų. Taip pat puslapyje yra interaktyvus miesto žemėlapis, kuriame galima lengvai surasti norimas vietas.
 • TripAdvisor – puslapis, kuriame galima skaityti apie Hago lankytinas vietas, restoranus, viešbučius ir daugelį kitų reikalingų informacijų. Taip pat galima peržiūrėti kitų turistų atsiliepimus, rekomendacijas ir patarimus.
 • Haga Wiki – Vikipedijos straipsnis apie Haga. Čia galima sužinoti daugiau apie miesto istoriją, kultūrą, architektūrą ir daugelį kitų svarbių dalykų. Taip pat puslapyje yra nuorodos į kitus susijusius straipsnius.
 • Musea Den Haag – puslapis, kuriame galima rasti informaciją apie Hago muziejus. Čia galima sužinoti apie muziejų renginius, parodas, eksponatus ir daugelį kitų svarbių dalykų. Taip pat puslapyje yra interaktyvus muziejų žemėlapis, kuriame galima lengvai surasti norimus muziejus.
 • Holland.com – puslapis, kuriame galima rasti informaciją apie Hago lankytinas vietas, renginius, muziejus, restoranus ir daugelį kitų svarbių dalykų. Taip pat puslapyje yra nuorodos į kitus susijusius straipsnius.

Šie puslapiai padės turistams geriau susipažinti su Hago miestu, jo kultūra ir lankytinomis vietomis.

Pasidalinkite

Susiję straipsniai